مقامات مرزی از بین بردن بومیان آمریکا در زمینه دفن به ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار: گزارش

خدمه ساخت و ساز ساختمان جمهور تهمت مرز دیوار در جنوب آریزونا در حال انفجار از هم جدا کوه حفاظت شده ملی بنای تاریخی که شامل مناطق مقدس به گروه های بومی آمریکا.

خدمه شروع به انفجار در سایت عضو لوله کاکتوس ملی بنای تاریخی که تعیین شده بین المللی یونسکو به عنوان ذخیره گاه زیست کره در سال 1976 “در آماده سازی برای جدید مرز دیوار سیستم ساخت و ساز” ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها گفت: رهگیری, در بیانیه ای.

تبلیغات:

تشکر. رائول Grijalva D-Ariz., که صندلی خانه منابع طبیعی کمیته گفت: خروجی که سرزمین اجدادی و مقدس سایت های دفن Tohono O’odham ملت در طول مسیر تنظیم شده بود لعنتی.

“این درست در مسیر” او گفت: رهگیری. “یکی از خشم و غضب از انفجار بر روی تپه ای است که در مدت کوتاهی به دنبال دیگر indignations و بی احترامی است.”

“DHS ذکر شده بود به قبایل که آنها را به عقب در حال توسعه هیل اما این کار هنوز در حال انجام,” او اضافه شده و اشاره کرد که آژانس بارها و بارها موفق به مشورت با قبایل ذینفعان در منطقه است.

تبلیغات:

“به لحاظ تاریخی قابل توجهی در منطقه در حال رفتن به تغییر غیر قابل جبرانی,” Grijalva گفت. “شما هرگز قادر به آن را به عقب با هم.”

اگر دیوار را نمی توان ساخته شده در Tohono O’odham ملت, رزرو قبیله دفن واقع در زمین فدرال در این نزدیکی هست. داخلی خدمات پارک ملی گزارش به دست آمده توسط واشنگتن پست نشان داد که ساخت و ساز می تواند نابود کردن به عنوان بسیاری از 22 سایت های باستان شناسی واقع در بنای تاریخی است.

پس از بازدید از سایت در ماه ژانویه Grijalva با ارسال نامه ای به سرپرست وزیر امنیت داخلی چاد Wolf بالا بردن “نگرانی جدی” است که آژانس بود “نه احترام قبیله ای سرزمین و اماکن مقدس به عنوان آنها را در ادامه با مرز دیوار و برنامه های ساخت و ساز.”

تبلیغات:

این نامه شامل یک بیانیه از ند نوریس جونیور صندلی از Tohono O’odham ملت گزارش داد که ساخت و ساز در حال حاضر در بخشهای ناخواسته کشف بشر باقی مانده است.”

“شما فکر می کنم که در یک وضعیت مانند این است که شامل انسان باقی می ماند و دفن و تکه استخوان که در حال ترسیم و مورخ هزار سال یا بیشتر است که وجود خواهد داشت برخی از حساسیت برای عدم وجود یک کلمه بهتر است در بخشی از وزارت امنیت داخلی و اداره” Grijalva گفت. “هیچ کدام وجود دارد.”

تبلیغات:

Grijalva گفت: CBS اخبار او دریافت پاسخ از بخش.

بوده است وجود دارد stonewalling بدون پاسخ برای هر درخواست,” او گفت:.

خروجی اشاره کرد که دولت قادر به حرکت به جلو با بحث ساخت و ساز در این منطقه در بخشی به دلیل 2005 شناسه واقعی عمل می کنند که به دولت اجازه می دهد به صرف برخی از قوانین به نفع امنیت ملی است. دولت در حال حاضر با استفاده از عمل به چشم پوشیدن از ده ها تن از قوانین از جمله آمریکایی های بومی گور حفاظت و عودت کننده گان قانون گونه های در معرض خطر عمل و حفاظت از محیط زیست عمل می کنند به حرکت به جلو با ساخت دیوار.

تبلیغات:

“از 21 بار [واقعی ID] چشم پوشی شده است تصویب و از سال 2005 16 از آن موارد رخ داده در گذشته دو سال و نیم” Grijalva اشاره در نامه خود به گرگ.

Grijalva گفت: رهگیری که آن را “به خصوص ترسناک” که مغلوب ساختن پیشی جستن “است weaponized DHS” برای برآوردن یک “دستور کار سیاسی است.”

“ایده این است که وزیر امنیت داخلی می تواند به جامعه خود و می گویند هیچ اعمال قوانین در اینجا چه نوع از حکومت قانون است؟” Efren الیورس که سر نژادی و عدالت اقتصادی برنامه برای تگزاس, حقوق مدنی, پروژه گفت: استاندارد اقیانوس آرام. “مردم باید خشم می دانیم که امنیت می تواند خوب بکار بردن این نوع از قدرت است.”

تبلیغات:

Grijalva قول داد به برگزاری یک جلسه در چشم پوشی و تاثیر آن بر جوامع بومی آمریکا در هفته های آینده.

“با استفاده از این چشم پوشی برای جلوگیری از ضروری دولت فدرال مسئولیت به قبایل غیر ضروری است بی پروا و مقابله با گروه خود سیاست” Grijalva گفت: بخش.

Laiken Jordahl که با این نسخهها کار در مرز مسائل برای مرکز تنوع زیستی گفت: رهگیری که خدمه انجام border-دیوار کار را “به طور کامل نابود” این منطقه است.

“تخلیه ارزشمند آب زیرزمینی bulldozing باستان saguaros و شخم بیش از دفن زمینه کافی نیست. در حال حاضر آنها به معنای واقعی کلمه dynamiting یک کوه در محافظت بیابان سرزمین,” او گفت:. “هیچ چیز مقدس است و به آنها هیچ مقدار از تخریب بیش از حد بزرگ است. ما در حال زندگی در یک کابوس را در اینجا در مرز.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی