نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای COVID-19

نخست وزیر بوریس جانسون جمعه اعلام کرد که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19, او اولین رهبر جهان به انجام این کار.

“من توسعه یافته خفیف, علائم کروناویروس,” جانسون نشان داد جمعه در یک ویدیو ارسال شده به توییتر. “این که می گویند در یک دما و سرفه مداوم. و در مشاوره افسر ارشد پزشکی, من یک تست است که آمده است مثبت پس از من کار از خانه است. من خود جدا و آن را کاملا درست انجام. اما در هیچ شکی نیست که من می تواند همچنان به لطف جادوگری از تکنولوژی مدرن برای برقراری ارتباط با همه بالا من تیم به رهبری ملی مبارزه با کروناویروس.”

تبلیغات:

پس از تشکر از کسانی که کمک کرد تا کشور را از طریق همه گیر جانسون در تلاش برای اطمینان دادن به انگلیسی عمومی.

“ما را از طریق آن دریافت کنید. و راه ما در حال رفتن به از طریق آن است که البته با استفاده از اقدامات است که شما شنیده ام زیادی در مورد,” او اضافه شده است. “و بیشتر به طور موثر همه ما مطابق با آن اقدامات سریعتر به کشور ما خواهد آمد از طریق این بیماری همه گیر و سریع تر ما را به گزاف گویی.”

جانسون در زمان coronavirus آزمون در مشاوره پروفسور کریس Whitty, انگلستان افسر ارشد پزشکی, با توجه به بیانیه ارائه شده به بی بی سی. نخست وزیر انتظار دارد تا قادر به ادامه کار البته از راه دور و انتخاب وزیر امور خارجه Dominic Raab به ایستادگی در برای او باید او قادر به انجام وظایف رسمی خود را.

تبلیغات:

جانسون اولین بار است که رهبر جهان برای تست مثبت برای این بیماری هر چند پرنس چارلز نیز مبتلا COVID-19 اوایل این هفته. پرنس چارلز قبلا دیدم ملکه الیزابت دوم است که در سال 93 در مارس 13, بالا بردن نگرانی های که او می تواند در معرض شده اند. مت Hancock کشور وزیر بهداشت همچنین نشان داد یک تست مثبت جمعه.

بریتانیا مورد انتقاد قرار گرفت برای آن زودتر پاسخ به همه گیر. دولت بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده برنامه ریزی برای قبول یک موج عفونت به منظور ساخت تا گله ایمنی بنابراین کشور بهتر خواهد بود قادر به پاسخ به احتمال موج دوم این بیماری همه گیر در یکی خاص است که همزمان با فصل آنفولانزا. ملت شروع به تغییر پاسخ آن در هفته گذشته زمانی که از آن درخواست شده است که افراد محدود کردن تعاملات اجتماعی از جمله “کار از خانه که در آن آنها می توانید و اجتناب از بارها و باشگاه ها و مکانهای دیگر.”

جانسون گفت: در زمان, “بیت به بیت روز به روز با اقدامات خود خود خویشتن داری و خود را قربانی ما در حال قرار دادن این کشور در یک بهتر و قوی تر موقعیت که در آن ما قادر خواهد بود برای صرفه جویی به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از زندگی مردم در تمام سنین افرادی که سزاوار نیست به مرگ. مردم که زندگی می, باید و ذخیره خواهد شد.”

تبلیغات:

بالاترین-رتبه بندی آمریکایی رسمی به تست مثبت برای coronavirus تا کنون رند پل سناتور. R-Ky., که تشخیص داده شد در اوایل این هفته. چند تا از پل همکاران ابراز خشم این است که عینک ساز ادامه داد: برای ارتباط برقرار کردن با سناتورها و استفاده از امکانات مانند سنا-تنها ورزشگاه با وجود اینکه آزمایش ویروس.

شما می توانید فیلم زیر را از طریق توییتر:

تبلیغات:

https://twitter.com/BorisJohnson/status/1243496858095411200

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>