هر دو حزب محافظه کار و لیبرال ها می خواهند انرژی سبز در آینده اما به دلایل مختلف

نظام سیاسی در حال رشد ثابت در ایالات متحده امروز, آیا موضوع ازدواج در سراسر حزب, خطوط, در پاسخ به تغییرات آب و هوایی و یا نگرانی در مورد کوروناویروس قرار گرفتن در معرض. به خصوص در انتخابات ریاست جمهوری سال گسترده شکاف میان محافظه کاران و لیبرال ها اغلب احساس می کند تقریبا غیر ممکن است به پل.

تحقیق ما به بررسی آنچه که مردم در مورد منابع انرژی در استفاده از امروز در ایالات متحده و چه نوع انرژی آنها می خواهم برای دیدن ملت استفاده از در سال 2050. انرژی متصل به بسیاری از مسائل مهم از جمله تغییر آب و هوا شغل و رشد اقتصادی عدالت و عدالت اجتماعی و روابط بین المللی. آن خواهد بود آسان است که فرض کنیم که امریکا در آینده انرژی بسیار قطبی موضوع به خصوص زمانی که برگ برنده دولت است برخورد با بسیاری از کشورها به رهبری دموکرات ها بیش از سیاست های انرژی.

تبلیغات:

اما در سراسر کشور نظرسنجی آنلاین ما به تازگی دریافتند که حمایت وسیع وجود دارد در سراسر طیف سیاسی برای آینده طراحی شده عمدتا توسط منابع انرژی تجدید پذیر. کار ما برجسته اجماع در اطراف این ایده که ایالات متحده نیاز به حرکت آن انرژی کل سیستم دور از سوخت های فسیلی به انرژی کم کربن منابع.

ارزیابی ادراک

به بررسی نظرات مردم در منابع انرژی ما به انجام یک نظرسنجی آنلاین از 2,429 بزرگسالان در سراسر ایالات متحده ما شرکت کنندگان به نمایندگی از طیف وسیعی از ایدئولوژی های سیاسی با 51% خود شناسایی به عنوان لیبرال و 20 درصد در حد متوسط و 29 درصد به عنوان محافظه کار است. به بررسی الگوهای موجود در داده ها را تجزیه و تحلیل کردیم پاسخ بر اساس فعالان سیاسی و ایدئولوژی است.

تبلیغات:

ما نظر سنجی از مردم خواست تا برآورد سهام است که انواع منابع انرژی کمک به همه انرژی استفاده در ایالات متحده از جمله فعالیت هایی مانند تولید برق در حال اجرا, کارخانه, خانه های گرم و تأمین وسایل نقلیه. ما شرکت کنندگان خواست به منظور برآورد درصد از ایالات متحده کل انرژی مورد استفاده در آمد از نه منابع انرژی: زغال سنگ نفت و گاز طبیعی و انرژی خورشیدی و بادی و آبی و توده و زمین گرمایی و انرژی هسته ای.

بعد ما تا به حال شرکت کنندگان در توصیف آنچه که آنها به عنوان یک ترکیب بهینه از این نه منابع انرژی است که آنها امیدوار بودند که ایالات متحده را در سال 2050. ما همچنین پرسید که چه نوع از سیاست های آنها حمایت خواهد به حرکت این کشور از وضعیت فعلی خود را به آینده است که آنها پیش بینی. در یک پیگیری در مطالعه ما در حال بررسی این که چگونه عواملی مانند هزینه و اثرات زیست محیطی تاثیر ترجیحات مردم برای یک منبع انرژی در مقابل دیگران است.

تبلیغات:

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ شده در دنیا دولت ها برای رسیدن به خالص کربن صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 به منظور آهسته تغییر آب و هوا — یک هدف که ممکن است انگیزه های محافظه کار آمریکایی است.

انتظار میرود که امروز در ترکیب انرژی

ما در بر داشت که پاسخ دهندگان ما تا به حال برخی از برداشت های نادرست در مورد که در آن انرژی در ایالات متحده می آید. آنها تمایل به دست کم گرفتن ایالات متحده از اتکا به نفت و گاز و دست بالا گرفتن زغال سنگ سهم. ما معتقدیم آمریکایی ها ممکن است درک نمی کنند که چگونه به طور چشمگیری برقی آب و برق باید روشن از زغال سنگ به گاز برای تولید برق بیش از دهه گذشته است و ممکن است در نتیجه مورخ برداشت زغال سنگ شيوع.

تبلیغات:

ما در بر داشت که شرکت کنندگان overestimated سهم کمتر-استفاده از منابع انرژی — به طور خاص انرژیهای تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی. این الگو ممکن است تا حدی بود که توسط مردم به طور کلی تمایل به باد برآورد مقادیر کوچک و احتمالات است که دیده شده است در مناطق اعم از خانواده و استفاده از انرژی و استفاده از آب به خطر مرگ است.

در مورد ایالات متحده سیستم انرژی این تعصب بدان معنی است که مردم فکر می کنم در حال حاضر ما سیستم انرژی سبزتر از آن واقعا است که می تواند به کاهش درک ضرورت تغییر برای کاهش کربن منابع.

اهداف مشترک واگرا مسیر

تبلیغات:

زمانی که ما خواسته شرکت کنندگان نشان می دهد مقدار از هر منبع انرژی آنها امیدوار بودند که ایالات متحده را در سال 2050 به اجماع گسترده مورد علاقه یک آینده که در آن ملت در درجه اول با تکیه بر انرژی های تجدید پذیر و استفاده بسیار کمتر از سوخت های فسیلی است. محافظه کاران میانه رو و لیبرال ها بود و چشم انداز.

خاص تنظیمات برای کاهش کربن در آینده تا حدودی متنوع توسط ایدئولوژی سیاسی اما به طور متوسط در تمام گروه های پشتیبانی یک ترکیب انرژی است که در آن حداقل 77 درصد از انرژی کلی استفاده از در آمد کم کربن منابع انرژی از جمله سوخت های تجدید پذیر و انرژی هسته ای.

این اجماع دو حزبی منحرف هر چند زمانی که ما شرکت کنندگان خواست که آیا آنها حمایت و یا مخالفت با 12 سیاست های انرژی — شش که منجر به بزرگتر نقش کم کربن منابع انرژی و شش که افزایش استفاده از سوخت های فسیلی است.

تبلیغات:

لیبرال شرکت کنندگان نشان داد پشتیبانی قوی برای سیاست های سازگار با افزایش استفاده از انرژی کم کربن به منابع تامین بودجه دولت برای انرژی های تجدید پذیر و یارانه برای خرید خودروهای برقی. آنها به شدت مخالف اقدامات است که افزایش اتکا به سوخت های فسیلی مانند آرامش بخش حفاری نفت قوانین و مقررات و یا کاهش مصرف سوخت استاندارد.

به طور متوسط محافظه کار شرکت کنندگان در پشتیبانی از سیاست های چند که مورد علاقه کم کربن و استفاده از انرژی, هر چند نه به شدت که خود را لیبرال هستند. محافظه کاران تمایل به نزدیک به خنثی و یا کمی مخالف سیاست های که ترویج سوخت های فسیلی استفاده کنید.

بیشترین کنتراست بین دو گروه سیاسی بود که بیش از ساخت و تکمیل خطوط لوله به حرکت نفت از استخراج نقاط به پالایشگاه در آمریکا چندین پیشنهاد خطوط لوله ایجاد اختلاف شدید در سال گذشته است. محافظه کاران به طور کلی پشتیبانی از خط لوله توسعه و لیبرال ها به طور کلی مخالف آن است.

تبلیغات:

دستیابی به یک کم کربن آینده

بحث مهم برای انتقال به کم کربن منابع انرژی است که به حد تغییر آب و هوا به سطوح قابل کنترل. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که آب و هوا تغییر باقی می ماند سیاسی تفرقه موضوع با دور بیشتر دموکرات ها از جمهوری خواهان امتیاز آن را به عنوان بسیار مهم به رای خود در سال 2020 ریاست جمهوری.

تحقیقات اخیر نشان داده است که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان به شدت به حمایت از انرژی های تجدید پذیر و توسعه و اما انجام این کار به دلایل مختلف. دموکرات ها اولویت بندی مهار تغییرات آب و هوایی در حالی که جمهوری خواهان بیشتر انگیزه کاهش هزینه های انرژی است. ما این انگیزه بازی کردن در دنیای واقعی که در آن محافظه کار نفت متحده مانند تگزاس در حال تجربه بزرگ رونق در تولید انرژی تجدید پذیر رانده شده در درجه اول بهبود اقتصاد انرژی های تجدید پذیر.

تحقق چشم انداز مشترک از یک سیستم انرژی توسط انرژی های تجدید پذیر به این معنی آشتی حزبی تفاوت بیش از چگونه برای رسیدن به آن آینده. در حالی که وجود ندارد و تنها منطق را متقاعد خواهد کرد که همه آمریکایی ها به حمایت از گذار به انرژی کم کربن منابع ما نتایج دلگرم کننده است چرا که ما پیدا اجماع در ایالات متحده در آینده انرژی — هر کس موافق است که باید آن را سبز.

تبلیغات:

Deidra Miniard دانشجوی دکترای محیط زیست, علم, دانشگاه ایندیانا; جو Kantenbacher, استاد تحقیق در علوم محیط زیست, دانشگاه ایندیاناو Shahzeen عطاری دانشیار عمومی و محیط زیست در امور دانشگاه ایندیانا

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>