Breonna تیلور معترضان برخورد با اتهام جنایت پس از نشستن در کنتاکی دادستان کل چمن

یک “زنان خانه دار واقعی” بازیگران عضو یک NFL بازیکن و رئیس مینیاپولیس فصل NCAAP میان 87 نوازندگان مشهور و بازداشت فعالان شنبه در اعتراض به مرگ Breonna تیلور که به اوج خود رسید در چمن جلو کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون در لوییویل.

اعتراض برگزار شد تا آزادی ملی عدالت اجتماعی ائتلاف شرکت تاسیس شده توسط Tamika مالوری و لیندا Aldo دو سازمان از سال 2017 زنان مارس.

تبلیغات:

این گروه به رهبری بیش از 100 نفر چادری در یکسان سفید تی شرت تحمل این سازمان بنفش لوگو در صلح مارس به کامرون در لوئیزویل مرفه East End. این افراد خواستار آن است که دادستان کل دستگیری سه افسر پلیس درگیر در تیراندازی مرگ تیلور سیاه EMT و ER tech کشته شدن 13 مارس در آپارتمان خود توسط پلیس محلی.

کامرون که سیاه و سفید است, مقاومت کرده است مشابه خواستار ماه.

خارج از کامرون صفحه اصلی گروه شعار “چگونه شما طلسم قاتل است ؟ LMPD” و “که در خیابان ؟ خیابان های ما.” پلیس در نهایت احاطه تظاهرات و ده ها تن از معترضان که نشستم در کامرون چمن — 87 کل بودند بسر برده و زندانی شد.

تبلیغات:

ماموران به دنبال معترضان فراتر از صلاحیت این دادگاه ها و دستگیری ها در کامرون شخصی درخواست LMPD در بیانیه ای گفت.

“ما رسیده به Greymoore Devondale رئیس پلیس به او آگاه شد و اگر خواسته ما را کمک کند با توجه به منابع مورد نیاز برای چنین گروه بزرگی کردند.”

“معترضین تصمیم به اشغال جلوی حیاط یک خانه متعلق به کنتاکی دادستان کل و به طور مداوم شعار به سمت او و همسایگان خود [sic]. در درخواست خود آنها تجاوز از اموال” پلیس اضافه شده است. “همه داده شد این فرصت را به ترک گفته بودند که باقی مانده در اموال غیر قانونی خواهد بود و تصمیم به ترک نیست. در مجموع 87 نفر دستگیر شدند.”

تبلیغات:

این گروه گفت که این اتهامات ناشی از معترضان را “امتناع از ترک ملک و تلاش خود را برای نفوذ در تصمیم دادستان کل با اعمال خود.”

لویی پیک مجله گزارش داد که بسیاری از معترضان رزرو در سه اتهام از جمله یک کلاس D جنایت اشاره شده در فوق گفته: تهدید شرکت کنندگان در روند قانونی. آنها شروع به trickling در خارج از زندان صبح روز بعد ادامه به انجام این کار از طریق بعد از ظهر.

تبلیغات:

ACLU of Kentucky وزن در روز شنبه با انتشار بیانیه ای که در قسمت بخوانید: “اعمال نامناسب به اتهام جنایت تظاهرات صلح آمیز است و سوء استفاده از قدرت است و باید محکوم به ویژه توسط دادستان کل کامرون.”

شمارش در میان دستگیر شد, مینیاپولیس, NAACP جمهور لسلی ردموند که تا به حال ساخته شده سفر لویی پس از پیشرو تظاهرات در شهر خود پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

Kenny, عکسهای گسترده گیرنده برای هوستون تگزاس و سیاه زندگی ماده مدافع نیز بازداشت شده اند. عکسهای یکی از اولین بار در لیگ برای پیوستن به khezri در زانو در اعتراض به خشونت پلیس.

تبلیغات:

دو واقعیت تلویزیون ستاره ها — Porsha ویلیامز از “زنان خانه دار واقعی از آتلانتا” و Yandy Smith از “Love & Hip Hop” — نشان داد در رسانه های اجتماعی پست های که تا به حال دستگیر شده است بیش از حد.

ویلیامز مشترک یک عکس با 5.7 میلیون Instagram followers گرفته شده پس از آزادی او از زندان جایی که او ایستاده بود در کنار تیلور مادر Tamika پالمر.

“این به من لذت! من شما را دوست دارم و مثل همیشه برای شما دعا خانم Tamika پالمر…” ویلیامز نوشت. “Ps: با تشکر از شما برای انتظار در ما به خارج! آن قلب گرم شدن خروج و دیدن خانواده خود را.”

تبلیغات:

ویلیامز همچنین برچسب زده کامرون اضافه کرد: “بازداشت پلیس! انجام کار درست است.”

اسمیت به اشتراک گذاشته شده عکس از دستگیری در Instagram به عنوان به خوبی.

“ایستادن برای چیزی یا سقوط برای هر چیزی! ما شنیده ام از هر کس در داخل و همه آنها خوب,” او نوشت: در یک عنوان. “بیش از 100 نفر بازداشت شده از جمله افرادی که انتخاب می کنید به استفاده از افراد مشهور و سیستم عامل برای ایستادن در سمت راست از عدالت است.”

اسمیت سپس به ذکر نام افراد مشهور و فعال رهبران بود که او نیز دستگیر شده است. در علاوه بر این به مالوری و Aldo آنها شامل:

تبلیغات:
  • فریزر Othel تامپسون سوم یک.k.یک. Trae Tha Truth, یک خواننده رپ از هوستون
  • Cordae عماری Dunston یک رپر که می رود توسط YBN Cordae
  • Mysonne کتانی یک رپر شناخته شده به عنوان MySonne که همچنین از بنیانگذاران تا آزادی
  • آنجلو پینتو, یک وکیل و از بنیانگذاران تا آزادی

پیک-مجله گزارش داد که پلیس نیز بازداشت چندین فعالان محلی از جمله Petia ادیسون از کنتاکی داد در برابر نژادپرستانه و سرکوب سیاسی.

“این غیر قابل قبول است برای یک اعتراض مسالمت آمیز,” مالوری نوشت: در Instagram پس از آزادی او از زندان است. “و آنها متهم اند که ما با یک جنایت برای یک اعتراض مسالمت آمیز به دلیل @danieljaycameron احساس ترس. اما قتل پلیس هنوز هم رایگان…ما در زندان و نه چپ. و نیست را ترک خواهد کرد تا هر قاره رایگان است. ما را نیز نجات هر کس که دارای یک پیوند.”

او افزود که عکسهای و YBN Cordae در میان ده ها تن هنوز منتشر خواهد شد و سازمان وکلای خواهد زمینه اتهامات سوء رفتار پلیس.

LMPD خدمت شد “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو به عنوان بخشی از یک بزرگتر با مواد مخدر نیش هنگامی که آنها به ضرب گلوله کشته و تیلور, 26 در آپارتمان او در مارس 13 در حدود ساعت 1 صبح به وقت محلی.

تبلیغات:

تیلور دوست پسر, باور آنها قربانیان از یک استراحت در شلیک ماموران گفته قابل توجه در پا. آنها به آتش زدن تیلور چند بار. او در راهرو.

کامرون را در حال بررسی این حادثه همراه با LMPD پرسنل درگیر است. هیچ نشانه ای وجود دارد به زمانی که کاوشگر ممکن است نتیجه گیری کرد.

کامرون جمهوری در پاسخ به این تظاهرات در بیانیه ای گفت که “عدالت نیست دست آورد خاطی در مالکیت خصوصی و آن را از طریق تشدید.”

“آن را به دست آورد با بررسی حقایق در یک شیوه ای بی طرفانه و بی طرفانه. دقیقا کاری است که ما می رویم به انجام این تحقیقات” او در ادامه اضافه کرد که دفتر او اختصاص داده شده بود به یک “کامل و عادلانه” را بررسی و “وقایع امروز نمی خواهد تغییر تعقیب ما را از حقیقت است.”

تبلیغات:

“هدف اعلام شده از امروز در اعتراض به در خانه من بود به تشدید است.’ که قابل قبول نیست و تنها در خدمت بیشتر به بخش و تنش در درون جامعه ما,” او به این نتیجه رسیدند.

یک LMPD سخنگوی صدور بیانیه ای روز شنبه توضیح داد که پلیس تصمیم به ایجاد این دستگیری ها در بخشی به دلیل معترضان شده بود “شعار که اگر آنها نمی آنچه آنها می خواهند آنها خواهد burn it down.”

در یک مصاحبه برای یک 2019 Sports Illustrated مشخصات خود را در مورد فعالیت, کنی, عکسهای گفت: “ما در حال درخواست برای هر چیزی بیشتر از فرصت های برابر. مانند آنجلا دیویس گفت: مردم سیاه و سفید انجام شده است این کار را برای یک مدت زمان طولانی و ما در حال رفتن به توقف.”

“اگر شما همچنان به انجام کارهای درست در هر روز به طور مداوم هر روز شما می توانید شکستن که,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>