برزیل Favelas نیست در حال انتظار برای نجات از Coronavirus


People wearing protective suits and masks and headphones carry vacuums while walking down the aisle of a favela.

بهداشتی عوامل تمیز کردن خیابان ها و کوچه های این ویلا Ipiranga favela در تاریخ 25 مارس در Niterói, برزیل.

لوئیس Alvarenga/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

ریو دو ژانیروMarcelo Rocha احساس می کردم او نمی تواند فرار از اخبار. به خاک سپرده نشده بودند قربانیان coronavirus در ایتالیا. یک مستند نظم در پادشاهی متحده. برزیل بستن بسیاری از مرزهای خود. اما این همه هنوز هم به نظر می رسید کمی از حذف از 22 ساله متولد و بزرگ شده در Mauá یک شهر در حومه, São Paulo است.

سپس در مارس 19, Cleonice Gonçalves 63 ساله داخلی کارگر اول شد تایید مرگ از COVID-19 در ایالت ریو دو ژانیرو. اولیه گزارش های رسانه ها به تصویر کشیده و او را به عنوان یک ناشناس مصدوم از نامرئی ویروس: no name, no, پس زمینه فقط یک شغل و یک هویت شکل مقابل است. مانند بسیاری از کم درآمد breadwinning برزیل زنان, Gonçalves کار می کرد برای همین خانواده برای سال در یکی از کشور, گران قیمت ترین کدهای پستی 75 مایل از خانه خود را. رئیس او اخیرا در بازگشت از سفر به ایتالیا و آزمایش مثبت برای coronavirus. Gonçalves که دچار فشار خون بالا و دیابت تنها تشخیص داده شده پس از مرگ او.

Gonçalves’ عبور سمبل برزیل ماندگار اجتماعی و نابرابری. برای Rocha, آن را زنگ خطری. Gonçalves او متوجه می توانست مادر خود را که همچنین یک خانه دار—یکی از بیش از 6 میلیون کارگران خانگی در سراسر کشور—و نمی توانیم به متوقف کردن کار حتی در طول یک بیماری همه گیر. در این روزها که به دنبال Rocha و دیگر دختران و پسران زنان مانند Gonçalves راه اندازی یک مانیفست به نام برای مادران ما زندگی می کند و خواستار آن است که کارگران خانگی قرار بود پرداخت را ترک کنند. آنها همچنین جمع آوری کمک های مالی برای کمک به اجاره اسکناس و حقوق از دست رفته—هر چیزی که می تواند تفاوت در خانواده که در آن خانواده ها در حال حاضر نیاز به انتخاب بین خطر سلامت خود و رفتن گرسنه است. از همه مهمتر Rocha می گوید: “ما وام آنها را به یک صدا.”

آغاز شیوع کروناویروس در برزیل می توان به مراسم عروسی و تعطیلات در خارج از کشور ثروتمند و مشهور. تا کنون بسیاری از موارد در شهر ریو دو ژانیرو شده اند در محله های مرفه درآمد COVID-19 مستعار “بیماری ثروتمند” در میان جوامع محروم. اما به عنوان کشور تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر همچنان به صعود نمایی—در حال حاضر 6,836 و 240 بود — آن را تنها یک ماده از زمان قبل از آن کاهش سراسر اجتماعی تقسیم می کند. حداقل یک مورد تایید شده است در یک favela در ریو و یک مرگ مشکوک در حال بررسی است. بنابراین آنچه که برای بیش از 13 میلیون برزیلی در زندگی فقیر نشین و دیگر مناطق محیطی از کشور ؟

رئیس جمهور Jair Bolsonaro موفق به افزایش به چالش های پیشرو کشور در طول این بحران است. اما در تمام برزیل پنج منطقه جوان جامعه فعالان و روزنامه نگاران مانند Rocha در حال بالا بردن آگاهی در مورد خاص راه است که در آن یک بیماری همه گیر در ابعاد جهانی را تحت تاثیر قرار خود را روز به روز زندگی می کند و تهدید معیشت خود را. با توجه به یک مطالعه اخیر توسط داده Favela موسسه 7 از 10 خانواده ها در برزیل جوامع محروم در حال حاضر دیده می شود درآمد خود را به پایین و 84 درصد از خانواده ها با کودکان گزارش افزایش در هزینه های پس از مدارس بسته شده است.

در حالی که بسیاری از ما در حال شراب خواری-مشاهده فیلم های مستند در مورد حیوانات عجیب و غریب, پارک ها و پخت نان آنها به ما یادآوری می کنند که در خانه و دفاتر خود در قرنطینه هستند امتیاز از چند. برای به عنوان بسیاری از 35 میلیون برزیلی که به آب تمیز دسترسی ندارند و حتی توانایی برای شستن دست یکی تضمین شده نیست. “ما همه در همان قایق” Thamyra Thâmara از ریو گروهی از favelas Complexo انجام Alemão نوشت: در Marie Claire Brasil.

متولد و بزرگ شده در این جوامع “ارتباط” را به عنوان آنها تماس خود را با تشکیل یک ائتلاف ملی در اوایل مارس برای هماهنگ کردن موضعی تلاش برای گسترش این کلمه در مورد پیشگیری از ترویج کمک های مفید و کم ارزش کردن خبر جعلی. این گروه در حال حاضر دارای بیش از 60 عضو در سراسر 10 کشورهای مختلف. و آنها در حال پیدا کردن راه های خلاق برای دیدار با همسایگان خود و جایی که آنها هستند. در محلات که عدم اتصال به اینترنت, برای مثال, بهترین استراتژی ممکن است به استخدام یک صدا ماشین برای گردش از طریق خیابان—انفجار پیام مانند “اقامت خانه” “coronavirus نیست آنفولانزا” “ترک احزاب و کباب کردن ممنوع”—یا توزیع آگهی ها و نشانه ها در کلیساها میله و قرعه کشی فروشگاه های خرده فروشی. برخی از گروه ها باید ثبت funk آهنگ با بهداشت شخصی راهنمایی.

“این سخت است برای متقاعد کردن کسی که به ترک خانه های خود را روز به روز با وجود شلیک شد و عملیات پلیس که آنها فقط در حال حاضر قرار دادن زندگی خود را در خطر است.” — Juliana Pinho

از طریق رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار میکنند بهترین شیوه ها و مواد آموزشی با استفاده از هشتگهای مانند #CoronaInTheFavelas و #CoronaInThePeripheries به نمایش گذاشتن تلاش های خود را. در آن مانیفست این گروه آدرس خانهدار doormen رانندگان و تحویل و غیر رسمی کارگران است. “ما نیاز به نقطه نسبت به مسیرهای که واقعا واقعیت های ما به حساب” در این سند می گوید. “از ما به خود ما است.”

این جامعه خبرنگاران در حال نوشتن در مورد کمبود سیلندر گاز و ردیابی در دسترس بودن از ضد عفونی کننده دست در حالی که ترویج crowdfunded کمپین برای حمایت از زباله های جمع و فروشندگان خیابانی. با کلمات و اعمال خود را با آنها رد این پیش بینی که “favelados” محکوم به فنا هستند و تنها می تواند بریس برای بدتر است. اغلب در خطر شخصی آنها در حال ضربه زدن به خود در جوامع ابتکار و انعطاف پذیری برای جمع آوری و توزیع کمک های مالی از منابع غذایی و محصولات بهداشتی. اعمال خود شده اند اذعان برزیل توسط وزیر بهداشت و درمان که در ستایش favelas برای خود حکمت و عزت در صورت یک بیماری همه گیر.

“به عنوان ارتباط و شهروندان ما را در درک آنچه اتفاق می افتد در این مناطق می گوید:” جولیانا Pinho, یک عضو ائتلاف که در نوا Holanda, یکی از 16 favelas از Complexo دا مار در ریو دو ژانیرو. Pinho می گوید این مهم است که به اتخاذ جوامع زبان. این ائتلاف در جلوگیری نکته ورق تحت عنوان “چگونه به بدترین بازیکن میدان در زمان Coronavirus” ویژگی توصیه هایی است که منعکس کننده آنچه که امکان پذیر است در بسیاری از این مناطق (ساکنان را تشویق به شستن دستها با آب و صابون در صورت عدم ضد عفونی کننده دست و ترک درب و پنجره های باز برای تهویه) و تقویت همبستگی در میان همسایگان (اگر شما دسترسی به آب و به اشتراک گذاری این شلنگ با دیگران). “ما تا پایان پر کردن جای خالی سمت چپ توسط دولت و رویکرد ما مراقبت نه به عنوان یک وظیفه بلکه به عنوان یک صفحه نمایش از محبت” Pinho می گوید.

به طور سنتی فراموش شده و نادیده گرفته شده توسط مقامات دولتی این جمعیت های آسیب پذیر تردید دارند که این زمان خواهد بود هر گونه متفاوت است. در شهر ریو دو ژانیرو موضوع متناوب دسترسی به آب تمیز شده و بدتر ساخته شده توسط یک monthslong عرضه بحران و دولت را در سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی زیرساخت های تیره و تار شده است در سال های اخیر است. نگرانی بیش از چگونه همزمان سنبله در فصلی H1N1 آنفولانزا و موارد تب دانگ می تواند بیش از حد عمومی سیستم منجر متحده به پیش بینی خود واکسیناسیون تقویم.

این هفته در سنا به تصویب کمک های اضطراری طرح لقب “تاج کوپن” به صورت رسمی کارگران—که 47 درصد از جمعیت فقیر نشین—تقریبا ایالات متحده$115 برای حداقل سه ماه. اما چالش های دیگر باقی می ماند مانند موانع اجتماعی فاصله در مناطق پر جمعیت و تنگ خانه های به اشتراک گذاشته شده توسط تعدادی از اعضای خانواده. گزینه های برای منزوی کردن جمعیت های آسیب پذیر در کشتی ها و هتل ها در نظر گرفته و با چند مرحله بتن انجام شده است. این عدم هماهنگی بین دولت فدرال و دولت نیز مانع پاسخ تلاش. رئیس جمهور Jair Bolsonaro و فرمانداران دولت شده اند در تقابل با یکدیگر بیش از مناسب اقدامات محدود کننده بیشتر تشدید رئیس جمهور انزوای سیاسی. Bolsonaro همچنان به تطهیر این بحران را نادیده بگیرید و اجتماعی فاصله گرفتن توصیه ها و تناقض خود را در بهداشت عمومی تیم.

جامعه فعالان و خبرنگاران نیز در برابر خبر جعلی. برای هفته روزنامه نگار Gisele Alexandre شده بود دریافت سوال در مورد کوروناویروس از همسایگان و بستگان در Capão ردندو جامعه در São Paulo است. برخی از او خواست به منظور بررسی اطلاعات و ویدئوها آنها را دریافت می کردند در WhatsApp. بنابراین Alexandre تصمیم به راه اندازی پادکست Manda Notícias (ارسال خبر) یک سری از کلیپ های صوتی از او منتشر شده سه بار در هفته و به راحتی می توان در رسانه های اجتماعی. ایده این است که به کم ارزش کردن ادعای پشتیبانی نشده مانند ویروسی پیام است که نوشیدن آب گرم و یا چای می تواند به جلوگیری از گسترش ویروس و یا یک ویدیو از متن گرفته شده است که ظاهرا نشان می دهد وزیر آموزش و پرورش تشویق کودکان برای رفتن به مدرسه. پس از تنها دو هفته حداقل 500 نفر در حال حاضر عضو Alexandre پادکست. دو – سه دقیقه ای صوتی گزش نیز استراتژی پشت جدید همه گیر Sem Neurose (همه گیر بدون روان نژندی) پادکست که به تازگی هشدار داده شنوندگان به اطلاعات شخصی مجموعه کلاهبرداری است.

در این میان ساکنان فقیر نشین با متضاد پیام. شبه نظامیان و گروه هاي جرم سازمان يافته خود مردم به ماندن در خانه و تحمیل حکومت. اما نگران از دست دادن درآمد خود را و جسارت رئیس جمهور گفتمانی که کشور و اقتصاد می تواند به توقف بسیاری از مردم در انتخاب به رفتن به خیابان ها و باز کردن مغازه های خود را. “این سخت است برای متقاعد کردن کسی است که خروج او از خانه در صبح زود به محل کار و بازگشت در اواخر شب روز به روز با وجود شلیک شد و عملیات پلیس که آنها فقط در حال حاضر قرار دادن زندگی خود را در خطر می گوید:” Pinho.

رچا توصیف دولت و مدیریت بحران به عنوان تداوم یک فرهنگ از نسل کشی است. “همه ما در حال رفتن برای مردن یک روز” Bolsonaro گفت: این هفته در حالی که یک بار دیگر در مخالفت با یک مستند. اما Rocha و دوستان و همسایگان خود می دانید که هنگامی که آن پایین می آید به آن, آن است که اغلب زندگی خود را که ادعا می. “اگر دولت به نظر می رسد در ما و می گوید که ما در حال رفتن برای مردن ما پاسخ گفت: آنچه می تواند ما را به نگه داشتن ما زنده است؟” رچا می گوید. “ما را به خودمان دیده می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>