“پرورش دهندگان” احساس می کند پدر و مادر خود درد و cusses حق با شما

“پرورش دهندگان” باز می شود با آنچه که احتمالا آشنا صحنه به پدر و مادر از فرزندان جوان است. مارتین فریمن شخصیت پل در تلاش است تا به آمادگی برای ارائه کار در آشپزخانه او سهام خود را با او شریک و همکاری پدر و مادر متحد (دیزی نحیف). طبقه بالا از خود را به او پسر جوان و دختر ها فریاد در بالای ریه های خود را کوبیدن اشیاء اطراف اتاق و به طور کلی ساخت آن غیر ممکن است برای تمرکز کنید.

به زودی پل می رسد خود را محدود می شود و trudges تا ستاره غرغر بی سر و صدا خود را به همه در حالی که. “آیا این همسر. آن را انجام نمی. کمک نمی کند. اگر شما در آن وجود دارد و شما جیغ آنها گریه و نفرت شما را به خودتان. نفس کشیدن. با آنها صحبت کنید. آیا آن را بهتر, پل. شود بهتر است.”

تبلیغات:

این بحث پپ او را به آستانه خود را در اتاق کودکان و نوجوانان, و او به عنوان درب باز می شود او خود را اعلام کرد با “عیسی F***ING مسیح است. چند بار من باید به شما بگویم که می شود آرام؟” این سخنرانی دراز وشدیداللحن همچنان بدون وقفه تا پل مکث طول می کشد و در را شوکه مواجه است. “متاسفم” او می گوید یک معامله خوب بیشتر بی سر و صدا و sheepishly. “کار میکنم. من معنی نیست که هر یک از آن.” آنها هنوز هم مبهوت سکوت. او معذرت خواهی کرده و دوباره slinks دور.

“پرورش دهندگان” یک کمدی به درستی شرح داده شده به عنوان سیاه و سفید در کمدی انگلیسی حس که صلاحیت. این توصیف متناسب با, اما به اندازه کافی عجیب, بنابراین آیا این مفهوم است که در راه خود را, آن را نیز یک خانواده طنزهای تلویزیونی. یک گستاخی ، unapologetically صادق. و این لحظه خاص متولد شده از یک مکان واقعی – فریمن ناخودآگاه است. که باز صحنه گرفته شده است بیشتر یا کمتر به طور مستقیم از رویای او و مداوم نا امیدی.

“من می خواهم آن را احساس برای سال در واقع,” او گفت: سالن در یک مصاحبه انجام شده قبل از به نمایش در مارس اولین “بودن در طبقه متوسط شام احزاب که در آن هر کس فقط صحبت در مورد چگونه شگفت انگیز آن بود که یک پدر و مادر است. و هیچ کس بود و صادق بودن در مورد این واقعیت است که البته آن را شگفت انگیز است. و این می رود بدون گفت که شما را دوست دارم بچه های خود را بیش از زندگی خود را. اما آنچه را نمی کند معمولا گفته است که در تجربه من این است که f***ing سخت است.”

تبلیغات:

با “پرورش دهندگان” او توضیح داد که او و همکاری سازندگان کریس ادیسون و Simon Blackwell امید به صدا را می دهد به بخش تاریک کمین در قلب و مغز اکثر بزرگسالان با کودکان یک صدا و یک حقیقت اغلب سکوت. آن این است: حتی بهترین پدر و مادر (و با وجود آنچه که سرد باز ممکن است نشان می دهد پل و متحد هستند doting محبت مادر و پدر به دختر و پسر) گاهی اوقات تحت فشار قرار دادند به متناسب شدید خشم.

به طور مستقیم زیر که انفجار پل صدای معمای هر پدر و مادر اختصاص داده شده احتمالا احساس می کند در برخی از نقطه. او را دوست دارد بچه های خود را بیش از هر چیز. او خواهد مرد برای آنها. و گاهی اوقات او همچنین می خواهد به آنها را بکشند.

همه این باعث می شود سری FX یک rollicking, ترحم متحرک هر کسی که می داند که پدر یا مادر بودن است, بیهوده, پاداش, زیبا, تشدید, سعادتمند, خشم, خود را به خطر انداختن و دشوار است.

تبلیغات:

بلکول کمدی را showrunner مبالغ بالا نشان می دهد هسته فلسفه بدین ترتیب: “هنگامی که شما یک کودک شما دست این انسان کامل است. و این معامله این است که شما آنها را به شما راه اندازی آنها را به جهان و شما سعی می کنید و انجام به عنوان کمی به عنوان آسیب ممکن است. و شما موفق خواهد شد در برخی از نقطه. این یک چیز غم انگیز در راه است که شما انجام دهید, زیرا شما نمی خواهید به. اما شما دلیل این که شما یک انسان هستید.”

او افزود: “ما فقط می خواهم به تاکید است که و سپس سعی کنید و اجازه دهید مردم در خارج از قلاب یک بیت گفته است که فقط اتفاق می افتد. ما می خواهیم مردم را به دیدن است که آنها نه تنها کسانی که در حال رفتن را از طریق این. و این چیزی است که به خصوص در تلویزیون نشان داده شده نوع شدت از بودن پدر و مادر با بچه های جوان است.”

تبلیغات:

“وجود دارد یک پرواز کوری به نسل از پدر و مادر در حال حاضر که um نیست لزوما مورد قبل از” ادیسون می افزاید. “از آنجا که پدر و مادر این عجیب و غریب به نوعی دوگانگی در قلب آن است که شما فرزندان خود را دوست دارم بیشتر از هر چیزی و کاری برای آن دسته از موجودات است. اما هیچ کس می تواند شما را عصبانی تر. هیچ کس نمی تواند فقط با فشار دکمه های خود را مانند بچه های خود را. و این واقعا چیز عجیب و غریب است که آن دو چیز اتفاق می افتد به رفتن با هم.”

بلکول تشبیه سری تصویر از پدر و مادر به نسخه های نشان داده شده در “فاجعه” مجموعه ای است که حول محور یک رابطه شروع می شود که به عنوان موضع یک شب و به طور غیر منتظره گسترش ناقص, عاشق, رابطه کثیف.

تفاوت نحیف توضیح می دهد که فیلتر نشده طغیان. “وقتی که من خواندن قسمت اول, من فقط فکر کردم این فوق العاده است چون من به معنای واقعی کلمه زندگی می کرد که” Haggard توضیح داد. او سپس به توصیف شرایط از او استماع بخشی از متحد خود-ضبط تلاشی که صورت گرفت در آشپزخانه در حالی که او 4 ساله بود به تماشای تلویزیون نشان می دهد که می تواند شنیده شود در پس زمینه “و من کودک خود را در ماشین کمی صندلی که من مرتب کردن بر اساس wobbling با پای من.” او می گوید: او کمی عصبانی در ضبط “در حالی که من ایرانی بودند نرسد.” بله – چیزی که ما در حال آشکار شدن روی صفحه می آید از یک مکان واقعی.

تبلیغات:

“دیدن کسی که سوگند در یک کودک چیزی است که من دوست دارم در مورد قسمت اول” Haggard گفت: با خنده. “این بسیار تکان دهنده است و نیز هر کس تا به حال لحظه ای که در آن آنها انجام داده ایم که شما می دانید. یا چند.”

فریمن و سپس ارائه می دهد تعادل آن لحظات. “تا زمانی که شما می دانید که بچه های خود را می دانم که آنها را دوست داشت که به معنی همه چیز است. آن را واقعا است. چون همه ما می دانیم افرادی که نبودند بسیار دوست داشت و آنها آن را می دانم. و آنها واقعا آن را احساس کنید. و این بدترین چیزی که شما می تواند انجام دهد و نه آنها را احساس امن و دوست داشتنی.”

نحیف می افزاید:”و در آن امنیت و عشق حد و مرز است.”

تبلیغات:

در حالی که “پرورش دهندگان” بود و خواب به عنوان یک آینه صادق فیلتر نشده, کمدی برای بهترین زمان یک فرد تنها می توانید تصور کنید که چگونه relatable باید آن را در زمانی که مدارس و مراقبت روز تعطیل هستند و پدر و مادر – آنهایی که خوش شانس, من باید می گویند – گیر کار در خانه با کودکان که هیچ مفهوم از فشارهای تحمل پایین در بزرگسالان است.

باید به شما انتخاب می کنید برای شراب خواری پنج قسمت در Hulu شما شاهد پل و متحد در مواجهه با همان چالش های بسیاری میانسال پدر و مادر از کودکان نو پا در حال برخورد با: مراقبت از خیره پدر و مادر پیری در همان زمان به عنوان آنها در حال مراقبت از خود و بچه های جوان. خود را مستعد تصادف پسر منجر شده است محلی پزشک اورژانس به گمان آنها از بودن در بهترین حالت غیر مسئولانه و یا در بدترین حالت هر پدر و مادر خوب کابوس: سوء استفاده.

این مجموعه تا کنون نیز به بررسی واقعیت های پس از زایمان, افسردگی, زناشویی, فشار و حتی مرگ شود. و بچه ها شیرین و دوست داشتنی اما همچنین بی ملاحظه خیره و با صدای بلند. به این گرداب saunters برای متحد را غیر مسئولانه اما محبت پدر مایکل (Michael McKean) که درج خودش را به هرج و مرج با در نظر گرفتن تلفات ورود او قرار داده خود را در حال حاضر رابطه تیره و تار. و این همه قبل از زندگی می اندازد خانواده عظیم منحنی توپ.

قسمت این هفته حول محور قابل توجه تراژدی است که با وجود آن زندگی تغییر واردات است نه به اندازه کافی به پل و متحد به یک استراحت از درندهخویی از فرزندان جوان خود را. اما در ضخیم ترین قسمت از آن آنها به شدت حمایت از یکدیگر نشان داده شده است که در یک صحنه از کوره در رفته است که در یک بار مسهل و به طور کامل به دست آورده است.

تبلیغات:

“هیچ کس به نظر می رسد در آورده داشتن بچه های خود را تا فکر من aced که من میخ که. من کامل پدر و مادر” بلکول گفت. “از کودک از نقطه نظر به عنوان یک بزرگسال شما نگاه نمی بازگشت به دوران کودکی خود را و فکر می کنم که آن را کامل است. چرا که هر درمانگر خواهد بود از کسب و کار در صورتی که مورد بود. بنابراین ما فقط در تلاش برای گرفتن برخی از گناه دور برای مردم و می گویند شما می دانید سعی کنید و بهترین کار خود را به عنوان یک پدر و مادر است. که تمام است.”

ادیسون افزود: “هر بار که ما نشان می دهد [“پرورش دهندگان”] به کسی که بچه ها بروند ” با تشکر از خدا – من فکر کردم آن را فقط به من. شما علت آن را نمی بینیم. مردم نمی بحث در مورد پدر و مادر شبیه به این, اما آن است که نسبتا جهانی را تجربه کنند.”

قسمت جدید از پرورش دهندگان” هوا در 10 p. m. دوشنبه ها در FX و اولین روز بعد در Hulu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>