نخست وزیر بوریس جانسون بستری در بیمارستان برای Coronavirus


Prime Minister Boris Johnson on the telephone to Queen Elizabeth II for her Weekly Audience during the coronavirus (COVID-19) pandemic at 10 Downing Street on March 25, 2020 in London, England.

نخست وزیر بوریس جانسون در تلفن به ملکه الیزابت دوم برای مخاطبان هفتگی در طول coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در 10 خیابان داونینگ در 25 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

WPA استخر/گتی ایماژ

بوریس جانسون دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا بود بستری در بیمارستان روز شنبه برای آزمایش به عنوان او در ادامه به رنج می برند علائم 10 روز پس از او تشخیص داده شد با کوروناویروس. دفتر نخست وزیر مشخص ورود به نامعلومی لندن بیمارستان به عنوان یک “گام احتیاطی” و روشن است که جانسون باقی مانده در اختیار دولت است. پذیرش می آید پس از شایعات که جانسون وضعیت بدتر شده است.

Johnson, 55, اولین حکومتی رهبر است که شناخته شده است به قرارداد COVID-19. او شده است در خود به انزوا پس از تشخیص و ارسال پیام های تصویری در توییتر پس از آن. آخرین ویدئو آمد و در روز جمعه و جانسون نگاه خسته به او نشان داد او هنوز هم تا به حال تب. “اگر چه من احساس بهتر و من انجام داده ام من هفت روز از انزوا افسوس که من هنوز هم یکی از علائم جزئی علامت من هنوز متوسط,” او گفت:.

جانسون نامزد کری Symonds که باردار است گفت که او بیمار بوده است با علائم کروناویروس اما آزمایش شد. Symonds گفت: در یک صدای جیر جیر که او در حال حاضر “در بهبود.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر جانسون بستری شدن در بیمارستان در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ، “همه آمریکایی ها در حال دعا کردن برای او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او را یکی از دوستانم, او یک نجیب زاده و یک رهبر بزرگ به عنوان شما می دانم که او را به بیمارستان رفت امروز اما من امیدوار هستم و مطمئن شوید که او برای رفتن به خوب است.”

اخبار جانسون بستری آمد و در همان روز به عنوان نادر تلویزیون آدرس توسط ملکه الیزابت دوم است که در آن او خواست شهروندان باقی می ماند “متحد و مصمم” در مبارزه با ویروس. “ما موفق خواهد شد—و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما,” او گفت:. “ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد.”

حدود 48,000 مردم تایید شده است به COVID-19 در انگلستان و تقریبا از 5000 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>