برژینسکی کباب برگ برنده را مدیریت pandemic: “شما یک ادم احمق و ابله, شما ادم سفیه و احمق شما یک شوخی”

MSNBC جو اسکاربورو و میکا برژینسکی تخلیه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای تلاش به بلوف زدن راه خود را از طریق یک بحران بهداشت عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته در هفته گذشته که آیا خانواده ضد عفونی کننده ممکن است مورد استفاده برای درمان coronavirus بیماران, اما پس از آن ادعا کرد که او فقط شوخی هنگامی که او جهانی تمسخر — و “صبح جو” شرکت میزبان excoriated رئیس جمهور.

تبلیغات:

“این مردم بودند که پس از, نقل قول, جنبش محافظه کاران چیزی بیش از یک مغلوب ساختن پیشی جستن فرقه شخصیت فرقه” Scarborough گفت. “همین دلیل است که آنها حتی نمی تواند اعتراف کند که این رئیس جمهور نا مناسب برای دفتر خود و مردم در حال رفتن برای مردن در آینده از آنجا که این, مگر اینکه کسی چهره یک راه برای به دست آوردن او را به تمرکز جدی قرار داده و سالمندان برای اولین بار قرار دادن مردم با از قبل موجود شرایط بهداشتی برای اولین بار قرار دادن این کشور, ایمنی و بهداشت و رفاه ،

برژینسکی به عقب رانده در برابر منتقدان که می گویند او و Scarborough شده اند بیش از حد فرفورژه در پاسخ آنها.

“بسیاری از رئیس جمهور افزود: آیا آنها در رسانه ها و یا هر آنچه می گویند” اوه جو و میکا به طوری ناراحت,’,” او گفت:. “من می خواهم به اشاره چیزی به شما گفت که خود را Instagram live آخر این هفته. شما را دوست دارم برای دیدن رئیس جمهور صالح در این بحران است. متاسفانه این چیزی است که ما در حال گرفتن و مردم در حال مرگ هستند. اگر شما بسیاری از احساسات که از این نشان می دهد به این دلیل است که ما وحشت زده برای مردم آمریکا در این نقطه با توجه به این واقعیت است که کاخ سفید نشان داده صفر صلاحیت در این بحران است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بیش از آخر هفته که او فقط شوخی زمانی که او پیشنهاد تیراندازی نور خورشید در داخل بدن یک فرد برای درمان coronavirus و bizarrely ادعا کرد او حتی صحبت کردن با دکتر دبورا Birx — هنگامی که تصویری را نشان می دهد او.

“او است که با قرار دادن او در یک موقعیت وحشتناک با قات ایده و وادار کردن او به بحث در مورد گرما و نور” برژینسکی گفت. “او به درک برای پاسخ و به او توضیح دهید که شاید یک تب ، نه شما ادم سفیه و احمق. شما یک ادم احمق و ابله است و آنچه او را از فکر کردن درست میشه ؟ ؟ شما می توانید آن را بر روی صورت خود. من متاسفم آقای رئیس جمهور شما قرار داده و او را در آن موقعیت است. این واقعا معتبر, معتبر, آماده که صرف تمام عمر خود را آماده برای یک بحران مانند این. شما یک شوخی است. شما سعی می کنید به یک شوخی از کل وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>