برت Kavanaugh به شنیدن استدلال عمده مورد مربوط به سقط جنین را پس از پیوستن به دادگاه

زمانی که عدالت برت Kavanaugh پیوست دیوان عالی ایالات متحده در سال 2018 یک جناح راست ریگان نامزد جایگزین شد جناح راست نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن. و روزنامه نگار سام بیکر در مارس 2 مقاله برای Axios اشاره می کند که Kavanaugh آماده است به مذاکرات خود را برای اولین بار عمده مورد برخورد با سقط جنین.

آزادیخواه کندی شده است که اغلب مورد با لیبرال ها و ترقی خواهان برای رای خود را در شهروندان آمریکا تصمیم, اما زمانی که آن را به “فرهنگ جنگ” مسائلی مانند سقط جنین و ازدواج همجنسگرایان و لواط قوانین کندی بود به احتمال زیاد به توافق با عدالت اموزش Bader Ginsburg به جای عدالت کلارنس توماس یا اواخر قاضی آنتونین اسکالیا. در حالی که محافظه کاران اجتماعی تا به حال بسیار کم نظر کندی آنها امید زیادی برای Kavanaugh — که بیکر توضیح می دهد خواهد شد بررسی قانون اساسی از یک لوئیزیانا قانون که “نیاز به ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به اعتراف امتیازات در نزدیکی یک بیمارستان است.”

تبلیغات:

“دولت می گوید این قوانین اطمینان از زنان ایمنی در این رویداد چیزی را اشتباه می رود” بیکر ، “رقبا می گویند که آنها به سادگی نیروی درمانگاه به بدون ارائه هر گونه قابل اثبات به نفع زنان است.”

لوئیزیانا قانون بیکر معتقد است که “تقریبا یکسان به” قانون تگزاس که دیوان عالی ایالات متحده رخ داد خلاف قانون اساسی در سال 2016 خواست که قانون قرار داده شده یک “بی بار” در دسترسی به سقط جنین. اما تفاوت بزرگ بیکر تنش است که “کسانی که آنتونی کندی روز.”

بیکر توضیح می دهد: “اگر دادگاه در نهایت می گوید آن Texas تصمیم گیری کنترل این مورد رو (لوئیزیانا) اعتراف-امتیازات مورد نیاز در آن زمینه است که تا حد زیادی حفظ وضع موجود….. اگر دولت برنده هر چند قوانین دادگاه است که آن Texas تصمیم گیری می کند اتصال کشورهای دیگر و سپس تر متحده را به سرعت دنبال جدید محدودیت های سقط جنین و حتی احیای قوانین آنها فکر می کردند دادگاه عالی تا به حال وام. آن را نیز می تواند به ارسال گسترده تر سیگنال مورد دادگاه اشتها برای سقط جنین موارد است.”

تبلیغات:

بیکر اشاره می کند که لوئیزیانا مورد می تواند “را سقط جنین را به عنوان به خوبی به عنوان دادگاه خود را — حتی بزرگتر مسئله در سال 2020 کمپین.” اگر چه بیکر است که به طور عمده با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا سنا و مجلس نژادها می تواند تحت تاثیر سقط جنین موضوع به عنوان به خوبی.

زمانی که سناتور. سوزان کالینز از مین رای به نفع Kavanaugh را تایید و در سال 2018 به مین جمهوری خواه اصرار داشت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد بازدید Roe v. Wade به عنوان “قانون حل و فصل.” اما اگر Kavanaugh می کند و در نهایت رای به سرنگونی Roe v. Wade به عنوان بسیاری از سقط جنین مدافعان حقوق ترس این امر نشان می دهد که چگونه اشتباه کالینز بود. کالینز لذت می برد لغزش reelections در گذشته بود و بسیار محبوب سناتور در دولت اما در سال 2020 او مبارزه سختی انتخاب مجدد جنگ و مین دموکرات شده اند با استناد به او pro-Kavanaugh رای به عنوان یک دلیل که چرا Collins باید رای داده شود.

دیوان عالی کشور آغاز خواهد شد شنیدن استدلال در لوئیزیانا مورد این چهار شنبه, مارس 4, اگر چه تصمیم گیری نیست و انتظار می رود تا ماه ژوئن است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>