توسط یک 5-4 رای SCOTUS اجازه می دهد تا ویسکانسین پرتاب ده ها هزار نفر از رای


U.S. Supreme Court Chief Justice John Roberts and Associate Justices Elena Kagan, Neil Gorsuch and Brett Kavanaugh at the State of the Union address on February 4, 2020.

آمریکا رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز و کاردانی قضات النا کاگان نیل Gorsuch و برت Kavanaugh در دولت از آدرس اتحادیه در فوریه 4 سال 2020 است.

استخر/گتی ایماژ

روز دوشنبه توسط یک 5-4 رای دیوان عالی ایالات متحده تایید شده یکی از مهمترین و بی پروایی نشان دادن اعمال سرکوب رای دهندگان در تاریخ مدرن است. دادگاه را خنثی رای از شهروندان که از طریق پست در برگه های رای خود در اواخر نه به این دلیل که آنها را فراموش کرده اما از آنجا که آنها دریافت نمی آرا تا بعد از روز انتخابات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان عدالت اموزش Bader Ginsburg نوشت در مخالفت دادگاه جهت “خواهد شد در نتیجه عظیم محرومیت.” محافظه کار اکثریت ادعا کرد که تصمیم خود را کمک خواهد کرد که حفاظت از “یکپارچگی روند انتخابات.” در آن تماس به سوال مشروعیت انتخابات خود را.

ویسکانسین مدت طولانی است که برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات در 7 آوریل. وجود دارد بیش از 3,800 کرسی در انتخابات و حیاتی دولت دیوان عالی نژاد. اما دولت توانایی برای انجام در شخص رای گیری است خطر توسط COVID-19. هزاران نفر از نظرسنجی کارگران کاهش یافته است به خاطر ترس از ابتلا به این ویروس را وادار شهرستانها به شاتر ده ها تن از رای گیری ، میلواکی برای مثال تثبیت آن رای گیری مکان از 182 به پنج, در حالی که خلیج سبز تثبیت آن رای گیری مکان از 31 به دو. رژیم صهیونیستی. تونی Evers خواسته جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری برای به تعویق انداختن انتخابات, اما آن را رد کرد. بنابراین او تلاش برای به تاخیر انداختن آن خود را در یک فرمان اجرایی در روز دوشنبه. اما حزب جمهوری خواه و سلطه دولت دیوان عالی کشور ابقاء انتخابات نتیجه رای دهندگان مجبور به انتخاب بین حفاظت از سلامت خود و اعمال حق خود برای رای دادن.

چرا که رای دهندگان به حق ترس از COVID-19 ویسکانسین شده است گرفتار کردن گارد با افزایش درخواست ها برای رای گیری غایب است. انتخابات به سادگی لازم نیست وقت و منابع و یا کارکنان برای پردازش تمام کسانی که درخواست. به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از رای دهندگان—حداقل ده هزار نفر—نمی توانید رای خود را تا بعد از انتخابات. و ویسکانسین قانون disqualifies رای دریافت کرده و پس از آن تاریخ است. در پاسخ به پنجشنبه گذشته یک دادگاه منطقه ای فدرال دستور دولت برای گسترش غایب مهلت رای گیری. آن را کارگردانی مقامات برای شمارش آرا از طریق پست پس از روز انتخابات تا زمانی که آنها بودند مارس 13. یک محافظه کار به دادگاه تجدید نظر تایید تصمیم خود را.

در ایالات متحده عالی دادگاه تنها حفاظت در محل برای اطمینان حاصل شود که رای دهندگان هنوز هم می تواند با خیال راحت از بازیگران برگه های رای.

در حال حاضر دیوان عالی کشور وارونه شده است ، آن را اجازه ویسکانسین به پرتاب کردن برگه های رای شهریور را دریافت و پس از روز انتخابات حتی اگر رای دهندگان شد و کاملا بی گناه برای تاخیر. (خوشبختانه رای شهریور روز انتخابات اما دریافت مارس 13 هنوز هم تعداد زیرا قوه مقننه نمی چالش هایی که پسوند.) در یک unsigned نظر اکثریت اشاره به Purcell اصل که هشدار دادگاه در برابر تغییر قوانین رای دادن در مدت کوتاهی قبل از انتخابات. آن را مورد انتقاد قرار دادگاه منطقه برای “اساسا تغییر[ing] ماهیت انتخابات اجازه رای گیری به مدت شش روز اضافی پس از انتخابات است.” و آن اصرار داشت که شاکیان در واقع نه درخواست امداد—که به عنوان Ginsburg یادداشت در مخالفت به سادگی نادرست است.

Ginsburg را مخالفت با سه لیبرال همکاران خرد هر جنبه دیگر از نظر اکثریت به عنوان به خوبی. “اگر نزدیکی به انتخابات توصیه تردید زمانی که دادگاه منطقه عمل چند روز پیش” او نوشت: “این مداخله دادگاه امروز—حتی نزدیک به انتخابات است و از همه بیشتر نامناسب است.” Ginsburg نیز اشاره کرد که وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در مورد تمدید رای گیری فراتر از مهلت برای محافظت از شهروندان حقوق اساسی. “اگر رای دهندگان در حال حاضر در خط توسط این نظرسنجی بسته شدن زمان هنوز هم می توانید رای” او پرسید: “چرا باید ویسکانسین غایب رای دهندگان در حال حاضر در خط به دریافت برگه های رای بود محروم از حق رای دادن?”

تکان دهنده اکثریت ادعا که رای دهندگان که دریافت اواخر برگه های رای نیست “در یک قابل ملاحظه ای در موقعیت های مختلف از دیر-درخواست رای دهندگان در انتخابات ویسکانسین.” این مشاجره Ginsburg, نوشت, “boggles ذهن است.” او تصریح کرد:

افزایش نگرانی در مورد COVID–19 همه گیر باعث شده است که در اواخر افزایش غایب-رای درخواست. … برخی از 150,000 درخواست برای رای غیابی پردازش شده است از روز پنج شنبه دولت سوابق نشان می دهد. افزایش absentee ballot درخواست کرده است تحت الشعاع انتخابات ریاست جمهوری افغانستان که به صورت یک انبار بزرگ در ارسال برگه های رای. از صبح روز یکشنبه 12,000 آراء بنا به گزارش ها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است فرستاده خواهد شد. آن روزها طول می کشد برای یک پست رای گیری برای رسیدن به آن گیرنده—خدمات پستی توصیه بودجه یک هفته—حتی بدون حسابداری برای همه گیر ناشی از ایمیل به تاخیر می اندازد. بنابراین این احتمال وجود دارد که رای گیری از طریق پست در روزهای اخیر برسد رای دهندگان فردا; برای رای گیری نیست و در عین حال از طریق پست و دیر رسیدن است ،

Ginsburg بسته با وخیم هشدار در مورد تهدید به دموکراسی ساخته شده توسط اکثریت:

سوال اینجا است که آیا ده ها هزار نفر از شهروندان ویسکانسین می توانید با خیال راحت در میان یک بیماری همه گیر. تحت دادگاه منطقه را سفارش آنها خواهد بود قادر به انجام این کار. حتی اگر آنها خود را دریافت غایب رای گیری در روزهای بلافاصله پس از انتخابات روز آنها می تواند به آن بازگشت. با اکثریت اقامت در جایی که امکان پذیر نخواهد بود. یا آنها را مجبور به شجاع سنجی به خطر انداختن خود و دیگران ایمنی. و یا آنها را از دست دادن حق خود برای رای دادن از طریق هیچ گسل از خود را. که یک ماده از اهمیت به حقوق اساسی ویسکانسین شهروندان یکپارچگی دولت در روند انتخابات و در این فوق العاده ترین زمان سلامت کشور است.

متاسفانه برای ملت و جمهوری خواهان ویسکانسین تصمیم گرفت که آنها ترجیح می دهند برای بهره برداری از این بیماری همه گیر به سرکوب دموکراتیک رای. خود را به دادگاه عالی ایالت تحت سلطه حزبی جمهوری خواهان به آنها اجازه انجام این کار. و در حال حاضر دیوان عالی ایالات متحده است لغو تنها حفاظت در محل برای اطمینان حاصل شود که رای دهندگان هنوز هم می تواند با خیال راحت از بازیگران آراء حتی اگر دولت نتواند به آنها ارائه مصلحت. این انتخابات به نظر می رسد به طور فزاینده ای مانند یک شاهد آلوده توسط حزبی دستکاری. و در حال حاضر قدرتمند ترین دادگاه در این کشور را تایید کرده است این تاکتیک است. انتخابات است که نیروهای رای دهندگان برای انتخاب بین حفاظت از سلامت خود و در پای صندوق رای است نه یک انتخابات آزاد و عادلانه. و نه باید آن نتایج درمان به عنوان مسلم و مشروع است. دادگاه ممکن است مجاز خواهان به دکل این انتخابات اما Wisconsinites تحت هیچ اجبار به تظاهر که نتیجه آن نشان دهنده اراده مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>