کتاب توصیه برای زمانی که شما می خواهید برای دیدگاه خود را تغییر دهید اما نمی توانید سفر

به انجمن خوش آمدید آخرین قسط از Vox را بپرسید کتاب های منتقد, در, که, من, Vox کتاب منتقد کنستانس Grady ارائه توصیه های کتاب را با توجه به خود را بسیار خاص و خوی: یا چگونه شما احساس در حال حاضر و یا چگونه شما می خواهم به احساس به جای.

من شده است به آرامی کاهش خودم را به کار خواندن است که همیشه سرگرم کننده است, اما آن را نیز بدان معنی است که من به ندرت برای انتخاب کتاب من با خلق و خوی. این جنبه های منفی گرفتن به عنوان خوانده شده برای زندگی: شما ممکن است ولع مصرف چیزی در مورد پیچیده زن دوستی اما در عوض خودتان را دیوانه وار شراب خواری-خواندن یک تریلر سیاسی در مورد یک بیماری همه گیر.

اما شما نسیم تا حدی خوان هستند و تحت هیچ گونه تعهد. شما می توانید انتخاب کنید به خواندن هر آنچه که شما را مشاهده کنید مناسب. و من در اینجا به مطمئن شوید که شما در پیدا کردن راه خود را به کتاب است که شما مناسب بهترین. اجازه دهید بروید.

توصیه درخواست های زیر را مشاهده کنید به من از طریق ایمیل و توییتر, ویرایش شده برای طول و وضوح.

بانوی راهنمای Petticoats و دزدی دریایی توسط Mackenzi لی است فقط آنچه شما نیاز دارید — دزدان دریایی, سحر و جادو, ace قهرمان کاوش این سوال که آیا او ممکن است homoromantic بسیاری از ماجراجویی و بحث از حالت های مختلف از زنانگی. آن را از لحاظ فنی عاقبت اما آن می تواند روی پای خود بایستد و گفتگوی بورسی بسیار سرگرم کننده است.

سعی کنید آب شیرین توسط Akwaeke Emezi نیمه اتوبیوگرافیک اولین رمان از یک genderqueer نیجریه نویسنده. شخصیت اصلی Ada است ogbanje اصطلاح در ایگبو کیهان شناسی برای یک کودک که دارای روح شیطانی در بدن او و متولد شده است به طاعون مادرش در حال مرگ. این ogbanje روایت بسیاری از این کتاب به عنوان ادا مبارزه با افسردگی و هویت جنسیتی تجربه و صدای Emezi ایجاد برای آنها فقط الکتریکی.

دانا Tartt نویسنده مردم معمولا ما تماس بگیرید مدرن روز دیکنز, اما من نمی دانم اگر او چیزی است که شما دنبال آن هستید; شخصیت او کمی تیره تر از دیکنز معمولا هستند. در عوض, شما ممکن است مانند Pachinkoبا حداقل Jin Lee. این یک نسل چند رمان در مورد یک کره ای خانواده است که immigrates به ژاپن قبل از جنگ جهانی دوم و آن را به شدت مراجع هر دو داستان دو شهرستانها و انتظارات بزرگ. آن را بسیار غنی کتاب به زیبایی کشیده شده و شخصیت های خاص.

آه یک نظم بلند! شما ممکن است مانند هلن Oyeyemi که می نویسد: بسیار زیبا و پیچ خورده داستان که اغلب ریف کردن فرهنگ عامه. من می خواهم شروع با آقای فاکس برای او و سپس حرکت به یکی از دو پسر بچه, برف, پرنده یا داستان کوتاه در چه چیزی مال شما است نه مال شما. همچنین چک کردن کارمن ماریا ماچادو داستان مجموعه بدن او و احزاب دیگرکه بسیار مدرن روز آنجلا کارتر. در نهایت سعی کنید مری Toft; یا خرگوش ملکه توسط Dexter پالمر. آن را بر اساس یک داستان واقعی در مورد یک زن در قرن 18 انگلستان گفت: با توجه به تولد به یک خرگوش و کلی لینک به آن خوب blurb.

سرگرم کننده و از روی حیله و تزویر! بیایید ببینید که چه ما می توانید انجام دهید در اینجا.

من فکر می کنم نل Zink ممکن است دختر خود را شاید شروع با نیکوتین. Zink بسیار deadpan صدا و هنگامی که مسخره همه چیز اتفاق می افتد در کتاب او, او همیشه می گوید راست است. لینکلن در باردو نیست دقیقا absurdist اما این عناصر absurdism (شبح با دائمی, نعوظ) و آن را دوست داشتنی affirmational پایان دادن به.

اگر شما می خواهم به من به توصیه یک کتاب برای شما ایمیل من در [email protected] با خط موضوع “درخواست یک کتاب منتقد.” بیشتر خاص خود را خلق و خوی بهتر!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>