برایان کمپ ارائه می دهد به “با خیال راحت میزبان” جمهوریخواه در گرجستان پس از COVID-19 موارد سنبله بیش از تعطیلات

حتی به عنوان دولت COVID-19 موارد در گرجستان رسید بیش از آخر هفته روز یادبود رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ ادعا شنبه که دولت می تواند “با خیال راحت میزبان” کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه باید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرح زیر از طریق تهدید خود را به جلو و آن را از کارولینای شمالی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در کارولینای شمالی بیش از آخر هفته پس از دولتی روی کوپر دموکرات گفت: علم را دیکته کند که چگونه بسیاری از مردم می تواند حضور این کنوانسیون است که به جای برنامه ریزی شده در شارلوت در اواخر ماه اوت.

تبلیغات:

تهمت شکایت کرده است که کوپر بود “قادر به تضمین می کنند که در ماه اوت ما اجازه خواهد داشت…حضور کامل در این عرصه است.” رئیس جمهور خواستار آن شدند که کوپر “بلافاصله” اعلام کند اگر ایران قادر خواهد بود برای بسته آرنا در سه ماه — و تهدید به نقل مکان کنوانسیون در غیر این صورت.

کمپ در روز سه شنبه ارائه گرجستان به عنوان یک جایگزین بالقوه سایت.

“با امکانات در سطح جهانی و رستوران ها و هتل ها و نیروی کار گرجستان افتخار خواهد بود با خیال راحت به میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه. ما امیدواریم که شما در نظر بگیرید هلو دولت گفت:” در یک توییت خطاب به مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

سناتور. کلی Loeffler, R-Ga., که برای انتخابات مجدد در میان اتهامات تجارت خودی گفت که او “کاملا” با توافق کمپ.

“گرجستان باز است برای کسب و کار” او پرسیدم و ما را از آنچه در آن طول می کشد تا با خیال راحت و با موفقیت میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه آقای رئیس جمهور!”

کمپ ادعا می کنند که گرجستان می تواند “با خیال راحت میزبان” کنوانسیون پس از دولت گزارش موج از 2100 جدید COVID-19 موارد بیش از آخر هفته روز یادبود. زیر اولیه کاهش در موارد پس از دولت بازگشایی یک ماه پیش موارد در گرجستان را منعکس و در حال حاضر در یک مسیر رو به بالا.

تبلیغات:

دکتر اسکات Gottlieb, رئیس سابق سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داده بود که یک “بی تردید” سربازان ارتش در بستری شدن در بیمارستان در کشورهایی مانند گرجستان که بازگشایی شد.

“من نگران مردم وجود دارد که فکر می کنم این همه روشن,” او گفت: CNBC.

تبلیغات:

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین تحت فشار قرار دادند در کمپ دعوت.

“مانند کارولینای شمالی شهر آتلانتا است که پس از یک مرحله به مرحله داده محور با رویکرد بازگشایی. این طرح نمی تامل میزبانی یک گردهمایی بزرگ رویداد در ماه اوت” دفتر شهردار در بیانیه ای گفت به WSB-TV. “در واقع چند دیرینه شهرستان-پشتیبانی و حمایت رویدادهای در حال حاضر لغو شده است به منظور تطابق با دستورالعمل CDC.”

کوپر را در بیانیه ای گفت در پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر که دولت “با تکیه بر اطلاعات و علم برای محافظت از کشور ما بهداشت عمومی و ایمنی است.”

تبلیغات:

کوپر با سی ان ان گفت در هفته گذشته است که او حمایت و برگزاری این کنوانسیون در شارلوت اما اجازه علوم دیکته محدودیت.

“این است و نه سیاسی. این است که نه احساسی. این است که بر اساس کارشناسان بهداشت و درمان داده و علم و که آن را برای همه برای دیدن” او گفت:. “هیچ یک از مورد علاقه بودن یا disfavored بیش از دیگر . . . ما به دنبال این هدف اقدامات است که هر کس می تواند ببینید که می توانید بررسی.”

ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel گفته فاکس نیوز روز سه شنبه که “بسیاری از کشورهای” باید پرسید در مورد میزبانی کنوانسیون زیر مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید.

تبلیغات:

“ما می خواهیم به آن را در کارولینای شمالی. این رئیس جمهور را دوست دارد, North Carolina. آن را فقط فرماندار و او به کار با ما. هر دولت ما صحبت است گفت: “ما می خواهیم به معرفی رئیس جمهور در اینجا.’ آنها بسیار هیجان زده اند که” او ادعا کرد. “اما این فرماندار است تا برای انتخاب مجدد. او داده نشده است, و ما این اطمینان نیاز داریم. ما باید قادر به حرکت رو به جلو در راه بتن.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس شناور گرجستان فلوریدا و تگزاس به عنوان جایگزین بالقوه سایت در صورتی که شارلوت می افتد از طریق.

“این ملی کنوانسیون به معنای واقعی کلمه را چند ماه به سازماندهی و آماده سازی,” او گفت: فاکس نیوز. “رئیس جمهور این است که مطلقا قصد حصول اطمینان از که ما را ملت ما همچنان به پیشرفت مداوم در قرار دادن coronavirus اپیدمی در گذشته آمده است که این اوت ما قادر به گرد هم می آیند در یک محیط امن و مسئول برگزاری.”

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به خبرنگاران گفت: روز شنبه که “فلوریدا دوست دارم” به عنوان میزبان کنوانسیون و قول داد که آن را می تواند انجام شود “مطابق با هر آنچه ایمنی مورد نیاز است.”

تبلیغات:

دموکرات ها در ضمن با توجه به کوچک پشت کنوانسیون پس از در حال حاضر به تعویق انداختن آن از جولای تا آگوست است. Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن گفت که “آن باقی مانده است دیده می شود” اگر او را حتی حضور در این رویداد خود را.

“من قصد دارم در مبارزات انتخاباتی در میلواکی و من امیدوارم که وجود دارد این است که کنوانسیون در میلواکی” بایدن گفت WISN-تلویزیون هفته گذشته است. “این ممکن است به عنوان قوی کنوانسیون. آن را ممکن است یک اجتماعی فاصله گرفتن از چیزی. ممکن است کوچکتر است. من نمی دانم. من نمی توانم آنچه مقدر است که رفتن به, اما من قصد دارم به مبارزات انتخاباتی در میلواکی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>