A ranger closes a Boy Scouts of America camp gate on May 9, 2018 outside Payson, Utah.

یک رنجر می بندد یک پیشاهنگی پسر از امریکا اردوگاه گیت در مارس 9, 2018 خارج پیزان یوتا.

جورج فری/گتی ایماژ

پیشاهنگی پسر از امریکا برای ورشکستگی زمینه روز سه شنبه به یک قرن موسسه چهره های فزاینده هزینه های صدها نفر از سوء استفاده جنسی دعاوی است. این گروه تشکیل پرونده ورشکستگی در دلاور ذکر شده عظیم بدهی که در بازه زمانی بین $100 میلیون و 500 میلیون دلار و دارایی های کمتر از $50,000. در پاسخ به این سیل از لباس های سازمان جوانان است که می گوید آن را در حال حاضر در خدمت بیش از 2 میلیون و جوانان آغاز شد و موقعیت خود را برای فصل 11 ورشکستگی به عنوان دور برگشت به عنوان Dec. 2018 اما واقعی تشکیل پرونده نمی گیرد تا این هفته.

به دنبال ورشکستگی حفاظت, هوای آزاد, جوانان و رهبری گروهی که ادعا می کند بیش از 110 میلیون شرکت کنندگان از زمان آغاز آن قرار می دهد یک توقف به دادخواهی و به پیشاهنگی پسر از یک پنجره به مذاکره شهرک با کسانی که شکایت کرد به طور بالقوه نورد همه ادعا به یک قطعنامه نهایی. این یک روش مشابه استفاده شده توسط ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و دایره اسقفی کاتولیک به عنوان آنها دست و پنجه نرم بالقوه قضاوت در برابر آنها در حال اجرا به صدها میلیون دلار است. “من می خواهم شما بدانید که ما معتقدیم در جبران شما و ما باید برنامه های در محل برای پرداخت هزینه مشاوره برای شما و خانواده خود گفت:” جیم Turley ملی صندلی پیشاهنگی پسر از امریکا پس از پر کردن است. Turley گفت: ورشکستگی اعلام شد به منظور ایجاد اعتماد به جبران قربانیان سوء استفاده.

از تشکیل پرونده ورشکستگی ناشی از یک موج جدید از لباس است که از یک اورگان پرونده پیشاهنگی پسر در 2000s که چپ غیر انتفاعی در قبال 18.5 میلیون دلار خسارت تنبیهی بزرگترین حکم علیه این گروه در تاریخ آن است. “پل Mones یک وکیل در این مورد گفت: او به یاد می آورد و غرق در افکار خود را با شرکت مشاور در آن زمان که این فایل ها ممکن است فقط نوک کوه یخ است که می تواند در نهایت ارسال پیشاهنگی پسر به سمت ورشکستگی” گزارش نیویورک تایمز. “اما به جای تلاش برای ایجاد یک صندوق جبران خسارت قربانیان در طول سال گفت: این سازمان ادامه داد: تلاش برای حفاظت از شهرت خود را.”

“محاکمه نیز باعث انتشار فایل های داخلی نگه داشته و برای چندین دهه است که نشان از هویت و جنایت صدها نفر از معتادان شناخته شده,” the gray industries یادداشت ها. “فایل مطلع هزاران سابق پیشاهنگی در مورد همه گیر از سوء استفاده جنسی در سازمان و میزان گروه دانش او گفت:. پرونده باعث شد صدها نفر از دعاوی از جمله چند در اورگان است.” پس از انتخاب متحده باز ویندوز برای قربانیان سوء استفاده به تعقیب جرائم که به طور معمول سقوط خارج از اساسنامه محدودیت ها هموار کردن راه برای افزایش پرونده های حقوقی علیه پیشاهنگی پسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی