بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد, می گوید: “همه چیز می تواند رفته اند یا از راه” برای او


A worker paints a barrier outside St Thomas' Hospital in central London on April 12, 2020, where Britain's Prime Minister Boris Johnson was recovering after contracting the novel coronavirus COVID-19.

یک کارگر رنگ یک مانع در خارج از سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن در آوریل 12, 2020, که در آن نخست وزیر بوریس جانسون بود و دوره نقاهت پس از انقباض رمان coronavirus COVID-19.

GLYN کرک/گتی ایماژ

نخست وزیر بوریس جانسون تشکر کارکنان از خدمات بهداشت ملی به عنوان او به سمت چپ بیمارستان روز یکشنبه پس از یک هفته درمان برای coronavirus. “من امروز چپ در بیمارستان پس از یک هفته که در آن بیمه خدمات درمانی است زندگی من را نجات داد, هیچ سوال او گفت:” در پنج دقیقه پیام ویدئویی ارسال شده در توییتر. جانسون به طور خاص تشکر دو پرستار—جنی از نیوزیلند و لوئیس از پرتغال—برای تماشای بیش از او برای 48 ساعت “زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا در راه است.” جانسون گفت که “به همین دلیل در پایان بدن من شروع به دریافت اکسیژن کافی بود چرا که برای هر ثانیه از شب آنها مشاهده و در آنها تفکر و آنها مراقبت و مداخلات من مورد نیاز است.”

جانسون به بیمارستان منتقل شد یکشنبه گذشته و منتقل شد به بخش مراقبت های دوشنبه شب. او هرگز در یک ونتیلاتور اما دریافت “استاندارد اکسیژن درمان است.” جانسون گرفته شده از مراقبت های ویژه در روز پنج شنبه.

جانسون در حال حاضر ادامه بهبودی خود را در Chequers است که نخست وزیر را در خانه کشور است. “به توصیه تیم پزشکی PM نخواهد بود بلافاصله پس از بازگشت به کار” جانسون دفتر در بیانیه ای گفت. “او آرزوهای خود را به تشکر از همه در سنت توماس” برای درخشان مراقبت از او دریافت کرده است.” جانسون حامله نامزد کری Symonds ارسال یک سری از توییت های که در آن او گفت که او “می توانم با تشکر از شکوه ما بیمه خدمات درمانی کافی است.”

به عنوان جانسون همچنان دوره نقاهت دیگر اعضای دولت خود را تحت فشار بیشتری به توضیح دهد که چرا مرگ و میر در کشور در حال افزایش است تا به سرعت به عنوان بریتانیا در یکشنبه چهارم شد کشور اروپایی به تصویب 10,000-علامت برای مرگ و میر مربوط به COVID-19. روز جمعه این کشور کشته شد 980 که پیشی گرفته و بیشترین تعداد مرگ و میر در یک روز در ایتالیا. جانسون ادامه داد: اصرار همه به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. “من می خواهم شما بدانید که این عید پاک یکشنبه من معتقدم که تلاش های خود را به ارزش آن است و روزانه در حال اثبات ارزش خود را,” او گفت:. “زیرا اگر چه ما سوگواری هر روز کسانی که از ما گرفته شده در این اعداد و هر چند در این مبارزه به هیچ وجه بیش از ما در حال حاضر پیشرفت در این باور نکردنی ملی مبارزه با کروناویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>