توسط هر معنی لازم: trump’s آماده به تقلب دوباره در سال 2020 — و در مورد آن دروغ بی شرمانه

مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری است تا حرارت و دموکراتیک رای دهندگان wringing دست خود را تلاش برای کشف کردن که از نامزدهای خود را بیشتر احتمال دارد به ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. صاحب نظران صحبت خود را در محافل در حالی که استراتژیست سعی کنید به کشف کردن که جمعیتی مخلوط و حضور مدل های منجر به پیروزی به عنوان شماره-کنندههای قاچ و تاس سنجی برای کشف به احتمال زیاد مسیر به 270 رای در کالج انتخاباتی است.

این غیر معمول نیست اما این امر به ویژه شدید در این زمان به دلیل اینکه اکثر دموکرات ها درک کنند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بحران وجودی. به دلیل ماهیت غیر محتمل پیروزی در سال 2016 و حقیقی شخصیت از سه سال گذشته آنها را از دست داده اند اعتماد به نفس در توانایی خود را برای درک سیاست در همه.

تبلیغات:

در سطح مغلوب ساختن پیشی جستن است در یک موقعیت خوب برای پیروزی در انتخابات مجدد. خود را تصویب رتبه بندی شده اند فرو رفته در پایین 40s خود را در تمام مدت. او شده است موضوع از یک رسوایی پس از دیگری به این نکته که ملت خسته شده است با درام. با وجود این واقعیت است که مردم به او اعتبار برای خوب اقتصادی اعداد نیست که کمک خود را به طور کلی favorability. او استیضاح برای انجام چیزی که خود و هواداران می دانستند کاملا اشتباه بود اما در حال حاضر به عنوان یک شکل مشروع و قانونی پارتیزانی جنگ.

با اینحال وجود ندارد دموکرات در زمین مهم نیست که او برای پشتیبانی از رئیس جمهور که نیست نگران در برخی از سطح است که تهمت را به نحوی آن را به جلو دوباره. آنها به اشتباه به نگران باشید. او بازی.

رای-تاکتیک های سرکوب شده اند یک محافظه کار تكیه البته از Jim Crow دوران از طریق عملیات “چشم عقاب” در 1960s به امروز رای دهندگان-رول تصفیه. که نوع از چیزی که ادامه خواهد داد. اما تهمت چیز دیگری به طور کامل.

تبلیغات:

در دنیوی ترین سطح خود پی در پی دروغ یک شکل ، او دروغ در مورد همه چیز, اما دروغ است که بیشترین اثر را در خود شانس انتخاب مجدد در حال پررنگ و آشکار دروغ در مورد رکورد خود را. او می گوید که “صرفه جویی در شرایط از پیش موجود” زمانی که دولت او به عنوان ما صحبت می کنند این است که این استدلال در دادگاه فدرال برای پایان دادن به Obamacare است که قانون ممنوعیت شرکت های بیمه از انکار بیمه به افراد با شرایط از پیش موجود.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند او را محافظت مدیکر و مدیکید (“و دموکرات نمی خواهد”) هنگامی که بودجه خود را در واقع آنها را کاهش دهد. او می گوید: او ساخته شده است صدها کیلومتر دیوار جدید در امتداد مرز مکزیک زمانی که او در واقع تنها جایگزین موانع موجود و اضافه شدن یک مایل. او می گوید که تصویب لوایح متعدد — و تنها کسی بود که می تواند آن را انجام دهد! — که در واقع گذشت پیشینیان خود را. و البته او می گوید این کشور در حال ساخت هنگفتی پول از تجارت خود جنگ که در آن آمریکایی ها که برای پرداخت این تعرفه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است, توزیع میلیون ها دلار کمک مالی به کشاورزان است که صدمه دیده است ،

کل قضیه از “وعده های, وعده نگه داشته” سرود ساخته شده است در اکثر bald-faced آشکار دروغ است. او در واقع انجام شده تقریبا هیچ چیز در طول مدت گذشته از کاهش مالیات برای ثروتمندان. اما با کمک از جناح راست تبلیغات رسانه ها او موفق به متقاعد کردن پیروان خود را که همه چیز خوب در زندگی خود به طور مستقیم قابل انتساب به او باشد.

تبلیغات:

ما می دانیم که تهمت تقلب خواهد شد دوباره در حتی بیشتر موذی چرا که او در حال حاضر بود. در حالی که او پاک جنایی به اتهام توطئه برای اشتیاق خود را برای قبول کمک از دولت روسیه در سال 2016 تنها یک ماه پیش او استیضاح برای تلاش برای گرفتن یکی دیگر دولت را به انجام همان چیزی که برای او در سال 2020 است. خود را تبرئه توسط همدستان خود در مجلس سنا تغییر نمی کند کسانی که حقایق است.

ما واقعا نمی دانم چه حد پر از خیانت دشمنان خارجی در حال آماده شدن برای انجام از طرف او و با برکت و رحمت خود را, اما ما می دانیم که برای اطمینان حاصل کنید که آن اتفاق می افتد. در واقع ما شناخته شده برای بیش از سه سال است که دولت روسیه در حال توسعه پیچیده تبلیغاتی و نرم قابلیت طراحی شده برای دخالت در انتخابات ما. این است که واقعا در اختلاف اگر چه حوادث چند روز گذشته به ما نشان داده اند که رئیس جمهور و سرسپردگان خود را آماده به دروغ به چهره های ما در مورد آن را به عنوان به خوبی.

تبلیغات:

رسانه های مختلف گزارش اواخر هفته گذشته که کسی از دفتر مدیر اطلاعات ملی تا به حال انجام یک استاندارد توجیهی برای خانه هوش کمیته هشدار روسیه دخالت در مبارزات انتخاباتی آینده. هنگامی که فشرده briefer به او کارشناس تجزیه و تحلیل است که هدف آن کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و همچنین برای ایجاد هرج و مرج است. او همچنین گفت که آنها تا به حال شواهدی وجود دارد که روس ها در تلاش بودند برای کمک به برنی ساندرز’ در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات.

هیچ کس تعجب است توسط این. و هیچ کس تعجب است که تهمت که حاضر به اعتراف است که آن را اتفاق می افتد. اما در حال حاضر او را گرفته و مراحل را به سلب هر کسی گفت چنین چیزی دوباره. او تحت فشار قرار دادند این اقدام مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر و نصب یک زن و شوهر از حزبی stooges با سفارش به تمیز کردن خانه. آن را طولانی نیست قبل از اقدام معاون مدیر 20 سال کهنه بود همراه با مشاوره عمومی. کلمه به وضوح رفته جلو که وجود دارد به بحث در مورد روسیه مایل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پیروزی در انتخابات.

به جای رئیس جمهور و مشاور امنیت ملی, است که به طور معمول جدی و غیر سیاسی نقش ارائه یک داستان متفاوت:

تبلیغات:

من فکر می کنم شما می توانید ببینید که در آن آن را به عنوان است.

شاید کشنده ترین شکل از تقلب دیده می شود و در این راه تهمت آینه روسیه استراتژی است. GQ را Julia Ioffe صحبت با سابق CIA agent مارک Polymeropoulos که توضیح داد که چرا روس ها به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن:

“روسیه فعال اقدامات رشد در هرج و مرج و این چیزی است که یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن ترم ارائه می شود می گوید:” Polymeropoulos. “امریکا است که با خود در جنگ سیاسی برای چهار سال دیگر. مزیت: روسیه است. دوم در حالی که این درست است که برگ برنده دولت در دوران بسیار سختی در روسیه با توجه به تحریم های استراتژیک تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روس به دست آورد که جای پایی در خاورمیانه ناتو است ضعیف تر رها امریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن را تحقیر برای اوکراین است که یک مزیت بزرگ برای روسیه است.”

هرج و مرج است که یک مزیت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی آینده نیز هست. آن را نگه می دارد و دموکرات ها تعادل و هرگز کاملا مطمئن شوید که چگونه به او را شکست به خصوص در حال حاضر که او تا به کل کنترل از استقرار جمهوری خواه به عنوان به خوبی به عنوان یک cultish زیر است که به سادگی نمی تواند منتقل شود. همه از این جسارت او را به عمل و حتی بیشتر غیر قابل پیش بینی راه.

تبلیغات:

این بیش از هر چیز, چیزی است که اتحاد دموکراتیک رای دهندگان به تساوی خود را در گره بیش از انتخابات. هیچ کس هیچ ایده واقعی چگونه برای مقابله با چنین عمیقا نادرست و غیر اخلاقی ، همه هر کسی می تواند با اطمینان می دانیم این است که او آماده است برای برنده شدن به هر وسیله لازم است. دموکرات ها حق عصبی می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>