سوپ کدو: این سرد-شب مورد علاقه صاف و کرمی و فقط کمی شیرین

استخوان مایع یک ماده مغذی متراکم ابر ساخته شده از گوشت و استخوان است. آن را تسکین دهنده و آسان بر روی هضم با یک تن از مزایای بهداشت و درمان به نوشیدن ، فوری گلدان یک نام تجاری اجاق گاز فشار است که به معنای جدید به اصطلاح “آن را تنظیم و آن را فراموش کرده ام.” فراموش نکنید که نیاز به طور مداوم نظارت نهفته قابلمه استخوان براث به مدت 24 ساعت! فشار چند دکمه و اجازه فوری گلدان را بیش از وجود دارد. و با آن سوپ شما ساخته شده که به راحتی شما می توانید پس از آن صدها نفر از کلاسیک و جدید سوپ chilis, خورش, نوشیدنی ها و غذاهای اصلی استفاده فوری گلدان. آماده برای قرار دادن قدرت از گلدان و مبتکرانه استخوان سوپ دستور العمل به کار برای شما? استخوان سوپ رژیم غذایی معجزه فوری گلدان آشپزی است فقط آنچه شما نیاز دارید.

تبلیغات:

***

این سرد-شب مورد علاقه صاف و کرمی و فقط کمی شیرین است. چگونه به سرعت آن آشپز در مسنجر خود را در گلدان نیز بسیار شیرین! اگر شما نیاز به سرعت آماده برای pre-خرد شده کدو, موجود در یخچال تولید بخش از بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی.

تبلیغات:

***

دستور غذا: سوپ کدو

باعث می شود 4-6 وعده

مواد لازم:

  • 2 قاشق غذا خوری روغن زیتون
  • 1 پیاز خرد شده
  • 6 فنجان پوست کنده و نبات butternut squash
  • 3 فنجان اساسی استخوان مرغ سوپ
  • 2 قاشق چای خوری برگ آویشن تازه خرد شده
  • خرج کردن از فلفل هندی
  • خرج کردن از جوز زمین
  • نمک را به طعم و مزه
  • 1/2 فنجان خامه سنگین

دستورالعمل:

1. اضافه کردن روغن به لحظه گلدان را فشار دهید و در روغن سرخ کرده. وقتی داغ, اضافه کردن پیاز و بگذارید به مدت 3 دقیقه یا تا زمانی که شفاف است.

2. اضافه کردن کدو, سوپ, آویشن, فلفل جوز و نمک.

تبلیغات:

3. قفل درب و مطمئن شوید که دریچه مهر و موم شده است. انتخاب دستی/فشار بالا و تنظیم زمان به 5 دقیقه.

4. هنگامی که زمان طبخ کامل است, خاموش کردن فوری گلدان و اجازه انتشار فشار به طور طبیعی برای 5 تا 10 دقیقه قبل از تبدیل شیر به تخلیه. سپس در پوش را بردارید. این کدو باید به راحتی شکستن از هم جدا در این نقطه است. هم بزنید در کرم.

تبلیغات:

5. پوره سوپ با غوطه ور شدن در مخلوط کن یا در مخلوط کن.

مانند این دستور غذا را به عنوان آنجا که ما انجام دهید ؟ اینجا را کلیک کنید برای خرید یک کپی از استخوان سوپ رژیم غذایی معجزه فوری گلدان آشپزی: باستانی, بهداشت و زیبایی, درمان های ساخته شده آسان و خوشمزه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی