Breonna تیلور طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند بدون دست کشیدن حکم بخشی از لویی gentrification طرح

تیراندازی مرگ Breonna تیلور بخشی از عملیات پلیس برای روشن کردن یک بلوک در ارتباط با gentrification تلاش در غرب لوئیزویل با توجه به اصلاح طرح دعوی در دادگاه توسط خانواده اش.

تیلور 26 ساله سیاه اورژانس تکنسین بود به ضرب گلوله پلیس پس از اجرای “بدون دست کشیدن از” حکم وارد آپارتمان او به عنوان او. دوست پسر کنت واکر گفت: “اخراج یک هشدار پس از افسران نیست شناسایی خود را به عنوان پلیس. سه افسر پلیس و سپس “کورکورانه” شلیک 10 گلوله در پاسخ به قتل تیلور در حالی که او هنوز در رختخواب است. مقامات ادعا که آپارتمان او شده بود دریافت مواد مخدر در پست اما بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است.

تبلیغات:

وکلای تیلور مادر Tamika پالمر ادعا یکشنبه در یک به روز رسانی طرح دعوی در دادگاه است که حکم که صادر شد, برای تیلور دوست پسر سابق Raul گلاور آغاز شد چرا که شهردار گرگ فیشر می خواستم برای روشن کردن بلوک به منظور سرعت بخشیدن به چند میلیون دلار توسعه طرح لویی پیک مجله برای اولین بار گزارش شده است.

شکایت مدعی است که لویی اداره پلیس ایجاد یک واحد به نام محل بر اساس تحقیقات متمرکز بر “برخی از مناطق که نیاز به پاک برای املاک و مستغلات پروژه های توسعه را ادامه دهید.” برخی از خانه ها در خیابان الیوت که در آن Glover اجاره یک خانه در حال حاضر تخریب شده است در ماه های اخیر و Glover خانه باقی مانده در راه.

وکیل مدافع گفت: در این شکایت که در خانه من هدف اصلی از این حمله. طرح دعوی در دادگاه مدعی است که افسران “عمدا گمراه” به باور آنها هدف قرار دادن این شهر را “بزرگترین جرم و جنایت خشونت آمیز و مواد مخدر حلقه” با تثبیت در خانه است.

تبلیغات:

گلوور شد و در نهایت دستگیر و در محل دیگری اما پلیس متوجه شد که او همخانه آدریان واکر و دیگر گمان نمی شد در خانه است. پلیس پس از آن تبدیل توجه خود را به تیلور خانه بود که نزدیک به 10 مایل دورتر از هدف اصلی با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

“اتصال نقطه روشن است که این افسران باید هرگز در Breonna تیلور در وهله اول و که آنها حمله اقامت با هیچ احتمالی علت” خانواده وکیل در بیانیه ای گفت. “افسران که سرقت از Breonna از زندگی خود را — و Tamika پالمر از دختر او — به نمایش گذاشته ظالمانه بی پروا عمدی گستاخ و غیر قانونی انجام شده است.”

فیشر را به نام اتهامات “ظالمانه” و “بدون پایه و اساس و یا حمایت از حقایق است.”

تبلیغات:

“آنها در حال توهین به محله اعضا از دیدگاه راسل ابتکار و همه افراد درگیر در این سال کار در حال انجام برای احیای این محله از غرب لوئیزویل” سخنگوی ژان پورتر در بیانیه ای گفت. “شهردار کاملا متعهد به این کار به عنوان توسط اثبات این شهر کار برای حمایت از $1 میلیارد دلار در پروژه های سرمایه وجود دارد بیش از چند سال گذشته از جمله جدید YMCA شهر بنیادی 10 میلیون دلار کمک مالی به لویی شهری لیگ ورزش و یادگیری پیچیده, خیابان سرو مسکن و توسعه کسب و کار جدید پرداخت مالکیت خانه کمک و البته بازسازی بزرگ بیچر تراس ابتکار.”

اسناد ثبت شده به دنبال ندارد-دست کشیدن حکم نشان می دهد که پلیس ادعا کرد که دیده Glover ترک تیلور را در صفحه اصلی با یک بسته در ماه ژانویه قبل از رانندگی به یک “شناخته شده دارو خانه.” کارآگاه جاشوا Jaynes گفت: در استشهاد که او تایید از طریق یک “ایالات متحده پستی بازرس” که Glover بود دریافت بسته های تیلور در آپارتمان.

تبلیغات:

اما لوئیزویل آمریکا پستی بازرس را رد کرده است که آن را تا به حال تایید اطلاعات است. دفتر گفت: های مختلف آژانس خواسته بود به موضوع نگاه کنید و آن دفتر به این نتیجه رسیدند که این آدرس دریافت نکرده بودند مشکوک بسته است.

موقت رئیس پلیس رابرت شرودر reassigned Jaynes ماه گذشته بیش سوال در مورد “چرا و چگونه جستجو حکم مورد تایید قرار گرفت.” شرودر همچنین اخراج یکی از افسران که شات تیلور.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که گلوور و واکر بودند “نه در هر نقطه نزدیک به لوئیزویل پابلو اسکوبار یا Scarface.”

تبلیغات:

“آنها نه خشونت جنایتکاران” کت و شلوار می گوید. “آنها به سادگی یک شکست برای توسعه املاک و مستغلات معامله و در نتیجه این موضوع نیاز به تمیز کردن.”

گلوور مورد باقی مانده است در انتظار. شهرستان سوابق به دست آمده توسط پیک-مجله نشان می دهد که این شهرستان خریداری اموال او اجاره در خیابان الیوت برای حدود $17,160 پس از دستگیری او.

طرح دعوی در دادگاه اشاره کرد که هشت خانه های تخریب شده بود در خیابان در گذشته سه هفته پس از تنها نه خانه هایشان تخریب شده در خیابان بیش از گذشته از 16 سال است.

تبلیغات:

پیک-ژورنال گزارش داد که “چشم انداز راسل” پروژه شامل یک کوچکتر پروژه به نام “نگه داشتن آن واقعی’ الیوت خیابان کلنگی” که در آن Glover خانه بود که خریداری شده توسط شهر واقع شده است.

ارائه به دست آمده توسط اخبار محلی خروجی موج-تلویزیون نشان داد Glover محله در خیابان الیوت. پس از ارائه Glover شروع به هدف به عنوان دیگر ساکنان اخراج شد و خود را به حال خانه های خریداری شده توسط این شهرستان با توجه به طرح دعوی در دادگاه اما Glover هنوز ایستاده در راه این پروژه است.

فیشر که به نام رئیس جمهور ایالات متحده در کنفرانس شهرداران هفته گذشته ترویج “دیدگاه راسل” پروژه پس از سال 2016 به امید تحریک اقتصاد.

مری الن Wiederwohl فیشر بالا, مشاور اقتصادی, نام این اتهامات در این پرونده یک “ناخالص mischaracterization از این پروژه است.”

تبلیغات:

“کار همراه الیوت خیابان است یک قطعه کوچک از بزرگتر راسل محله تجدید حیات و ثبات کار ما انجام شده است برای سال” او در بیانیه ای گفت. “ما در همکاری با یک سازمان جامعه به درک نیازهای جامعه و می خواهد و بانک زمین شده است دستیابی به خواص از طریق سلب حق اقامه دعوی کمک مالی و برخی از فروش; کمتر از نیمی از خانه ها وجود دارد را اشغال کردند. ما نیز در گفتگو با غیر انتفاعی مسکن منافع مورد استفاده عموم را به دست آورد, خواص برای ایجاد لویی اولین زمین جامعه اعتماد برای اطمینان از سرمایه گذاری بدون جابه جایی. هدف ما این است که به ارائه یک محیط امن, تمیز مطلوب و مقرون به صرفه محله برای ساکنان راسل.”

شده اند وجود دارد هیچ دستگیری در تیلور مرگ و شهر را منتشر کرده است اطلاعات در مورد تحقیقات مربوط به قتل است.

“من همه چیز در مورد شفافیت, اما ما نیز همه در مورد تمایل محاکمه عادلانه را به جای” فیشر به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “بنابراین هر دو دادستان عمومی و اف بی آی خواسته اند ما را به نگه داشتن هر گونه گزارش می دهد که می تواند تاثیر شاهدان خاموش عمومی در حال حاضر به دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که اگر وجود دارد در یک دادگاه عادلانه محاکمه می گیرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>