برانکس ببر باغ وحش است و اولین از نوع خود برای تست مثبت برای Coronavirus


Nadia, a four-year-old female Malayan tiger at the Bronx Zoo, is seen in an undated photo provided by the zoo in New York.

نادیا چهار ساله زن تاپیر ببر در باغ وحش برانکس است دیده می شود در یک عکسي ارائه شده توسط باغ وحش در نیویورک است.

حفاظت از حیات وحش در جامعه

نادیا چهار ساله زن تاپیر ببر در باغ وحش برانکس تبدیل شده است برای اولین بار ببر در جهان به تست مثبت برای coronavirus. این اولین مورد شناخته شده از یک حیوان ابتلا به کروناویروس در ایالات متحده است. نادیا خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی توسعه یافته و در یک سرفه خشک یک علامت است که نمونه ای از COVID-19 بيمار. به دلیل مشکل از اخذ نمونه از گربه های بزرگ تنها یک مورد آزمایش قرار گرفت. علاوه بر این یک بیت از دست دادن اشتها تمام حیوانات باغ وحش برانکس در حال انجام خوب انجمن حفاظت از حیات وحش را به باغ وحش برانکس در بیانیه ای گفت. این باغ وحش بسته شده پس مارس 16.

وزارت کشاورزی ایالات متحده تایید کرد که پیدا کردن و گفت: آن مشخص شده اولین مورد از یک ببر آزمایش مثبت برای COVID-19. این گربه های بزرگ شد و به احتمال زیاد آلوده بدون علامت یک عضو هیات.

حتی اگر تمام گربه های بزرگ آلوده با COVID-19 انتظار می رود که بهبودی کامل را مثبت آزمون را افزایش می دهد تازه سوال در مورد چگونه این ویروس منتقل می شود به حیوانات. بدون حیوانات خانگی در ایالات متحده آزمایش مثبت برای این ویروس وجود ندارد و شواهد نشان می دهد که حیوانات می تواند انتقال COVID-19 به مردم است. یک سگ در هنگ کنگ تست مثبت که منجر مقامات به نتیجه گیری حیوانات تست می تواند مثبت و اگر آنها به حال شده است در معرض توسط انسان اما نمی تواند در انتقال این ویروس به انسان است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده می گوید هر کسی که بیمار است و با کروناویروس باید محدود کردن تماس با حیوانات به عنوان بسیاری که ممکن است. اگر کسی که بیمار است و با کروناویروس باید مراقبت از یک حیوان خانگی و یا در اطراف حیوانات “آنها باید شستن دست های خود را قبل و بعد از تعامل” یادداشت کشاورزی ایالات متحده است. کارشناسان همچنین توصیه می کنند که از صاحبان حیوانات خانگی که شما با COVID-19 نگهداری باید در داخل به عنوان آنجا که ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>