با تایید تجاوز به حقوق دیوان عالی کشور مجموعه پشت راست مذهبی را در حمله به امریکا

در این آبشار از اخبار بد که مشخص است سال 2020 آن را تقریبا غیر ممکن است به این باور است که چیزی خوب می تواند اتفاق می افتد و در عین حال در اینجا ما عبارتند از: در صبح روز دوشنبه دیوان عالی کشور حکم داد که همجنسگرا و ترانس کارگران محافظت شده با عنوان VII حقوق مدنی قانون از سال 1964 که ممنوع شلیک کسی بر اساس جنسیت. این تصمیم شامل تعدادی از موارد اما برجسته ترین این بود که از Aimee Stephens یک ترانس زن از میشیگان بود که اخراج او دیرین کارفرما Harris, خانه های مراسم تشییع جنازه چرا که او تا به حال انتقال از زندگی به عنوان یک انسان به زندگی به عنوان یک زن. متاسفانه Stephens نمی زندگی می کنند برای دیدن این پیروزی — او از نارسایی کلیه در مه — اما او خواهد شد در تاریخ به عنوان کسی که امن این مهم مناسب برای ترانس مردم برای انجام کارهای خود را عاری از تبعیض است.

اما این پیروزی نه تنها یک پیروزی برای ترانس مردم است. این تصمیم شگفت انگیزی به قلم عدالت نیل Gorsuch یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب است یک برنامه به طور بالقوه عمده شکست و راست مذهبی را با فشار به روده قوانین فدرال است که از همه آمریکایی ها از تبعیض بر اساس نژاد یا جنسیت. حق بوده است و به دنبال راهی برای تضعیف حقوق مدنی عمل برای چندین دهه در حال حاضر و برای لحظه ای که ماموریت خنثی شده است.

تبلیغات:

البته محافظه کاران که معتاد به ایمان بد استدلال هرگز نمی خواهد اعتراف کند که آنچه را که آنها در تلاش بودند برای انجام با مبارزه علیه Stephens و افراد از دیگر موارد تحت بررسی جرالد Bostock و دونالد Zarda دو همجنس که از کار اخراج شدند به دلیل گرایش جنسی. داد دفاع از آزادی مسیحی راست گروه که به نمایندگی هریس تشییع جنازه خانه است که هنوز هم مدعی آن بود و این کار را برای محافظت از زنان است.

“بازتعریف ‘جنسیت’ به معنی ‘هویت’ را ایجاد هرج و مرج و بی عدالتی برای زنان و دختران در دو و میدانی زنان پناهگاه و بسیاری از زمینههای دیگر” گروه توییتی پس از تصمیم گیری پایین آمد. “حقوق مدنی قوانین است که استفاده از کلمه ‘جنسیت’ قرار داده بودند در محل برای محافظت از فرصت های برابر برای زنان است.”

این یک تاکتیک راست مذهبی را در آغوش دارد در سال های اخیر به آن را توجیه حمله به ترانس حقوق: به تصویر کشیدن خود را به عنوان مدافعان cisgender زنان که حقوق آنها ادعا تضعیف خواهد شد اگر ترانس زنان نیز محافظت می شود. این تاکتیک متاسفانه مکیده در برخی از cisgender زنانی که خود را فمینیست از جمله J. K. رولینگ نویسنده مجموعه هری پاتر خیلی به بهت و حیرت از او fanbase.

تبلیغات:

در واقعیت داد دفاع از آزادی و دیگر راست مذهبی گروه نیست تلاش برای محافظت از زنان که آیا آنها در کشورهای مستقل مشترک المنافع و یا trans. بر خلاف این مورد یک وسیله برای اسب بزرگتر از تلاش های مذهبی حق به دل و روده حقوق مدنی قوانین حفاظت از زنان در مدرسه و در محل کار. این گروه پس از تمام شده است مبارزه به کارفرمایان اجازه می دهد برای منع زن از کارکنان خود را با استفاده از برنامه های بیمه به پرداخت هزینه برای پیشگیری از بارداری. به کارفرمایان این حق را برای تنبیه کارکنان زن خود را برای خصوصی زندگی جنسی قطعا باید در نظر گرفته شود یک شکل از تبعیض است.

یکی از دلایلی که ما می توانید مطمئن باشید که درست شد با استفاده از این موارد به عنوان یک راه برای تضعیف حقوق زنان و حقوق مدنی به طور کلی این است که بیشتر مربوط به سابقه بود و یک سال 1988 مورد زمانی که دادگاه حکم به نفع زن که شکایت کارفرما به صورت تبعیض آمیز علیه او چرا که او مناسب نیست مفاهیم خود را از زنانگی است. ان هاپکینز رد شد همکاری در شرکت Price Waterhouse چون نر مدیران دوست نداشتند او به شیوه ای از لباس عشق خود را برای موتور سیکلت و چه آنها تلقی می شود به طور کلی unladylike رفتار است. در یک 6-3 تصمیم گیری در هاپکینز ” به نفع عدالت, William J. برنان استدلال کرد که رابطه جنسی کلیشه ای بود و یک شکل از تبعیض جنسی.

در بتن راه Stephens مورد بود در مورد همان مشکل اساسی از جنس كليشه اي است. استفن بود و زندگی به عنوان یک زن و حتی رفت و به دردهای بزرگ به تدریج انتقال برای راحتی از کارفرمای خود و جامعه خود. اما از آنجا که کارفرما او را به حال مفاهیم کلیشه ای از آنچه که یک زن می شود “باید” در این مورد که “واقعی” است و کسی که اختصاص به جنس زن از تولد او از کار اخراج شده است. به هر حال.

تبلیغات:

به طور مشابه, دو مرد طرفین دعوا, Bostock و Zarda استدلال شد که در آن یک شکل از جنس كليشه اي به نیاز مردان به پایبندی به کارفرما ایده مردانگی بودن مستقیم.

به عنوان Gorsuch نوشت: “این غیر ممکن است به تبعیض علیه یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی بدون تبعیض آمیز در برابر آن فرد بر اساس جنسیت.”

تبلیغات:

او گسترش:

در نظر بگیرید برای مثال یک کارفرما با کارکنان هر دو آنها را به خود جلب مردان است. افراد را به کارفرما ذهن مادی یکسان در تمام جهات به جز که یکی مرد و دیگری زن است. اگر کارفرما آتش سوزی مرد کارمند بدون هیچ دلیل دیگر از این واقعیت او را به خود جلب مردان کارفرما تبعیض علیه او به صفات یا اقدامات آن را تحمل خود را در یکی از همکاران زن. قرار دادن متفاوت کارفرما عمدا مجرد از یک کارمند به آتش بر اساس ” کارمند و آسیب دیده کارمند جنسیت است اما به علت ترشحات خود را. و یا یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد همجنسگرا که مشخص شد به عنوان یک مرد در هنگام تولد اما که در حال حاضر شناسایی به عنوان یک زن. اگر کارفرما حفظ غیر این صورت یکسان کارمند بود که به عنوان زن در هنگام تولد کارفرما عمدا جریمه یک فرد مشخص به عنوان مرد در هنگام تولد برای صفات یا اقداماتی که آن را تحمل یک کارمند به عنوان زن در هنگام تولد. دوباره فرد کارمند جنسیت نقش بی تردید و غیر مجاز نقش مهمی در ترشح تصمیم گیری است.

اگر دادگاه در برابر استیونز Bostock و Zarda وجود دارد و نه فرصت کوچک است که در را باز کرد به عقب همه شیوه ای از قوانین حفاظت از مردم از تبعیض جنسی. حقوق این افراد به ترانس یا می گی که همان حق است که اجازه می دهد تا یک cisgender زن به پوشیدن شلوار به کار و یا اجازه می دهد تا یک راست مرد را به بافتنی به عنوان یک سرگرمی و حتی اگر آن چیزهایی که ممکن است توهین یک کارفرما ایده مناسب جنسیتی بیان.

بزرگتر درس در اینجا این است که ما همه در این با هم. حق همه زنان آزادانه به زندگی تقویت شده است حمایت از حقوق زنان ترانس. هیچ رئیس باید قادر به شما بگویم که شما در حال انجام خود را جنسیتی راست به دلیل چگونه شما لباس چگونه شما عمل می کنند که آیا شما بچه ها که شما خواب یا چه اندام تناسلی شما با متولد شدند. این یک درس است که نیل Gorsuch از همه مردم قادر به درک. مطمئنا J. K. Rowling می توانید آن را کشف کردن بیش از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی