بولتون می گوید تهمت تبدیل به یک “چشم” به کروناویروس: “وجود صندلی خالی در دفتر بیضی”

در سی ان ان روز شنبه در مصاحبه با لنگر Wolf Blitzer سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گذاشته به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای شکست خود را بلافاصله به حفاظت از ایالات متحده از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“شما سرزنش رئیس جمهور به طور مستقیم گفت:” بلیتزر.

تبلیغات:

“من فکر می کنم که شواهد بی تردید است که کارشناسان در اوایل مارس در CDC موسسه ملی بهداشت در شورای عالی امنیت ملی بودند, صدایی زنگ” گفت: Bolton. “من فکر می کنم وجود صندلی خالی در دفتر بیضی شکل به این دلیل که رئیس جمهور نمی خواهید به شنیدن اخبار بد در مورد چین ، او نمی خواهید به شنیدن اخبار بد در مورد پوشش این ویروس در چین یا بالقوه آن اثر در چین تجارت معامله او می خواهد تا این حد. و او نمی خواهید به شنیدن در مورد تاثیر بالقوه یک بیماری همه گیر در اقتصاد آمریکا و تاثیر آن بر انتخاب مجدد او.”

“چشم پوشی از این همه نشانه های اولیه من فکر می کنم مانع این کشور توانایی مقابله با این, و همچنان به انجام این کار” اضافه شده Bolton.

شما می توانید به تماشای کلیپ زیر از طریق یوتیوب:

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>