بلومبرگ می گوید شرکت او را آزاد 3 زنان از عدم اطلاع توافق

مایک بلومبرگ این شعار این است که او می تواند آن را انجام داده. اما در واقع شاید الیزابت وارن که می توانید. حداقل زمانی که آن را می آید به اجبار سابق شهر نیویورک شهردار در دست انتشار زنانی که شکایت خود را در مورد نظرات گذشته از عدم اطلاع توافق نامه.

روز جمعه بلومبرگ اعلام کرد که شرکت بلومبرگ LP حال شناسایی سه NDAs امضا شده توسط زنان مربوط به طور مستقیم به سخنان او گفته شده است و آن را انتشار آنها را اگر آنها می خواستند. او همچنین گفت که بلومبرگ دیگر نمی خواهد به ارائه موافقت نامه های محرمانه برای حل و فصل آزار و اذیت جنسی یا سوء شکایت.

“من تشخیص می دهم که NDAs به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود در زمینه آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی و ترویج فرهنگ سکوت در محل کار و کمک به فرهنگ زنان احساس نمی امن و یا پشتیبانی” او در بیانیه ای گفت. “ضروری است که زمانی که مشکلات رخ می دهد محل کار نه تنها آدرس خاص حوادث فرهنگ و شیوه های است که منجر به آن حوادث است. و پس از آن رهبران باید عمل کنند.”

بلومبرگ آمده است در زیر افزایش نظارت بر خود و شرکت خود را در تاریخ با زنان است. به عنوان بورسی را آنا شمالی توضیح داد شده اند وجود دارد گزارش های متعددی در ماه های اخیر بررسی اتهامات که بلومبرگ شرکت پرورش, آب و هوا از آزار و اذیت و تبعیض و مهر خود را “مجموعه ای از تن با تحقیر جنسیتی و objectifying نظرات در مورد کارکنان زن.”

بلومبرگ اذعان کرده است او گفت: برخی از “بی عفت جوک” که او پشیمان شده و به دنبال به حداقل رساندن موضوع است. اما او نیز حاضر به آزادی زنان از NDAs به طوری که آنها می تواند بحث در مورد اتهامات آنها تا به حال است.

در طول چهار شنبه دموکراتیک بحث در نوادا موضوع به سر آمد یعنی لطف بهداشت ، وارن که روشن میلی برای بلومبرگ مشهود بود در طول شب. پس از یک مدیر در مورد خواسته بلومبرگ گذشته نظرات در مورد زنان میلیاردر صحبت در مورد گذشته خود را از دادن زنان در موقعیت های بالا در خود انسان دوستی عملیات خود شرکت و شهرداری و گفت که او “تحمل این نوع رفتار که من بیش از حد جنبش در معرض.”

وارن نبود داشتن آن است. “من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود:” من خوب است برای برخی از زنان است.’ که فقط آن را قطع نمی,” او گفت:. “شهردار را به ایستادن بر روی رکورد خود را. و آنچه که ما نیاز به دانستن دقیقا چه چیزی در کمین وجود دارد. او بدست برخی از تعدادی از زنان ده که می داند به امضای توافقنامه nondisclosure هر دو برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار.”

حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن وارن به نام بلومبرگ به آزادی زنان از عدم اطلاع توافق در بحث مرحله اما او کاهش یافته است در زمان. و او نمی اجازه دهید آن را بروید — در طول یک سالن شهر در نوادا در روز پنج شنبه, Warren یک قانون سابق استاد آورده an NDA آزادی او می خواهم نوشته را برای عصر ایران اگر او آن را می خواستم.

“من استفاده می شود به آموزش قانون قرارداد” او گفت:. “و من فکر کردم من می خواهم با این آسان است. من نوشت: یک انتشار و میثاق به شکایت و تمام است که شهردار بلومبرگ انجام دهد این است که آن را دانلود کنید —من متن آن را — آن را امضاء و پس از آن زنان و یا مردان, رایگان خواهد بود به صحبت می کنند و داستان های خود را بگویید.”

برای مطمئن شود, بلومبرگ با انتشار یک تعداد انگشت شماری از زنان از الزامات توافقنامه nondisclosure نمی کند حل تمام مسئله از خود و شرکت خود را در گذشته درمان زنان و آن معنا نیست هر کسی که تا به حال مشکلات شنیده خواهد شد. در بیانیه خود با بلومبرگ همچنین گفت که او دستور خود شرکت و مبارزات انتخاباتی خود را به بررسی آزار و اذیت و تبعیض و ارتقاء سیاست. او همچنین گفت که به عنوان رئیس جمهور او را فشار برای عبور از این شنیده می شود عمل گسترده ضد آزار و اذیت لایحه در کنگره است.

شاید بیشتر ما میده به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی خود را اعلام و همچنین اجازه می دهد تا او را به حرکت گذشته این موضوع تا حدودی و به مجموعه خود را جدا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به نظر می رسد مانند یک پیروزی برای کسانی که کار در بلومبرگ LP — و الیزابت وارن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>