BP و Shell را حفظ خواهد کرد (برخی از) آن را در زمین

یکی از بزرگترین بدهی در جهان آب و هوا ترازنامه در حال حاضر همه نفت و گاز و زغال سنگ نشسته در زمین کشف کرده اند اما در عین حال حفر کردن. برای بیش از یک دهه, محیط زیست و دانشمندان استدلال کرده اند که ما در حال رفتن به نیاز به تمرین برخی از خویشتن داری و حفظ آن از سوخت های فسیلی به خاک سپرده شد اگر ما می خواهیم یک سیاره قابل زندگی.

در حال حاضر “نگه داشتن آن در زمین” جنبش ممکن است گرفتن آن مهم ترین پیروزی به تاریخ. در هفته های اخیر BP و شل از سوخت های فسیلی بزرگترین شرکت در جهان نشان داد آنها برنامه ریزی برای کاهش رسمی ارزش دارایی های خود را با چند میلیارد دلار به دلیل کاهش نفت و گاز قیمت. این بدان معناست که این شرکت به دنبال ذخایر خود را به دنبال در قیمت نفت و وضعیت جهانی و گفت: این است که ارزش تقریبا به همان اندازه به عنوان قبل از آن بود. و اقتصاد از حفر آن در حال تغییر است.

تبلیغات:

BP اولین اعلام در اواسط ماه ژوئن که انتظار می رود به نوشتن تا $17.5 میلیارد دلار از نفت و گاز و منابع خود گزارش سه ماهه 12 درصد کاهش از قبلی ارزیابی. به این انتظار که قیمت نفت در حال حاضر عمیقا افسرده از رکود اقتصادی جهانی ناشی از این بیماری همه گیر ممکن است هرگز به طور کامل دوباره بجای اول برگشتن به برخی از کشورها از جمله کل E. U. اولویت بندی سبز “بازیابی.” قبلا BP فرض آن نفت به ارزش 70 دلار در هر بشکه رسید اما در حال حاضر چند ملیتی بریتانیایی را کاهش داده است که برآورد به 55 دلار.

این حرکت ارائه برخی از BP دارایی های کاملا بی ارزش است. منابع به رویترز گفت این شرکت خواهد بود نوشتن ذخایر نفت کانادا شن و ماسه و ultra-deepwater چاه خاموش آنگولا زیرا آنها بیش از حد گران برای توسعه.

پوسته پیوست و این باشگاه در روز سه شنبه گفت: این امر نوشتن بین $15 میلیارد و 22 میلیارد دلار از دارایی های خود را در فصل آینده. هلندی-انگلیسی شرکت بزرگترین در جهان غیر دولتی شرکت نفت و گاز, تا به حال چشم انداز کمی متفاوت تر از BP در قیمت نفت گفت: حذف شد انتظارات خود را به 35 دلار در هر بشکه در این سال با اندکی دوباره بجای اول برگشتن به 40 دلار در سال آینده و بهبودی طولانی مدت به 60$.

تبلیغات:

چارلی کری, سیاسی و استراتژیست کسب و کار برای فعالان صلح سبز در ایالات متحده آمریکا است که عمده صدای در “نگه داشتن آن در زمین” جنبش گفت: در یک ایمیل که BP و Shell ها دیر به حزب. “هر دو شرکت در حال بازی گرفتن تا چه فعالان و اقتصاددانان بوده است هشدار برای سال ها: آب و هوا اورژانس در حال رفتن به را نفت به ارزش کمتر کرد و گریست. کری هشدار داد که ما نباید تکیه بر صنعت نفت و گاز است که او گفت: “مبتنی بر بی پروا و بی پایان توسعه” به طلیعه چیزی بودن در انتقال انرژی. “نوسانات در بازار است و نه یک جایگزین برای قوی سیاست فدرال به طور دائم فاز از سوخت های فسیلی نگه دارید و آب و هوای آلوده پاسخگو و شروع یک فقط انتقال برای کارگران و جوامع نهفته.” یک هفته قبل از افشای نوشتن پایین, فشار خون گفت: این امر به اخراج 10,000 کارگران است.

در ضمن اکسون موبیل است و مقاوم در برابر فشار به اذعان واقعیت های اقتصادی و نوشتن دارایی های خود را. چند نفت و گاز, حسابداری, کارشناسان باید شکایت خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ادعا که این شرکت آمریکایی را به انفعال مقدار به استکبار … و به طور بالقوه تقلب در حسابداری.

اروپا/آمریکا تقسیم با BP و Shell در یک طرف و اکسون در دیگر پژواک این شرکت ها’ به رسمیت شناختن مسئولیت خود را وقتی که می آید به تغییر آب و هوا. در واقع نوشتن فراز منعکس کننده نه فقط زمان رکود اقتصادی بلکه بزرگتر تغییر این شرکت ها دستخوش به مطمئن شوید که آنها هنوز هم مربوطه در یک اقتصاد کم کربن. “هر دو در این موقعیت منحصر به فرد از تلاش برای کشف کردن آنچه که در آینده 20 تا 30 سال برای ما کسب و کار و مدل کسب و کار ما, در حالی که همچنین تلاش برای حرکت در جهان است که به وضوح و به سمت یک کم کربن آینده گفت:” میشل Manion, سرب, اقتصاددان ارشد در موسسه منابع جهانی جهانی تحقیقات غیر انتفاعی. “اما در همان زمان که مرهون این فصلنامه انتظارات در مورد ساخت سود. آن را بسیار دشوار نقطه به در.”

تبلیغات:

هر دو شل و BP متعهد در اوایل این سال برای تبدیل شدن به net-zero شرکت تا سال 2050. اما برنامه های خود را هنوز هم نور بر روی جزئیات شده اند و طلبه که در راستای اهداف توافق پاریس. در بیانیه ای در مورد BP نوشتن به پایین, مدیر عامل شرکت برنارد Looney گفت که “ریشه در ما خالص صفر جاه طلبی و مجددا با این بیماری همه گیر.” BP در حال انتظار برای انتشار یک واضح تر نقشه راه برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای بعد از این سال. Manion گفت گریست که موسسه منابع جهانی کار کرده است با پوسته خود گاز گلخانه ای حسابداری و که این شرکت شروع به فکر می کنم به طور جدی در مورد یک مجموعه که شامل کم کربن دارایی.

همان اپیدمی ناشی از نوسانات قیمت در فشار نفت رشته به نوشتن دارایی های خود را نیز که منجر به آشکار ورشکستگی. آخرین به رفتن زیر است چساپیک انرژی که منجر به fracking رونق در آمریکا یک دهه پیش. نیویورک تایمز تخمین زده است که حدود 20 آمریکایی تولید کنندگان نفت و گاز را برای ورشکستگی زمینه تا کنون این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>