برده معامله گر مجسمه مخفیانه با جایگزین مجسمه های سیاه زندگی موضوع معترض


People gather to view a new sculpture, by local artist Marc Quinn, of Black Lives Matter protestor Jen Reid. on the plinth where the Edward Colston statue used to stand on July 15, 2020 in Bristol, England.
مردم جمع آوری و به نمایش جدید مجسمه توسط هنرمند محلی مارک کوئین, سیاه زندگی مهم قاره جن رید در ستون که در آن ادوارد Colston مجسمه استفاده می شود برای ایستادن در 15 ژوئیه سال 2020 در بریستول, انگلستان.
متی Horwood/گتی ایماژ

در حال حاضر که یک میزبان از تندیس جشن ناگوار تاریخی چهره های گرفته شده را در سراسر ایالات متحده آمریکا (و جاهای دیگر) یک سوال باقی می ماند که چیزی است که اگر هر چیزی باید جایگزین آنها ؟ ممکن است یک ایده یکشنبه از سواحل بریتانیا, شهر بریستول که در آن فعالان جایگزین افتاده مجسمه از یک تاجر برده با یک رزین-و-جراحی تصویر سیاه زندگی موضوع معترض. جدید مجسمه بود و نه مجاز توسط دولت محلی پس از آن بنا شده بود و مخفیانه پس از weekslong عملیات توسط مجسمه ساز مارک کوین به مد مجسمه از یک تصویر دیگر از جن رید به کمک هماهنگی فعالان محلی به سرعت مجموعه ای شکل در محل.

این مجسمه نشسته بود خالی برای پنج هفته پس از این مجسمه از 17th قرن تاجر برده ادوارد Colston پاره پاره شد از آن قرار گرفتن و رها در نزدیکی بندر در ماه گذشته. طلوع عملیات در زمان برخی از 15 دقیقه با توجه به نگهبان. شکل جدید ذخیره شده بود در نزدیکی یک شبه و پس از آن مطرح شده با استفاده از هیدرولیک جرثقیل کامیون. بریستول شهردار گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که مجسمه بود و بخشی از شهرستان را برنامه ریزی برای سایت و “آینده از پایه ستون و آنچه بر روی آن نصب شده باید تصمیم توسط مردم از بریستول.” “در این هفته از Colston مجسمه برداشته شد اگر چه ایده ها از جمله یک Banksy پیشنهاد و خواستار یک مجسمه از حقوق مدنی مبارز پل استفنسون شده اند شناور… هیچ دائمی تصمیم گیری در مورد آینده Colston سایت رسیده است” با توجه به نگهبان.

“این فقط باور نکردنی” رید گفت: از این مجسمه پس از آن بنا شده است. “که خیلی لعنتی ballsy که در آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>