فروپاشی رسمی است: در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در ساعت 11 شب به وقت محلی (6 pm ET) بریتانیا چپ اتحادیه اروپا است.

نخست وزیر بوریس جانسون به یک آدرس کوتاه جلوتر از لحظه ای بزرگ که در آن او زده توجه داشته باشید خوش بینانه در مورد بریتانیا در آینده در خارج از انگلستان است.

مهم ترین چیز برای گفتن امشب است که این نه یک پایان بلکه یک آغاز” نخست وزیر گفت. “این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در یک قانون جدید در ما بزرگ ملی درام.”

یک ساعت شمارش معکوس پیش بینی شده بر روی محل اقامت خود را در 10 Downing Street, ضبط تحت-نوسازی Big Ben زنگ در 11pm.

اعضای Brexit, پارتی, انداخت, خوب, Brexit حزب در پارلمان مربع است. ضد Brexiters بودند در یک مقدار کمتر و خوی تعطیلات و برخی از تظاهرات و vigils انتظار می رود در سراسر کشور است. اتحادیه اروپا بی سر و صدا حذف انگلیس از پرچم مقر آن در بروکسل است.

که اساسا آن را مگر اینکه شما به سکه های یادبود. در غیر این صورت در حال حاضر که ساعت زده 11pm چیز نمی تواند همه این است که متفاوت از آنها دقیقه قبل از.

چرا که بریتانیا و اتحادیه اروپا نمی خواهد باز کردن بلافاصله. در عوض انگلستان وارد یک دوره انتقالی است که در آن دو طرف سعی خواهد کرد برای هش کردن رابطه در آینده.

بنابراین در حالی که مبارزه با تروریسم در اروپا اتفاق افتاده است, آن را واقعا انجام می شود.

در اینجا یک راهنمای سریع به آنچه که در واقع اتفاق افتاده در تاریخ 31 ژانویه و آنچه می آید پس از آنجا که هر کسی می تواند پیش بینی کند.

پاسخ کوتاه: ماده 50 منقضی می شود.

انگلستان تا به حال به طور رسمی به اتحادیه اروپا متوجه است که آن را می خواستم با تحریک ماده 50 — ارائه در اتحادیه اروپا پیمان لیسبون است که به کشورها قدرت به برداشت از بلوک.

انگلستان بود در سال 2017; است که در تنظیم کردن دو سال از ساعت شمارش معکوس برای مارس 2019. زمانی که بریتانیا نمی تواند حل مبارزه با تروریسم در اروپا و نه انگلستان و نه اتحادیه اروپا خواست برای شکستن بدون معامله در محل اتحادیه اروپا توافق کردند که به عقب براند که در تاریخ اول آوریل 2019 پس از آن به اکتبر 2019 و سپس به در حال حاضر.

حالا که هر دو طرف توافق کرده اند و به طور رسمی تصویب Brexit معامله آنها اجازه ماده 50 اجرا کنید.

این مسائل به دلیل یک بار در انگلستان است که آن را نمی توان تغییر ذهن خود را. مثلا اگر برای برخی از دلیل آن ابراز پشیمانی از آن همه است و می خواهد در آن برای درخواست عضویت مانند هر کس دیگری (تحت ماده 49) و تمام 27 کشور عضو باید به توافق برسند.

تا 31 ژانویه در ساعت 11 شب است که اساسا نقطه بدون بازگشت — اما آن را نمی خواهد به نظر می رسد مانند آن.

انتقال (و یا اجرا) شروع دوره پس از انگلستان رسما خروجی و را حداقل تا 31 دسامبر 2020. بسیار کوچک خواهد شد و در واقع تغییر: بریتانیا ادامه خواهد داد به دنبال تمام قوانین اتحادیه اروپا تنها در حال حاضر آن را می گویند آنچه در آن دسته از قوانین هستند پس نمی توان آن را یک عضو اتحادیه اروپا دیگر.

انگلستان و اتحادیه اروپا خواهد شد و سپس باید به شکل از آنچه که آینده خود را در رابطه شبیه خواهد شد بیش از 11 ماه است. که بسیار خوب راه گفت: بخش سخت Brexit هنوز به آمده است.

همه سر و صدا بیش از Brexit معامله در طول سال گذشته حول خروج توافقنامه که اساسا گذاشته شرایط طلاق. دو طرف تا به حال همیشه برنامه ریزی شده به divvy تا این مرحله. اول مقابله با فروپاشی و سپس کشف کردن اگر ما می خواهید به ماندن دوستان است.

اتحادیه اروپا و انگلستان هر دو دارای منافع در حفظ یک رابطه قوی اما آنچه شخصیت آن را است آنچه در مرحله بعدی همه چیز در مورد.

نقطه شروع برای این مذاکرات خواهد بود چیزی به نام “بیانیه سیاسی” که مجموعه گسترده ای اصول (“ایجاد پارامترهای بلند پروازانه گسترده و عمیق و قابل انعطاف همکاری در سراسر تجارت و همکاری های اقتصادی با یک برنامه جامع و متعادل توافقنامه تجارت آزاد در هسته خود” — شما ایده را دریافت کنید) اما فاقد جزئیات بیشتر در مورد چگونه دقیقا این اهداف دست خواهد آمد.

یکی از بزرگ تجارت است. انگلستان در حال خروج از اتحادیه اروپا اتحادیه گمرکی و بازار واحد به طوری که دو طرف می خواهند به کار از یک توافقنامه تجارت ایده آل بدون تعرفه و بدون سهمیه بندی و نگه داشتن موانع تجاری پایین است.

اما آن را نه فقط در تجارت است. دو طرف باید به بحث امنیت و اجرای قانون همکاری دسترسی به ماهیگیری در آب (این یکی از بزرگ!), بانکی داده ها و اطلاعات-های تولید و کل خیلی بیشتر. همه چیز اتحادیه اروپا و بریتانیا را با هم قبل از آنها در حال حاضر باید به شکل از چگونه آنها هنوز هم می توانید آن را انجام دهید با هم در حال حاضر که آنها از هم جدا است.

و پس از آن وجود دارد ایرلند شمالی است. مرز بین ایرلند (که ماندن در اتحادیه اروپا) و ایرلند شمالی (که بخشی از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا) باز باقی خواهد ماند. اما چگونه به پیاده سازی این سیستم جدید که شامل آداب و رسوم چک بین ایرلند شمالی و سایر نقاط بریتانیا — همچنین نیاز به کار کرد.

کارشناسان به من گفت این به خوبی می تواند سد راه است که نگه می دارد تا به مرحله بعدی Brexit مذاکرات بیش از حد.

در اتحادیه اروپا طرف مقامات تردید دارند به یک توافق جامع در مورد تجارت و اجازه دهید به تنهایی تمام چیزهای دیگر را می توان در 11 ماه. یا واقعا کمتر از آن است که: پس از مبارزه با تروریسم در اروپا اتفاق می افتد امشب دو طرف را به مجموعه ای از خود مذاکره اولویت های, اما مذاکرات نمی خواهد شروع به صورت جدی تا مارس.

آن را ندارد به این حد از زمان بحران. دوره گذار می تواند تمدید شود, یک بار تا دو سال و تا پایان سال 2022.

اما جانسون مبارزه کرد و در قول می دهم که او نمی خواهد تمدید دوره گذار و او حذف شده است که امکان از Brexit قانون است که فقط قانون تبدیل شد. قوانین را می توان اصلاح کرد اما در حال حاضر جانسون داده است هیچ نشانه ای او حاضر به تکان دادن در 11 ماه گاهشمار.

وجود دارد یکی دیگر چین و چروک: اگر انگلستان و اتحادیه اروپا تصمیم گیری کنند که هیچ چاره ای اما برای گسترش و انتقال آنها به تصمیم می گیرید که تا پایان ماه ژوئن سال 2020 است که پخته شده به Brexit معامله است.

این بدان معناست که اتحادیه اروپا و بریتانیا به احتمال زیاد نمی تواند به پایین به سیم به دنبال آخرین لحظه پسوند در همان راه آنها را در فاز اول مبارزه با تروریسم در اروپا. که باعث می شود در سه ماه اول مذاکرات پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و حتی ضروری تر.

و یا به عنوان یک ایرلندی رسمی قرار داده و آن را یک شاهکار “تقریبا بدون سابقه.”

یک معامله غیر ممکن نیست اما سیگنال های هشدار دهنده در حال حاضر در حال چشمک زدن. رهبران اتحادیه اروپا شده اند روشن است که اگر انگلیس می خواهد برای حفظ دسترسی به بازارهای اتحادیه اروپا آن را برای رفتن به نیاز به تراز قوانین و مقررات آن از نزدیک با آنهایی که در حال حاضر در محل.

اگر “ایرلندی backstop” بود تعریف عبارت از بخش اول از Brexit مذاکرات آماده شدن برای “سطح زمین” به تعریف عبارت از قسمت دوم. اتحادیه اروپا می خواهد برای تضمین یک “سطح زمین” با انگلستان در هر توافقنامه تجارت آزاد در واقع برای جلوگیری بریتانیا از, بنابراین به شدت در حال تغییر اقتصادی آن مقررات (مانند بزرگ معافیت های مالیاتی و یا یارانه به شرکت ها) و یا محیط زیست و یا استانداردهای کار است که می تواند تضعیف اتحادیه اروپا.

بروکسل است که واقعا کاملا عصبی در حال حاضر به دلیل بریتانیا گفته است که می خواهد به قوانین خاص خود را دارد. پس از همه, به Brexit حامیان تمام نقطه خروج از اتحادیه اروپا شد به ترک آن: به دور از همه از آن طاقت فرسا مقررات.

و بیشتر در انگلستان می خواهد به انشعاب از اتحادیه اروپا سخت تر از آن خواهد شد به احتمال زیاد برای رسیدن به یک آینده توافقنامه تجارت و هر چیز دیگری. که باعث می شود در حال حاضر برسانیم حتی سخت تر.

جانسون و اتحادیه اروپا می تواند تصمیم بگیرد در ماه ژوئن به گسترش دوره انتقال دادن آنها به زمان بیشتر و سوق دادن مذاکرات به عنوان اواخر به عنوان 2022. اما فرض کنید که این اتفاق نمی افتد و اتحادیه اروپا و انگلستان ندارد و موافقتنامه تجارت آزاد (و یا سایر معاملات) در محل یکی می تواند شاید این یک “هیچ معامله” سناریو.

بله درست است. بدون مقابله Brexit است, بازگشت دوباره.

تمام catastrophically مخل چیزهایی که می توانست اتفاق افتاده است و اگر بریتانیا چپ اتحادیه اروپا بدون طرح در محل قبل از مبارزه با تروریسم در اروپا هنوز هم می تواند رخ دهد اگر دو طرف در رسیدن به پایان دوره گذار بدون موافقت نامه.

این است زیرا هنگامی که دوره گذار منقضی تمام تجارت و ترتیبات نظارتی انگلستان بود زیر به پایان خواهد رسید. دو طرف را تحت تجارت سازمان تجارت جهانی قوانین که مجموعه تعرفه ها و سهمیه بندی بین دو کشور است که موافقت نامه های تجارت آزاد در محل با یکدیگر است.

چک و کنترل می تواند ایجاد گسترده ترافیکی در مبادی ورودی است که می تواند منجر به غذا و دارو کمبود. چند خاردار مسائل شده اند (بیشتر) حل و فصل از جمله ایرلند شمالی در مرز با ایرلند. اما به طور کلی در یک سال 2020 هیچ معامله هنوز هم می تواند نگاه های بسیاری مانند یکی از کارشناسان پیش بینی قبل از Brexit رسمی شد.

به این دلایل این است که نتیجه هر دو بریتانیا و اتحادیه اروپا می خواهید برای جلوگیری از. مانند زمان گذشته از آن خواهد شد برای هر دو اتحادیه اروپا و بریتانیا اما به مراتب بدتر برای انگلستان است.

این است که چرا جانسون منتقدان تلقی می شود تصمیم خود را برای از بین بردن امکان گسترش گذار “بی پروا و غیر مسئولانه است.” اما جانسون ادامه داد: به اصرار او می تواند سریع معاملات با اتحادیه اروپا و بقیه جهان است. در حال حاضر او و هر کس دیگری در حال پیدا کردن.

که بدان معنی است که دیگر چیزی را تغییر نمی دهد پس از ژانویه 31: Brexit هرج و مرج نیست رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی