برزیل Bolsonaro است Coronavirus


A maskless Bolsonaro in a crowd.
برازیلیا, برزیل – مه 31: رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro امواج در طول یک تظاهرات در حمایت از دولت او در میان coronavirus همه گیر در مقابل Planalto کاخ در 31 ماه مه سال 2020 در برازیلیا, برزیل.
Andressa Anholete/گتی ایماژ

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro دارای آزمایش مثبت برای coronavirus پس از ماه از کم اهمیت جلوه دادن جدیت از این بیماری همه گیر. رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که او تا به حال گرفته شده در این آزمون پس از تجربه علائم از جمله خستگی و درد عضلانی و تب.

نخست وزیر بوریس جانسون رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز, و چند تن دیگر از رهبران جهان باید قرارداد این بیماری و پس از آن بهبود یافت اما Bolsonaro تشخیص است به خصوص قابل توجه با توجه به ظهور به عنوان یکی از جهان پیشرو COVID-19 gadflies.

Bolsonaro به عنوان شدت ویروس با حضور شلوغ عمومی تظاهرات با حامیان خود و مبارزه علنی خود را با علم مشاوران و همچنین دولت است که باید اعمال مستندات حتی برزیل به عنوان توسعه یافته جهان دوم بدترین COVID-19 شیوع پس از ایالات متحده آمریکا با بیش از 1.6 میلیون نفر و 65,487 مرگ و میر.

Bolsonaro خود وضعیت سلامت نیز مستمر منبع حدس و گمان است. در مارس 23, اعضای Bolsonaro تیم آزمایش مثبت برای این ویروس پس از سفر به آمریکا که شامل دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Bolsonaro ادعا کرد که آزمایش منفی پس از سفر اما یک دادگاه دستور داد او را به نوبه خود بیش از نتایج آزمون خود را در میان اتهامات که او دروغ می گوید. (ظاهرا او در گفتن حقیقت است). Bolsonaro مطبوعاتی وزیر انرژی و وزیر و مشاور امنیت ملی باید همه قبلا مبتلا به این بیماری است. روز شنبه رئیس جمهور با حضور در آنچه به نظر می رسد به یک یار و maskless چهارم جولای حزب به میزبانی سفیر ایالات متحده.

65-سال-رئیس جمهور گفت: در گذشته که “به عنوان یک ورزشکار” او نگران گرفتن این بیماری هر چند او در بیمارستان بستری شد در اوایل سال گذشته با علائم پنومونی مرتبط با چاقو زخم او در انتخابات ریاست جمهوری است. همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن Bolsonaro نیز آوازی طرفدار ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که مطالعات نشان داده است coronavirus گلوله نقره ای طرفداران آن ادعا کرده اند. (Bolsonaro وزیر بهداشت استعفا داد و پس از یک ماه در این کار تا حدودی ممکن است بیش از یک اختلاف نظر بر سر اینکه آیا برای ترویج هیدروکسی کلروکین.)

صحبت چند پا دور از روزنامه نگاران روز سه شنبه و در یک نقطه از بین بردن و ماسک خود را به طوری خبرنگاران می تواند دیدن چهره اش Bolsonaro گفت که او احساس “خوب” است که او به اعتبار داشتن گرفته از مواد مخدر است. او همچنین گفت که کار از خانه برای چند روز آینده در حالی که دوره نقاهت.

شایان ذکر است که جانسون که در اوایل نیز شده بود بی اعتنا از ایده مستندات و دیگر اقدامات سخت گیرانه برای مبارزه با این بیماری در آن زمان خیلی بیشتر به طور جدی پس از تجربه آن خود را. Bolsonaro ممکن است بیش از حد کنده به موقعیت او بنا کردن برای یک تغییر از قلب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>