اخبار کابل باید لغو مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد

به خاطر سلامت عمومی ، روزنامه نگاری و صداقت و اساسی بهداشت روانی آن زمان برای متوقف کردن پخش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه “coronavirus نیروی کار” جلسات زندگی می کنند.

هر رئیس جمهور است تا به حال به مناسبت به تماس پس از پخش به هوا کلمات خود را به زمانی که او دارای ارزش خبری یا اطلاعیه فوری را. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست به آدرس ملت از دفتر بیضی در مورد coronavirus آن را درست به گسترش او این فرصت را برای رسیدگی به این بحران است. و حتی آن را حق به ارائه برخی از منکر تاریخ پی در پی دروغ هنگامی که او شروع به ساخت خود را از روزانه coronavirus جلسات.

اما هیچ رئیس جمهوری در تاریخ آمریکا تا به حال امتیاز از داشتن هر کلمه اش پخش می در سراسر شبکه های خبری. و ما در حال حاضر دیده می شود به اندازه کافی از مغلوب ساختن پیشی جستن وقایع روزانه به می دانم که این جلسات در هر مفهوم متعارف. به عنوان جیمز Fallows آن قرار می دهد آنها را “مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی با دانشمندان به جای محلی-مقامات دولت به عنوان حمایت از بازیگران.”

در زمان عادی البته هر سیاستمدار است به حق برگزاری تظاهرات. اما آنچه که این حوادث هستند — ersatz تظاهرات برگزار شد برای اهداف سیاسی به جای واجد شرایط تلاش برای اطلاع رسانی. شما نمی توانید متوقف کردن رئیس جمهور از برگزاری تظاهرات و دروغ گفتن و یا حتی از جریان آن نهفته است زندگی می کنند به یک تکه ، اما وجود دارد هیچ دلیلی برای پوشش آنها را به عنوان اگر آنها مشروع سیاست جلسات و آن را یک توهم خطرناک به این باور است که سئوالات در دوربین می توانید خنثیسازی آسیب از اطلاعات غلط.

شبکه های تلویزیونی باید چه کاری انجام بسیاری از چاپ و یا دیجیتال, اخبار سازمان های فراموش — سازمان دیده بان عینک و سپس پوشش هر چیزی ارزش خبری دارند که بدون درمان آنها را به عنوان واقعی منابع اطلاعات عمومی.

من یک پزشک و من هیچ ایده چگونه موثر هیدروکسی کلروکین ممکن است به عنوان یک Covid-19 درمان است. وجود دارد بدیهی است برخی از محققان که در حال هیجان زده در مورد این اما مربوط به مقامات دولتی به نظر می رسد بسیار محدود.

یک جانباز پزشک با تخصص در بیماری های عفونی توصیف آن را به من به عنوان “شاید 20 درصد بهتر از انجام هیچ چیز نیست.”

با توجه به مقیاس مشکل در دست “20 درصد بهتر از انجام هیچ چیز” می تواند معنی دار بهبود و آن درست است و خوب است که FDA در حال کار بر روی این.

اما به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بر روی صحنه به طور چشمگیری overhyping آنچه ما در مورد این مضر است.

آن را هرگز خوب زمانی که سیاستمداران دروغ است. اما در یک بحران بهداشت عمومی شما باید تعداد زیادی از مردم به دنبال اطلاعات دقیق و برخی از این افراد به نوبه خود نسبت به رسانه های خبری. این مهم است برای کسانی از ما مشغول به کار در رسانه ها را به سعی کنید به ارائه اطلاعات است.

زمانی که یک فرد در تلویزیون می بیند و رئیس جمهور ایالات متحده به نادرست ارزیابی های خوش بینانه از پیشرفت تست تحقیقات واکسن و درمان آن مردم را تشویق به کمتر مراقب باشید که با شستن دست و اجتماعی فاصله گرفتن از آنها در غیر این صورت ممکن است. که هزینه های زندگی.

و در حالی که ارائه یک پست-جلسه “بررسی واقعیت” است که بهتر از هیچ چیز آن را واقعا نمی خنثیسازی آسیب از نشان دادن آن را در وهله اول. آنچه به نام برای پوشش خبری است که شامل این واقعیت است که رئیس جمهور است گفت: اما با تمرکز بر افراد با ارائه اطلاعات دقیق وجود دارد در حال حاضر Covid-19 درمان است که در مقیاس بسیار خوبی ترک بیمارستان در خطر غرق و قادر به ارائه هواکش به هر کسی که به آنها نیاز دارد و آن را از نظر اخلاقی فوری به انجام همه چیز ممکن است به سرعت گسترش ویروس تا زمانی که یک مطلب جامع تست رژیم را می توان در محل قرار داده.

به جای آن وجود دارد که گزارش از مکزیک داروخانه ها از آمریکایی ها عجله به سهام تا در ضد مالاریا داروها.

مطبوعات نمی تواند به طور کلی متوقف کردن مردم از ارائه اطلاعات غلط.

اما آنها نمی نیاز به ارائه یک پلت فرم برای آن حتی اگر misinformer رئیس جمهور ایالات متحده است. تبدیل این جلسات به سرگرم کننده عینک که تهمت برخوردار است و ایجاد مشکلات جدی برای مقامات مسئول که در حال تلاش برای ارائه به مردم با اطلاعات خوب.

Anthony Fauci های دیرین رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده پدید آمده به عنوان یک ستاره شکل در طول بحران بهداشت عمومی است که به فوریت نیاز به خوبی در نظر گرفته و معتبر صدا از دولت است.

اما هیچ یک تکرار از ویژگی های روزانه جلسات بوده است بخشی از نشان می دهد که در آن دکتر Fauci ناشیانه تصحیح خود رئیس جمهور است. به عنوان Vox آلمان لوپز, مشاهده, “Fauci به تنهایی اصلاح مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اینکه آیا شیوع بدتر خواهد شد چه مدت یک واکسن را به, آیا تست شده است به طور گسترده ای در دسترس است و چه مدت اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی خواهد ماند در میان نمونه های دیگر.”

این خوب است که Fauci است در اطراف برای ارائه اطلاعات دقیق. اما این نهاد او ذاتا یک وضعیت بی دست و پا. به عنوان او توضیح در مصاحبه اخیر خود با مجله علمی او در حال انجام بهترین خود را برای فشار به تخصص پزشکی در یک اداره است که اغلب موهن از مشاوره.

اما رئیس جمهور با توجه به منابع ذکر شده توسط نیویورک تایمز “تبدیل به نا امید با دکتر Fauci را بلانت رویکرد در این جلسه تریبون که اغلب در تضاد با چیزهایی که رئیس جمهور است و فقط می گفت.”

وجود دارد واقعا خوب راه حل این معضل است.

بالا مقامات بهداشت عمومی نمی تواند مسئولانه موفق به اصلاح اطلاعات غلط زمانی که آنها در حال صحبت کردن در مورد بحران بهداشت عمومی. اما در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور است و او در حقوق خود را به آتش و یا سکوت Fauci اگر او را اذیت او دقیقا چه اتفاقی افتاده است به نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از زمانی که او صادر prescient هشدارهای فوریه.

بهترین راه حل برای این کشور تا کنون خواهد بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن به حوصله و با فکر انجام این جلسات روزانه. سپس Fauci می تواند به تمرکز بر شغل خود را از ارائه خدمات داخلی و خارجی, اطلاعات, به جای نگرانی در مورد مدیریت ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر این جلسات متوقف بودن درمان به عنوان اخبار حوادث و شروع درمان به عنوان فقط بیشتر تهمت سیاسی ارتباطات او ممکن است از دست دادن علاقه به انجام آنها است. و او می خواهم که قادر به مقابله با دلخوری در که در تضاد با Fauci از کاخ سفید تریبون توسط نه تنها برگزاری آنها را در وهله اول. NIH مقامات می تواند به برقراری ارتباط با رسانه ها از NIH تهمت می توانید صدای جیر جیر یا هر چیز دیگری او را دوست دارد به انجام و تلویزیون اخبار می توانید سعی کنید به تمرکز بر اطلاع رسانی به مردم است.

یک منبع مخالفت با نسخه من این است که بسیاری از روزنامه نگاران باور است که فرصت سوال از رئیس جمهور سوال های دشوار زندگی می کنند را بر روی دوربین بسیار ارزشمند است و فراهم می کند یک منبع مهم از پاسخگویی.

برای برخی از سیاستمداران که احتمالا درست است. اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن این همه بخشی از نشان می دهد. او دوست دارد به بازیگران رسانه ها به عنوان واقعی خود را مخالفان سیاسی که دارای دو مزیت برای او. برای اولین بار این آموزش پیروان خود را به نمایش unflattering گزارش به عنوان دشمن, ارتباطات سیاسی به جای اطلاعات واقعی. دوم آن سوء استفاده از این واقعیت است که رسانه ها بر خلاف تهمت واقعی مخالفان در حزب دموکراتیک بهینه سازی برای برخی از ترکیبی از رأی و روزنامه نگاری ارزش به جای پیام اثربخشی.

تحت این شرایط روزنامه نگاران مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی دوربین نگه ندارد او را به حساب آن فقط بیشتر یو پی اس های سطح درام و منظره. مغلوب ساختن پیشی جستن است از یک اپیدمیولوژی اما او مشروع استاد چاخان و حتی دقیق ترین روزنامه نگاران باید با احتیاط از بازی خود را نشان می دهد.

البته اخبار تلویزیون خود را یکی از بخش اخبار و بخش تلویزیون. پخش روزانه نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد خوب است showbusiness و برای برخی از تولید کنندگان و مدیران است که ممکن است به اندازه کافی خوب. اما به حدی است که افراد درگیر در مورد مراقبت از روزنامه نگاری ارزش — اطلاع رسانی عمومی و نگه داشتن قدرت به حساب — بهترین روش این است که گزارش در مورد آنچه که اتفاق می افتد بدون پخش رویدادهای زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>