“Bye-bye Tucker Carlson!”: تبلیغ کنندگان به قید وثیقه در رادیو فردا میزبان برنامه “مسابقه baiting” درد دل

پنج تبلیغ از جمله دیزنی و T-Mobile کشیده اند همه تبلیغات از فاکس نیوز برنامه توسط تاکر McNear سوانسون کارلسون واکنش پس از به طور گسترده ای panned, “مسابقه baiting” درد دل در پی در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید.

کارلسون که پیش از آن به نام سفید برتری یک “جعل” دوبله شده است تظاهرات بیش از فلوید مرگ در بازداشت پلیس یک “فرم از ظلم و ستم.” روز دوشنبه هشدار داد بینندگان در 30 دقیقه بیهوده گویی است که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در نظر گرفته شده را به “حکومت در جهان سوم” به ایالات متحده است.

تبلیغات:

“این ممکن است بسیاری از چیزهایی که در این لحظه ما در حال زندگی می کنند از طریق, اما آن است که قطعا در مورد سیاه و سفید زندگی,” او گفت:. “و به یاد داشته باشید که زمانی که آنها می آیند برای شما در این رای آنها خواهد شد. هر کسی که تا به حال شده است در معرض خشم و اوباش می داند و احساس. مثل این است که swarmed توسط hornets. شما نمی توانید به وضوح فکر می کنم.”

در حالی که جناح راست صاحب نظران به عملکرد بررسی بیحوصلگی حرف زدن دیگران با اشاره به آنچه که آنها را دیدم که آشکارا نژادپرستانه طعن.

“در این زمان نامشخص ما همیشه می توانید در انسان پاپیونی @TuckerCarlson به استراحت سریع از sailboating در مین به پخش مسابقه-طعمه کثافت به مردم پدر و مادر’ اتاق نشیمن تشویش و ترس و نفرت از جنبش حقوق مدنی,” بالا “آشپز” میزبان Padma Lakshmi توییتی.

تبلیغات:

محبوب اطلاعات سیاسی, وبلاگ گزارش روز شنبه که در حالی که دیزنی تا به حال حمایت های سیاه زندگی مهم جنبش این شرکت در حال اجرای چندین تبلیغات در کارلسون نشان می دهد در این سال است.

در داخلی, مارس 30 یادداشتپنج روز پس از فلوید مرگ دیزنی مدیران گفت: “در حال حاضر بیش از هر زمان برای همه ما به تقویت بیشتر تعهد ما به تنوع و شمول در همه جا.”

دیزنی اذعان به آخرین مهلت که آن را پرداخت کرده بود برای نزدیک به 30 تبلیغات بر روی پلت فرم هر چند تبلیغات “قرار داده شد نشان می دهد بدون دانش ما توسط شخص ثالث رسانه های خریداران است.” این شرکت گفت که به دستور خریداران برای جلوگیری از.

تبلیغات:

محبوب اطلاعات نیز گزارش داد که T-Mobile تا به حال آگهی در کارلسون 27 بار در این سال است.

در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا این شرکت برنامه ریزی به جلو آن تبلیغات رسمی T-Mobile حساب توئیتر خود نوشت: “البته. ما در میانهی شب اجرای تبلیغات در Tucker Carlson امشب از اوایل ممکن است و باید لغو همه آینده سرمایه گذاری. ما همچنان به حمایت از کسانی که ایستادگی در برابر نژادی و بی عدالتی است.”

تبلیغات:

آن شب T-Mobile مدیر عامل توئیتر خود نوشت: “من با شما موافقم! Bye-bye Tucker Carlson!”

میزبان که ارزش یک گزارش 20 میلیون دلار و که نامادری است وارث سوانسون منجمد-مواد غذایی امپراتوریهفته گذشته گفت که سیاه, افراد مشهور مانند Janelle Monae و Lil Nas X شده بود “پرداخت به خشونت تظاهر کنندگان از زندان” با اهدای به قید وثیقه بودجه.

او نیز با صدای بلند فکر که چرا او و مخاطبان خود — که عمدتا سفید — باید “نیاز به ناراحت” فلوید مرگ اگر آنها از مینیاپولیس.

تبلیغات:

(کارلسون بزرگ شده در خارج از سان Diego, جایی که او با حضور در لا جللا کشور روز مدرسه. اما پدر او نیز متعلق به ملک در نوادا و ورمونت و نیز سلیمان در, مین, و, Nova Scotia. او بعد از حضور در سنت جورج مقدماتی مدرسه در نزدیکی نیوپورت, R. I.و رفت به کالج ترینیتی در هارتفورد, Conn.)

بیش از 25 شرکت کشیده تبلیغات از کارلسون نشان می دهد در اواخر سال 2018 پس از او اعلام کرد که مهاجران مستند نشده ساخته شده در کشور “فقیر و آلوده و تر تقسیم شده است.”

کارلسون از دست بیشتر تبلیغات سال آینده زمانی که او اعلام کرد که برتری یک “جعل” پس از یک مرد سفید هدفمند مهاجران در تیراندازی و کشتار در ال پاسو. تیرانداز متهم به انجام این قتل عام نوشت: در یک نژادپرست درد دل است که “این حمله در پاسخ به اسپانیایی تهاجم تگزاس است.”

تبلیغات:

بی واهمه پس از چهار تبلیغ خروج کارلسون دو برابر کردن.

“که آمریکا امشب کاملا سرد” کارلسون گفت: وی از سوی مامورین و بدون شواهدی وجود دارد که “نژادپرستانه دیوانه با سلاح های نیمه اتوماتیک” خواستار شدند “تبعیض نژادی است.”

(که همان روز کارلسون خود فروخته خود باقی مانده سهام این Daily Callerمحافظه کار نشر او شرکت تاسیس در سال 2010.)

کارلسون همچنین در زمان عکس در شبکه های دیگر که شب و ادعا پوشش coronavirus همه گیر شد خطرناکی پر از شکوفه و دستکاری. به عنوان اتهام اثبات او با بازی یک مونتاژ از سی ان ان میزبان Chris Cuomo, پخش احتیاط از زیر زمین خود را که در آن او به حال خود قرنطینه پس از ابتلا به بیماری است.

تبلیغات:

“معلوم کابل, اخبار مجریان را بسیار ظریف مبلغان” کارلسون گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی