Bob Iger مراحل پایین به عنوان مدیر عامل شرکت دیزنی; باب Chapek به عنوان مدیر عامل جدید


Bob Chapek, a man in a suit, stands before a sign reading "Disney," holding a microphone.

باب Chapek در مراسم افتتاحیه این رقابت ها در اورلاندو در سال 2016.

Chris Jackson/گتی ایماژ

در یک حرکت است که هیچ کس انتظار شرکت والت دیزنی اعلام کرد که روز سه شنبه مدیر عامل شرکت Bob Iger خواهد بود پله پایین بلافاصله با رئیس پارک تجربیات و محصولات باب Chapek در نظر گرفتن نقش مدیر عامل موثر امروز انواع گزارش است. اگر چه Chapek شد در حال اجرا برای مدیر عامل موقعیت خودی نیست نظر او را به عنوان یک حزب سوسیالیست به Iger را succesor و ناگهانی زمان اعلام کرده است سرمایه گذاران خاراندن سر خود را. Iger توضیح داد: زمان در بیانیه ای:

با پرتاب موفق دیزنی مستقیم به مصرف کننده و کسب و کار ادغام Twenty-First Century Fox به خوبی در جریان اعتقاد من این است که زمان مطلوب برای انتقال به یک مدیر عامل جدید. من بیشترین اعتماد به نفس را در باب و نگاه به جلو به کار کردن از نزدیک با او بیش از 22 ماه به عنوان او فرض این نقش جدید و کنکاش عمیق تر به دیزنی چند وجهی جهانی کسب و کار و عملیات در حالی که من همچنان به تمرکز بر روی این شرکت تلاش خلاق.

صحبت به سرمایه گذاران Iger در ادامه می گویند که این تصمیم بود “نه شتاب به هر دلیلی خاص که دیگر از ما احساس نیاز شد و در حال حاضر به این تغییر.” Iger ادامه خواهد داد و در نقش دیزنی رئیس تا قرارداد خود را منقضی می شود در پایان سال 2021 با Chapek گزارش به او و هیئت مدیره به طور مستقیم. در حالی که عنوان پارک تقسیم Chapek 27-سال دیزنی veteran, نظارت اجرای جدید جنگ ستارگان-مضمون مناطق دیزنی پارک های تفریحی.

Chapek خواهد بود هفتمین مدیر عامل در شرکت والت دیزنی تاریخ زیر روی دیزنی, Donn Tatum, کارت, واکر, Ron W. Miller, Michael Eisner و Bob Iger بنابراین Chapek را ملاقات می کند “باب” محبوب ترین نام برای افسران اجرایی این شرکت برداشت های مختلف در طول سال. اما محبوب ترین نام در میان زمان رهبری اجرایی که در حال حاضر متشکل از سه Alans دو باب یکی برنت یکی از کریستین یکی کوین یکی James, یک جین یکی جاناتان یکی از پیتر یکی لوول و یکی Zenia. دیزنی سهام کاهش یافت و بیش از 2 ٪ در بعد از ساعات معاملات پس از اعلام این پس از 3.6% کاهش ساعات کسب و کار عادی به عنوان بخشی از جریان coronavirus فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>