بروس ویلیس و Cybill Shepherd می دانست که چگونه به رشته شما همراه


Cybill Shepherd wraps her arms around Bruce Willis.

بروس ویلیس و Cybill Shepherd در بگذرانند.

والت دیزنی تلویزیون از طریق گتی ایماژ عکس Archives/Walt Disney Television via Getty Images

در یک قسمت جدید از تشنگی کیت کمک های Bim Adewunmi و Nichole پرکینز کاوش قوی استعاره از حل تنش های جنسی. در این گزیده ای از آنها تمرکز بر یک مورد کلاسیک از UST: Bruce Willis and Cybill Shepherd است مجادله کارآگاهان از سال 1980 نشان می دهد تلویزیون بگذرانند. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

Nichole پرکینز: Bim چرا شما به ما بگویید که در مورد Moonlightingاز شما هستند ما متخصص مقیم و شما می توانید به ما بگویید که چرا از آن است که قطعی متن وقتی که می آید به UST?

Bim Adewunmi: همه حق است. بنابراین Nichole, تصویر صحنه است. این اواخر 80s. من زندگی در لاگوس, نیجریه با خانواده من. و سپس یک شب من را بشنود صاف تن از Mr. Al Jarreau. من متوقف در آهنگ های من. من به نوبه خود در اطراف. من می گویم: “چه جهنم است ؟ آنچه که در این موسیقی از خدایان ؟

گوش دادن Al واقعا قرار دادن پای خود را به که لحن تم. من قلاب شده بود به طور مستقیم از لحن تم. و پس از آن شروع کردم که در حال مشاهده و به طور کامل کشیده در آن است.

Moonlighting یک تلویزیون نشان می دهد که ستاره Cybill Shepherd and Bruce Willis, بازگشت هنگامی که بروس ویلیس بود مو به عقب زمانی که Cybill Shepherd یکی از بزرگترین ستاره در جهان است. آن را در مورد این آژانس کارآگاهی به نام ماه آبی آژانس کارآگاهی و آنها دو طرف. Cybill نقش Maddie هیز و بروس نقش دیوید ادیسون نام bae. و آن را اساسا در مورد چگونه Maddie کاهش یافته است کمی در زمان های سخت است. او با استفاده از یک مدل که به اندازه کافی منصفانه در ’80s در, بود که واقعا آنچه زنان سفید نگاه کرد. او ورشکسته می رود چرا که او حسابدار embezzles یک دسته کامل پس از یک نمایش تلویزیونی بود که گفتن شما از گه به آمده در بازارهای مالی—من فقط می خواهم بگویم چه افسانه و چه یک آیکون این نمایش است. به هر حال او طول می کشد بیش از این شکست کسب و کار این آژانس کارآگاهی. سپس او با دیوید و او کسی است که در اصل عنوان است که تا. و آنها برخورد خیلی متفاوت هستند زیرا در هر راه. و البته در این برخورد می آید تنش است.

پرکینز: این بسیار متضاد-جذب نوع از چیزی که حق است ؟

Adewunmi: آن را به میخ. گوش دادن Nichole, من گفتن شما چیزهای شما می دانید دلیل این که شما نیز از طرفداران بگذرانند.

پرکینز: بله بله. من عاشق این نشان می دهد زمانی که جوان بودم. مثل شما گفت: “شما شنیده ام موسیقی شما بلافاصله تبدیل به دیدن آنچه که قرار بود بر روی صفحه نمایش و سپس شما باید این دو سفید افرادی که فقط می خواهم—واضح است که آنها نیاز به. آنها فقط نیاز به با هم و آنها را با هم دریافت کنید.

Adewunmi: به نقطه ای که در آن حتی به عنوان یک بچه من نمی توانم استرس به اندازه کافی این اواخر 80s در اوایل ’90s من از تماشای این. بنابراین من به وضوح یک کودک, و من واقعا یک مفهوم آنچه UST شد. اما من به یاد داشته باشید و نوع رفتن “Hmm وجود دارد چیزی در مورد این دو.” و آن را تنها زمانی که شما به عقب نگاه کنید و شما مانند “اوه خدای من. آنها می خواستند به انجام آن خیلی بد است.”

پرکینز: راست. آن را بسیار شبیه به این بازی است که وضعیت خود را به شما بگویم مادر و یا هر کس “این پسر من تحت فشار قرار دادند پایین” و پس از آن آنها می گویند: “اوه. که فقط به این دلیل که او شما را دوست دارد” است که واقعا تموم. اما Moonlighting بسیار زیاد بود که جایی که آنها به طور مداوم مجادله. آن را خیلی زود هالیوود است. آن را بسیار عصر طلایی هالیوود است. زمانی که شما رفتن به عقب و نگاه در آن شما می توانید تاثیر آن Katharine Hepburn, فیلم و چیزهایی مانند آن است که در آن مردم فقط به منظور لاس زدن بود معنی به یکدیگر و بسیار تیز و نوع شوخ است. اما آن را هنوز هم “خانواده به وضوح شبیه به یکدیگر پس چرا شما فقط نمی بوسه؟”

Adewunmi: بله. این از آن است. و شما اید که چیزی در مورد هجو آن است. وجود دارد بسیار تیز و واقعا هوشمند نوشتن. و پس از آن برای من روشن حتی به عنوان یک بچه که دیوید یک نسخه ایده آل از 1940s ، مدرن و به روز رسانی از این سخت-صحبت کردن در آب پز سخت کارآگاهان افرادی که از ریسک کردن اما آنها احترام گذاشته و آنها را به حال دل از طلا. این نوع مانند یک به روز رسانی از کسانی که gumshoe نوع کارآگاه.

و چیزی که من واقعا دوست داشتم در مورد آن است که آن را هرگز احساس به من مانند نوشتن بر روی نشان می دهد که صحبت کردن به کسی. آن را نمی. اساسا گفت: “گوش کن. اگر شما نمی دانید که آنچه ما در اینجا انجام گام به گام تا بازی خود را و بیا به ما بپیوندید در سطح ما.” و به عنوان یک بچه من به یاد داشته باشید احساس تا انجام هر زمان که من می خواهم یک شوخی یا مبهم مرجع مانند “اوه خدای من من خیلی هوشمند است. من آن را کردم.”

و او را بخشی از دلیل که چرا من واقعا واقعا دوست دارم طاس دیدن. در سال های اولیه متوجه شدم “شما می دانید چه ؟ که گه سکسی است.” Shoutout به بروس. و بنابراین تا روز مرگ من, اگر من یک شخص طاس من باید حداقل به او نگاه دوم مانند “هی چه خبر است؟” چرا که بروس ویلیس. این است قدرت بچه ها از تشنگی. این تغییرات خود را تمام تشنگی کام. اما چیزی که من واقعا دوست داشتم این بود که با وجود این ایده از هر کاری قوانین است که آنها تا به حال کشیده شده در اطراف خود ارتباط آنها هنوز هم flirted به شدت.

پرکینز: بله. و من به یاد داشته باشید که در فروشگاه های مواد غذایی و دیدن این شایعات که سعی می گویند که بروس ویلیس و Cybill Shepherd شد در واقع داشتن یک امر واقعی در زندگی چیزهایی که دوست دارم چرا که تنش بود خیلی خوب بین آنها است.

Adewunmi: فقط بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده و یا حتی واقعا دیده می شود پس از. این یکی از آن نادر یک بار-در-یک-نسل نوع “اوه خدای من. من از دیدن چیزی واقعا قابل توجه گشوده است.” و بسیاری از نوشتن شما امیدوارم که شما از بازیگرانی که به آن زندگی درست است ؟ شما امیدواریم که که آنها می گویند که این چیزی که شما امید به نمایش گذاشتن در نوشتن. و من فکر می کنم آنها واقعا lucked با Cybill و بروس. و بیایید نکنید, Cybill بزرگترین ستاره در این نقطه است. من همیشه برای پیدا کردن که واقعا جذاب است.

پرکینز: آره. و Moonlighting بود که شما ذکر این نوع مدرن را در آن هالیوود احساسات. اما هنوز هم وجود دارد این عناصر قدیمی هالیوود که در آن شما باید دو نفر استدلال و سپس او را با کف دست زدن او را و سپس آنها شروع به بوسیدن و پس از آن هر چه, هر چه. بنابراین هنوز هم وجود دارد یک بخشی از آن در بگذرانند.

Adewunmi: بله بله. در یک راه بزرگ است. اما دوباره این ایده ها نوع درنگ. به هر حال من واقعا دوست داشتم این واقعیت است که Maddie قرار بود این زن از جهان است. او سفر کرد تا در همه جا او می خواهم به انجام همه چیز. او خیلی شیک. و او مهربان تر خشن و جست و خیز. او آموخته است که در خیابان ها. او به دانشگاه رفت و ضربه سخت در زندگی است. یکی از چیزهایی که من واقعا لذت بردم در مورد نشان می دهد که پس از آن به رسمیت شناخته شده که این دو تا به حال چنین غیر قابل انکار شیمی اساسا اجازه فرمت نشان می دهد که واقعا به آنها پرتاب با هم خیلی بیشتر از من فکر می کنم بسیاری از ژانرهای دیگر اجازه می دهد.

به طوری که آنها اغلب مخفی یا آنها را در ماشین تعقیب—به اندازه کافی موقعیت هایی که نوع انداخت و آنها را با هم به طوری که شما در واقع می تواند ببینید که چیزهای در حال حرکت است. و من عشق مخفی قسمت بیشتر من فکر می کنم دلیل آن همیشه احساس مانند آنها در حال بازی لباس تا و شاید چیزی را لغزش. شاید ماسک سقوط خواهد کرد به کنار فقط کمی و آنها را می توانید در زیر آن و سپس آنها را درک کنند که این احساسات واقعی و درست و تمام است که موسیقی جاز.

برای گوش دادن به کل قسمت با کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>