بولتون شخصا در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در نعمت یک سال زودتر از آنچه قبلا شناخته شده: گزارش

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: همکاران که او شخصا در جریان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اطلاعاتی که روسیه ارائه شده شبه نظامیان افغان نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی-مقامات آمریکایی آسوشیتدپرس گفت.

بولتون در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع در ماه مارس 2019 با توجه به گزارش یک سال زودتر از آنچه قبلا گزارش شده توسط نیویورک تایمز. این اطلاعات همچنین شامل حداقل یک ریاست جمهوری روزانه به طور خلاصه با توجه به AP سی ان ان و بار. AP پیش از آن گزارش شد که در آن نیز گنجانده شده در دوم ریاست جمهوری روزانه مختصر در اوایل این سال و آن زمان مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین موضوع مورد بحث با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده است به طور کامل یا به طور منظم به عنوان خوانده شده رئیس جمهور روزانه مختصر چیزی است که به خوبی شناخته شده در درون کاخ سفید” سی ان ان گزارش شده است. “او است که به جای آن به صورت شفاهی در جریان دو یا سه بار در هفته توسط خود مقامات اطلاعاتی. کاخ سفید مدعی شد در جریان در این مورد در اين جلسه است.”

حرفه مقامات دولتی پیش نویس بالقوه گزینه برای کاخ سفید برای پاسخ به این تجاوز هر چند دولت هنوز اجازه هر گونه اقدام مقامات گفت: AP.

گزارش همراه با تعداد زیادی از دیگران در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که او در جریان این موضوع پس از بار اول شکست داستان هفته گذشته است. تهمت و ادعا کرد که او در جریان این دلیل که اطلاعات “معتبر.” اما متعدد سازمان های اطلاعاتی گزارش تایید اطلاعات است. جامعه اطلاعاتی نیز در حال بررسی این که آیا کشتن سه تفنگداران دریایی در افغانستان در ارتباط بود به نعمت. اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با رهبران کنگره و دولت بریتانیا.

تبلیغات:

کاخ سفید ادعا کرده است که تهمت بود نه توجیه و هنوز جریان شده. بولتون نیست در پاسخ به سوالات از AP هر چند او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در چند مصاحبه های تلویزیون پس از داستان را شکست. اطلاعات است که طبقه بندی را شامل نمی شد در کتاب اخیر خود.

“آن است که بسیار قابل توجه رئیس جمهور را به بیرون رفتن از راه خود را به می گویند که او شنیده نمی هر چیزی در مورد آن” بولتون گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” “یکی می پرسد:” چرا امر او را چیزی شبیه به آن؟’ او می تواند طرد همه چیز اگر هیچ کس تا کنون گفت: او را در مورد آن.”

اوبراین را انکار که بحث در مورد این موضوع با رئیس جمهور گفت: AP که هوش در نعمت است “نه تأیید شده است” و دولت “است که آماده شدن باید وضعیت حکم عمل است.”

تبلیغات:

اما این گزارش که کاخ سفید آگاه بود از نعمت یک سال زودتر از آنچه قبلا گزارش شده پرسش در مورد اینکه چرا ایالات متحده را پاسخ نمی دهند.

مقامات گفت: AP است که آنها را در نظر هوش ارزیابی در سال 2019 به “ویژه فوری است.” مقامات با آگاهی از بحث و گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون توجیهی موجود نه “عملی هوش”, حتی اگر آن را تنها هدف خود نشست.

تبلیغات:

با توجه به AP قبلی گزارش مقامات اطلاعاتی مشکوک شد که روسیه تا به حال ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش پس از مهر و موم نیروی دریایی تیم شش حمله به یک پاسگاه و کشف حدود 500 ، 000 دلار به صورت نقدی.

حمله صورت گرفت پس از سه تفنگداران دریایی کشته شدند در مارس 2019 ماشین حمله در مسیر به پایگاه هوایی بگرام. مقامات اطلاعاتی در مورد آموخته آموزي پس از بازجویی دستگیر شده طالبان.

یکی از تفنگداران دریایی در افغانستان بود 25 ساله و سرجوخه اد گالو) رابرت Hendriks. Hendricks,’ پدر, Erik گفت: AP که این موضوع باید بلافاصله خطاب حتی اگر آن را فقط یک شایعه.

تبلیغات:

“اگر این نوع جاروب زیر فرش به عنوان آن را از یک موضوع بزرگتر با روسیه و یک اونس از خون ریخته شده بود که آنها می دانستند این کار من از دست تمام احترام برای این دولت و همه چیز را,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ضمن در پاسخ به این گزارش با انکار و تهدید به تعقیب کسانی که به بیرون درز اطلاعات طبقه بندی شده به مطبوعات.

روسیه و طالبان را رد کرده اند که نعمت های ارائه شده به هدف قرار دادن آمریکا و یا سربازان غربی.

تبلیغات:

تشکر. مایکل McCaul R-تگزاس بالای جمهوری خواه در خانه هوش کمیته دفاع از این دولت با این استدلال که حداقل یک آژانس اطلاعاتی و مخالفت با دیگران ارزیابی.

“در حالی که وجود دارد یک جریان گزارش این ادعا فضل موضوع — اطلاعاتی از یک سازمان — وجود دارد یکی دیگر از آژانس بسیار قوی مخالف نظر این هوش” او با سی ان ان گفت. “وقتی اتفاق می افتد که به طور معمول, مشاور امنیت ملی می رود از طریق شورای امنیت ملی و تلاش می کند به دامپزشک برای رسیدن به یک نقطه که در آن می توان آن را عملی. آنها نمی خواهند به پرتاب هوش در مقابل رئیس جمهور زمانی که وجود دارد اساسا مخالفت در درون جامعه خود است.”

اما McCaul مغایر با تهمت و کاخ سفید را انکار اذعان پس از حضور در یک جلسه خصوصی که اطلاعات “ممکن است” در رئیس جمهور روزانه مختصر.

دیگر جمهوری خواهان با انتقاد از دولت برای عدم پاسخ.

تبلیغات:

“هر چیزی با هر اشاره از اعتبار است که به مخاطره می اندازد خدمات ما اعضای بسیار کمتر قرار داده و فضل در زندگی خود به من باید توجیه شده است بلافاصله به فرمانده کل قوا و برنامه ریزی برای مقابله با این وضعیت” Rep. مک Thornberry R-تگزاس گفت.

“من می خواهم به درک چگونه آن را امکان پذیر ممکن است که رئیس جمهور نمی دانم. چگونه است که احتمالا اتفاق می افتد؟” سناتور. بن Sasse, R-Neb که نشسته بر روی هوش کمیته گفت. “شماره دو: آنچه که طرح خود را به مطمئن شوید که دشمنان ما می دانیم که اگر شما هدف قرار دادن آمریکا خدمتگزاران و زنان عواقب رفتن به اژدهایی? و در حال حاضر من می خواهم به شنیدن برنامه های خود را برای طالبان و GRU [روسیه اطلاعات نظامی] عوامل در کیسه بدن.”

سناتور. تاد جوان R-Ind., در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه اصرار او را به ضربه پشت در رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

“بسته به جایی که حقایق رهبری باید وجود داشته باشد هیچ دعوت نامه برای فدراسیون روسیه برای پیوستن G-7 و شما باید به اعمال تحریم ها به طور مستقیم در هر دو رئیس جمهور پوتین و وزیر خارجه یعنی سرگئی لاوروف” او نوشت:, و اضافه کرد که او “احساس خطر” که تهمت نمی خواهد داد. “من آماده برای برگزاری هر یک از اعضای دولت خود را مسئول ناخالص خود را سهل انگاری در انجام چنین قبر مسئولیت است.”

تبلیغات:

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا تکرار است که انتقاد در مصاحبه با سی ان ان.

“به نظر می رسد روشن است که هوش واقعی است. سوال این است که آیا رئیس جمهور بود, جریان,” او گفت:. “اگر او نمی داد چرا که او نمی تواند توجیه? آنها از ترس به رویکرد او در مورد این موضوع از روسیه؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>