Bolsonaro رسانه های اجتماعی جنگ با فشار نگه می دارد و خونریزی به دنیای واقعی


A man in a suit at a lectern holds a hand by his head.
رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro 17 ژوئن در برازیلیا, برزیل
Andressa Anholete/گتی ایماژ

در بعد از ظهر 12 ژوئن یک مرد حامل چاقو در زمان نگار مارینا Araújo گروگان پس از شکستن به استودیو از شبکه تلویزیونی Globo در ریو دو ژانیرو. پس از یک زمان مذاکره که شامل شبکه های قدرتمند مدیر کل روزنامه نگاری, Ali Kamel مرد تبدیل شده خود را در. TV Globo منتشر شد بیانیه ای گفت که این حادثه بود که “کار از کسی که با اختلالات روانی بدون هیچ مفهوم سیاسی.”

در عین حال این مورد می آید پس از چند ماه تهدید و حتی مواردی از خشونت فیزیکی علیه روزنامه نگاران توسط حامیان راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro. Bolsonaro خود را استمرار ضد فشار احساسات با خشونت بی ادب و جنسیتی زبان روزنامه نگاران خواستار خفه شو و حتی تهدید به تحریم این کشور بزرگترین روزنامه چاپ شده است. او اغلب می کند این در Facebook زندگی می کند و از طریق حساب توییتر خود را.

ناشناس ضارب در ژوئن 12 حمله فریاد زد “Globo Lixo” یا “Globo زباله”—همان بیان حامیان رئیس جمهور معمولا اختصاص به شبکه.

بسیاری از روزنامه نگاران صحبت کردم و به توافق رسیدند که بار دشوار است و این که عصبانی سخنرانی رئیس جمهور و حامیان او به طور بالقوه تحریک حمله هر چه ضارب وضعیت روانی شده اند ممکن است. آنها همچنین معتقدند که چنین حمله ای مجموعه سنت خطرناک برای آینده است. “ما می دانیم که چه نوع از سابقه این مجموعه در یک زمینه که در آن حملات فیزیکی به روزنامه نگاران توسط Bolsonaro هواداران باعث شده رسانه های مختلف برای جلوگیری از پوشش ریاست جمهوری در کنفرانس های مطبوعاتی. این یک جنگ است که در حال حاضر اعلام شده است و حتی شاید قبل از انتخابات گفت:” روزنامه نگار فابیو Marton.

برای Sérgio Lüdtke روزنامه نگار و سردبیر Comprova ائتلافی از 24 رسانه ها که با این نسخهها کار برای مبارزه با جعلی اخبار “محیط زیست خطرناک تبدیل شده و گروه هایی که پشتیبانی Bolsonaro با از خود گذشتگی کرده اند حمله به روزنامه نگاران به تازگی مجازی علیه رسانه های خبری و گشت مطبوعات حرفه ای شده اند ثابت در رسانه های اجتماعی.”

و Bolsonaro و خود را حامیان اصلی میدان نبرد است که در واقع اینترنت. حتی قبل از او انتخاب شد در سال 2018 شبکه ای از هواداران خود را به شدت مبارزه کرد و از طریق رسانه های اجتماعی. در برزیل یک کشور که در آن بسیاری از دسترسی به اینترنت از طریق گوشی های تلفن همراه اطلاعات غلط مبارزات در زمان (و) شکل و رسیدن به بسیاری از مردم از طریق واتساپ—93 درصد از کسانی که دسترسی به اینترنت از طریق گوشی های تلفن همراه با استفاده از نرم افزار روزانه.

تاکتیک اتخاذ شده توسط Bolsonaro می کند بسیار متفاوت از آن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—شرط بندی در رسانه های اجتماعی به ضرر رسانه های سنتی با استفاده گسترده از اخبار جعلی و مشکوک محتوا. و حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها شد پرچم به عنوان گمراه کننده Bolsonaro و ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا شد اولین رهبران جهان به مطالب حذف شده از رسانه های اجتماعی برای ترویج جعلی اخبار.

از طریق توییتر هشتگهای اغلب رانده شده توسط رباتها Bolsonaro تلاش می کند برای راهنمای بحث های عمومی و همچنین به دنبال حمله مطبوعات در هر راه ممکن است. و تمام هماهنگی انجام شده است از طریق به اصطلاح از نفرت—یک ساختار غیر رسمی توسط سیاستمداران و حامیان رئیس جمهور حتی اگر آنها نمی, اعتراف وجود آن برای تولید اخبار جعلی و مبارزات علیه مخالفان به رهبری کارلوس Bolsonaro پسر رئیس جمهور و عضو شورای شهرستان از ریو دو ژانیرو. وجود آن می توان به 2018 انتخابات ریاست جمهوری با حمایت از کسب و کارهای بزرگ و عظیم و غیر قانونی استفاده از واتساپ. این ماشین آلات در نهایت تثبیت به دفتر نفرت.

این دفتر از نفرت (که اعضای آن در حال بررسی توسط دیوان عالی کشور و کنگره ملی برای پخش اخبار جعلی در حمایت از دولت) ایجاد استراتژی ها و مواد بازاریابی است که منتشر شده توسط وب سایت های محبوب و شناخته شده برای پخش خبر جعلی.

یک مطالعه انجام شده توسط Avaaz بین المللی شبکه اجتماعی بسیج طریق اینترنت در مدت کوتاهی پس از 2018 انتخابات ریاست جمهوری نشان داد که تقریبا تمام Bolsonaro رای دهندگان را به معرض اخبار نادرست در طول مبارزات انتخاباتی و تقریبا 90 درصد معتقد بودند این محتوا است. اما Bolsonaro نمی کند و تنها با استفاده از رسانه های اجتماعی برای ترویج جعلی اخبار برای خدمت به منافع خود. او همچنین با استفاده از آن به عنوان یک مجرا از خشونت به خصوص نسبت به مطبوعات است.

خیلی از Bolsonaro پیام در رسانه های اجتماعی است در مورد بی اعتبار را فشار دهید. جای تعجب نیست که حتی امروز یک هسته از هواداران که مخفف شرکت در دفاع از رئیس جمهور (در حدود 30 درصد از جمعیت) در ادامه برای به اشتراک گذاشتن اخبار نادرست که به دنبال حمله مطبوعات حرفه ای—همچنین تحریک توسط رئيس جمهور خود اعلام کرده است که مطبوعات “ترس از حقیقت” “غلطی” و “دروغ” و “روزنامه نگاران در حال مرگ یک نژاد است.” بین Bolsonaro و حامیان او مطبوعات صورت حرفه ای حداقل 11,000 روزانه حملات از طریق رسانه های اجتماعی. و این حملات را به چهره-به-چهره خشونت است.

روزنامه نگاران Patrícia کامپوس ملو (از روزنامه Folha de São Paulo) و ورا Magalhães (روزنامه O Estado de São Paulo) هدف قرار گرفتند توسط pro-Bolsonaro اوباش با doxxing نهفته گسترش در برابر آنها را آزار (کامپوس Mello صورت مورد استفاده قرار گرفت در یک مستهجن کولاژ) و حتی تهدید به خشونت فیزیکی در ماه های اخیر. روزنامه نگارانی که در پوشش رویدادهای حمایت از Bolsonaro به خصوص در معرض خطر. عکاس Dida Sampaio شد حمله در طول یک تظاهرات در حمایت از رئیس جمهور در اوایل ماه مه و خبرنگار Clarissa الیویرا از BandNews تلویزیون بود, حمله با میله پرچم به سر توسط یک حامی رئیس جمهور در تاریخ 17 مه در یکی دیگر از نرم افزار-Bolsonaro تظاهرات.

هر یک از این اعمال خشونت آمیز می شود با افتخار در گزارش های رسانه های اجتماعی از رئیس جمهور حامیان و این چرخه همچنان ادامه دارد.

برای Marcelo Träsel رئیس جمهور برزیل, انجمن علمی روزنامه نگاری تحقیقی (ABRAJI), “افتتاح Bolsonaro مشخص شده با شکستن قواعد همزیستی میان روزنامه نگاران و مقامات در برازیلیا” پایتخت برزیل. رابطه بين مطبوعات و سیاستمداران همواره فراز و نشیب با دوره کمتر یا بیشتر تنش اما حملات اخیر بی سابقه ای است.

“از ابتدا Bolsonaro تصمیم به عمل با خصومت علیه روزنامه نگاران در معرض حرفه ای به نالایق شرایط برای مصاحبه گفتن شخصی جرائم و انتقاد از پوشش. او تا آنجا پیش رفت به متخلف مادر, سوال, گرایش جنسی و تحقیر ظاهر فیزیکی از خبرنگاران” Träsel گفت.

در میان حملات مختلف در مطبوعات و برخی از رئيس جمهور رادیکال حامیان بررسی شده است توسط دیوان عالی کشور و حتی دستگیر شده در عملیات هدف قرار دادن خبر جعلی و تهدید به قضات دادگاه و دموکراسی است. اما هیچ چیز به نظر می رسد برای کاهش خشونت انگیزه از رئیس جمهور شدند.

در حالی که مطبوعات حرفه ای به دنبال راه هایی برای اطمینان از ایمنی خود را رئیس جمهور خود را ادامه می دهد به نوبه خود به سمت راست به دنبال راه هایی برای جلوگیری از اعمال آزادی مطبوعات در برزیل—هر دو آنلاین و آفلاین, تنظیم یک سنت خطرناک نه تنها برای کشور بلکه برای جهان است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>