باب دیلن اول آهنگ اصلی در سال است 17 دقیقه حماسی در مورد JFK Assassination


Bob Dylan performs on stage at a music festival in 2012.

باب دیلن دانلود آهنگ جدید داستان ترور کندی, اما این واقعا فقط آغاز است.

فرد TANNEAU/گتی ایماژ

اواخر پنج شنبه شب, باب دیلن به طور غیر منتظره ای جدید منتشر شد نزدیک به 17 دقیقه آهنگ خود آهنگ اصلی در هشت سال و طولانی ترین استودیو ضبط تا کنون. گریزان خواننده و ترانه سرا مشترک آهنگ در رسانه های اجتماعی درست پس از نیمه شب نوشته “سلام به طرفداران و پیروان با قدردانی از تمامی حمایت های شما و وفاداری در سراسر سال است. این یک آهنگ منتشر نشده ما ثبت شده در حالی که شما ممکن است جالب. ایمن ماندن, ماندن هوشیار و ممکن است خدا با شما باشد.”

آهنگ “بیشترین قتل ناپاک” است مرثیهای تصنیف در مورد سال 1963 ترور رئیس جمهور جان اف کندی. همراه با نرم, پیانو, خار, درام, و رشته, Dylan آواز می خواند که “روز تاریک در دالاس” هنگامی که “روح ملت” بود “دور زده.”

آهنگ غم انگیز انعکاسی تن و تم مرگ و ملی احساس آشفتگی در هماهنگی با ما در زمان حاضر است که ممکن است باعث دیلن انتخاب به انتشار آن در حال حاضر. به عنوان بسیار ارجاعی آهنگ نزدیک خود را درهم و برهم, پایان, آن را نه تنها سوگوار از دست دادن کندی اما به ظاهر تمام دوره ها از فرهنگ آمریکایی به عنوان دیلن می پردازد ادای احترام به کشت از دیگر نوازندگان از جمله Patsy Cline, the Beatles, گیتار, باریک, Bud Powell, Stevie Nicks, تلونیوس مانک این که اتا جیمز Jelly Roll Morton, John Lee Hooker Stan Getz, Nat King Cole, چارلی پارکر و شاید بیشتر جای تعجب ملکه و عقاب. در آن آخر خط, آهنگ محافل پشت در خود را با یک درخواست به “بازی” بیشترین قتل ناپاک.’ ”

این آهنگ در حال حاضر دریافت ستایش گسترده با ابرو مطرح شده در دیلن استفاده از جمع “آنها” در توصیف JFK قاتل—اشاره آشکار به محبوب بسیاری از تئوری های توطئه که لی هاروی اسوالد شد نه تنها مسلح.

دیلن آخرین آلبوم اصلی بود 2012 طوفان. پس از او منتشر شد چندین آلبوم از استانداردها و برنده جایزه نوبل در ادبیات, جایزه او در نهایت پذیرفته شده است. معلوم نیست اگر این آهنگ است که متصل به یک آلبوم جدید, هر چند شایعاتی وجود دارد از این پروژه در اوایل این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>