Democratic presidential candidate Mike Bloomberg raises one hand to point while speaking in front of an American flag at a campaign rally.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ صحبت می کند در یک کمپین تجمع Feb. 12, 2020 در Nashville, Tennessee.

برت کارلسن/گتی ایماژ

مایک بلومبرگ ساخته شده است که مبارزات انتخاباتی خود را در سایه دموکراتیک نژاد را به طور رسمی وارد نزاع در این هفته پس از یک نظرسنجی جدید از شنبه واجد شرایط سابق شهر نیویورک شهردار برای شرکت در اولین بحث دموکراتیک. مهر ورود در چهارشنبه بحث در لاس وگاس جلوتر از روز شنبه نوادا حزبی—که او را در انتخابات از مسجل شد توسط NPR/PBS NewsHour/Marist ملی نظرسنجی نشان بلومبرگ با 19 درصد دوم تنها به برنی ساندرز’ 31 درصد است. این نظرسنجی همچنین واجد شرایط بلومبرگ برای زیر بحث در چارلستون پیش از کارولینای جنوبی اولیه. بلومبرگ نیز نشسته است که مسابقه رای گیری نهایی قبل از سه شنبه Mar. 3, هنگامی که 16 متحده و سرزمین های صندوق های رأی رفتند.

بلومبرگ افزایش در رای گیری ملی نشان می دهد که استراتژی خود را از نشستن اوایل متحده در انتظار دموکراتیک ساییدگی و ساختمان پشتیبانی فراتر از چهار نامزد برگزاری مسابقات جلوتر از برنامه. پس از ورود به مسابقه تنها چند ماه پیش رسما اعلام نامزدی خود را در ماه نوامبر بلومبرگ اجرا شده است غیر سنتی مبارزات انتخاباتی که در آن او را تا حد زیادی اجتناب عادی نامزد مسائل است. با میلیاردها دلار از ثروت شخصی خود را در اختیار او بلومبرگ ریخته است بیش از 300 میلیون دلار به تبلیغات تلویزیونی در سه شنبه متحده بیش از بقیه در این زمینه صرف شده در کل مسابقه. هدف این بوده است تا به تقویت نام خود را شناخت و تلاش برای تعریف یک زمان جمهوری خواه—که صحبت می کرد در سال 2004 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه—قبل از رقبای خود شانس رسیدن به. از آنجا که اکثر نامزدها ندارد و بی پایان آنها هنوز بدست به آمریکا که بلومبرگ کمپین نامحدودی.

پیش از بحث اولین بلومبرگ به حال تا حد زیادی وجود داشته است در حاشیه دموکراتیک مکالمه تا شماره perked تا زیر آیووا و نیوهمپشایر. بلومبرگ بوده است رای گیری در تک رقمی در تعدادی از نظرسنجی ها در سراسر سال جدید و نبود او واجد شرایط برای اصلی بحث دموکراتیک حلقه که در آن نامزدهای دیگر تکیه به دریافت پیام خود را به او را برآورده نمی DNC آستانه که در ترکیب رای گیری و تعداد اهداکنندگان به تجزیه نامزدها. DNC اما بر گسترش آن کمک کننده-رای گیری فرمول برای این مرحله بعد از نامزدی روند و نیز اجازه نامزدهای واجد شرایط برای بحث ثبت نام از 10 درصد یا بیشتر در چهار مرحله مقدماتی نظر سنجی.

این هفته بحث به ارمغان می آورد میلیاردر شهردار بریزید بعد از یک هفته از افزایش انتقاد از سیاست های گذشته و اظهارات در مسابقه و پلیس در حالی که شهردار. بحث نیست دیده می شود به عنوان یکی از بلومبرگ نقاط قوت این رو او از پیش بسته بندی ساخته شده برای تلویزیون نامزدی تا کنون و به رقبای خود شانس به طور مستقیم به مقابله با شرکت-مدعی را در سابقه خود را. چهارشنبه دیگر بحث شرکت کنندگان خواهد بود سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا; معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن; و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind. قبلی بحث شرکت کنندگان میلیاردر نامزد تام Steyer و تشکر. Tulsi Gabbard از هاوایی به نظر می رسد بعید است به دیدار با آستانه به بحث است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی