نخست وزیر بوریس جانسون نقل مکان کرد و به ويژه پس از Coronavirus علائم “بدتر”


Boris Johnson holds up two fists.

نخست وزیر بوریس جانسون در 23 ژوئیه در لندن است.

جف J. Mitchell/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه در روز دوشنبه و deputized وزیر امور خارجه بریتانیا به بیش رهبری از دولت “که در آن لازم است.”

55 ساله سیاستمدار منتقل شد به بیمارستان لندن یکشنبه شب “پس از بستری مداوم علائم کروناویروس” با توجه به بیانیه ای از دولت است. “در طول این دوره از [دوشنبه] بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان است.” این تصمیم را “احتیاط باید او نیاز به تهویه برای کمک به بهبود خود را” با توجه به بیانیه.

جانسون اعلام کرد در مارس 27 که او تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus ساخت و او را اولین و مهمترین رهبر جهان با یک مورد تایید شده. در اوایل بحران جانسون عنوان ضرورت اقدامات خاصی. به عنوان بسیاری از اروپا قرار داده سخت اجتماعی فاصله اقدامات در محل جانسون خواست nonvulnerable مردم به ادامه زندگی عادی خود در امید توسعه “گله ایمنی است.” او تغییر لحن خود را در اواسط ماه مارس پس از برخی از آمار نگران کننده نشان میدهد که این کشور در مسیر به پایمال کردن آن خدمات بهداشت ملی. او پس از آن صادر مستند.

پیش از آن در روز دوشنبه مقامات بریتانیا اطمینان داد که جانسون هنوز هم به اندازه کافی سالم باقی می ماند “مسئول” دولت با وجود بستری شدن در بیمارستان.

وزیر امور خارجه Dominic Raab در حال حاضر در خدمت جانسون محل که در آن مورد نیاز است. وجود دارد هیچ برنامه رسمی جانشینی در انگلستان به عنوان وجود دارد در ایالات متحده و روشن نیست که کدام یک از جانسون وظایف Raab در حال حاضر اداره کند. Raab اجرا خواهد شد جلسات که جانسون نمی, اما برخی از آنها خواستار Raab به گام به طور رسمی تر با توجه به انتخاب.

جانسون متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است قابل اعتماد رهبر محافظه کار و Raab خواهد بود و حتی بیشتر از آن. Raab پشتیبانی برش شرکت نرخ مالیات و خصوصی سازی برخی از دولتی و مدارس و با توجه به تخته سنگ را جاشوا کیتینگ. او نیز هم زده تا بحث را با توصیف “کاربر معمولی از بانک غذا” به عنوان “کسی که بیحال شدن در فقر” ولی “کسی است که یک مشکل جریان نقدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>