براد Parscale استفاده تهمت کمپین بودجه برای اجرای تبلیغات در سایت شخصی خود را در Facebook صفحه: گزارشبراد Parscale (گتی ایماژ)

نزدیک به 40 میلیون دلار نیز پرداخت شده است به Parscale را از طریق شرکت های مختلف دوباره انتخابات کمیته

Sarah K Burris
1 جولای سال 2020 2:56PM (UTC)

این مقاله در ابتدا در ظاهر داستان خام

rawlogo

براد Parscale گرفتار شد با استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی برای ترویج تبلیغات در سایت شخصی خود, Facebook صفحه, به گزارش نیویورک تایمز روز سه شنبه.

بر اساس این گزارش Parscale که مدیر کمپین برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین اتحاد کمپین تبلیغات برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا را از صفحه شخصی خود به جای تهمت پنس یا مغلوب ساختن پیشی جستن تیم مبارزات انتخاباتی صفحات. بیش از $325,000 در تبلیغات دلار صرف شده است تا کنون بیشتر از آن که از هفته های اخیر.

تبلیغات:

“آقای Parscale یکی از تنها سه نفر که Facebook و Instagram صفحات مبارزات انتخاباتی استفاده کرده است برای نمایش تبلیغات” در این گزارش توضیح داده شده است.

Parscale آمده است در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از گذشته چند ماه هنگامی که یک پروفایل در رسانه های اجتماعی مشاور برجسته چقدر پول او ساخته شده از مغلوب ساختن پیشی جستن به لحن نزدیک به 40 میلیون دلار پرداخت خود را به شرکت از طریق مختلف دوباره انتخابات کمیته.

تا کنون Parscale خریداری کرده Ferarri a Range Rover, a $400,000 قایق دو میلیون دلار آپارتمانهای و 2.4 میلیون دلار اسکله خانه در فورت Lauderdale یک همشهری و تحلیل نشان داد که در ماه مه.

تبلیغات:

Parscale سپس بنا به گزارش سقوط کرد با جارد کوشنر و Ivanka Trump زمانی که او موفق به تحویل 1 میلیون نفر که ثبت نام برای حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تظاهرات و کمپین راه اندازی مجدد این ماه است.

آن هم فقط دو ماه پیش که تهمت و تهدید به شکایت Parscale پس از نظرسنجی اعداد نشان تهمت از دست دادن. او پس از سقوط و حتی بیشتر در پای صندوق های رای پس از این تماس است که تهمت را رد کرده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت که این تست با استفاده از آقای Parscale صفحه به اجرای تبلیغات و که آقای Parscale تا به حال موفق به دریافت هیچ سود مالی” این بار گفت.

تبلیغات:

آن را کاملا دقیق به بودجه صرف شده برای ترویج تبلیغات در Parscale صفحه تولید بالاتر نامزدی در صفحه خود ترافیک بیشتر به صفحه خود و توجه بیشتر به او را از طریق صفحه خود که همه نامزدها استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی برای جلب برای خود.

خواندن کامل گزارش در نیویورک تایمز.

Sarah K Burris

بیشتر از Sarah K Burris
tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>