کالیفرنیا اولیه نتایج زنده

کالیفرنیا با آن عظیم 415 متعهد نمایندگان فوق العاده روز سه شنبه بزرگترین جایزه است.

به دلیل جدید ابتدایی, تاریخ, پرجمعیت غربی دولت طول می کشد در بیشتر اهمیت در فرآیند نامزدی را در این سال است. قبلا کالیفرنیا نبود میله میله برای رای دادن تا اوایل ماه ژوئن هنگامی که نامزد کرده بود به طور معمول در حال حاضر انتخاب شده. اما برای افزایش نفوذ خود مقامات دولتی نقل مکان اولیه خود را تا سه شنبه برای سال 2020 است.

انتخابات ریاست جمهوری به دور از تنها چیزی که در این رای گیری ، تمام 53 کنگره مناطق برگزار شد خانه مقدماتی و 25 کنگره منطقه نیز انجام شد از نزدیک تماشا انتخابات ویژه به جای سابق تشکر. کتی هیل.

از مقدماتی چند به خصوص ستیز: در دولت 16th District مترقی چلنجر و فرزنو عضو شورای شهرستان اسمرلدا سوریا در تلاش برای سرنگون هشت-اصطلاح دموکراتیک وقت جیم کاستاریکا. و در 50 منطقه کشت از دموکرات ها و جمهوری خواهان در حال رقابت برای دانکن شکارچی پیر صندلی که خالی باقی خواهد ماند تا در سال آینده.

نظر سنجی در دولت بودند باز تا 8 ساعت PT (11 شرقی) و رای دهندگان قادر به پست الکترونیکی خود را در برگه های رای تا نیمه شب در روز انتخابات.

به دلیل پست الکترونیکی-در رای گیری, گرفتن نتیجه کامل از کالیفرنیا ممکن است مدتی طول بکشد. زمانی که آنها در برخی از آنها می توانست پیامدهای عمده برای سال 2020 نژاد و چند کلید خانه صندلی. Vox زنده نتایج زیر, حسن نیت ارائه میدهد از دوستان ما در تصمیم میز. به دنبال بقیه از ما نتایج زنده اینجا.

کالیفرنیا 415 متعهد نمایندگان به طور موثر یک پنجم از آنچه که نامزدها باید به نفع نامزدی حزب دموکرات را دولت یک هدف اصلی این سال است.

از آنجا که کالیفرنیا با تخصيص متناسب قوانین داوطلبان می توانند کسب درآمد نمایندگان با ضربه یا 15 درصد آستانه حمایت ایالتی یا همان آستانه در یک فرد کنگره منطقه.

با توجه به RealClearPolitics رای گیری دمای دیابت برنی ساندرز رهبری فیلد ایالت, قبل از سه شنبه با 35 درصد حمایت رای دهندگان توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن که 23 درصد و سناتور. الیزابت وارن که 16 درصد است. دولت آن شناخته شده است مترقی و متنوع رای دهندگان: 31 درصد از رای دهندگان واجد شرایط هستند لاتین و 15 درصد آسیایی و آمریکایی یا جزایر اقیانوس آرام.

برای داوطلبانی که قادر به پاک کردن لازم آستانه دولت می تواند یک ثروت باد آورده از نمایندگان — و شتاب.

هشت ترم وقت و سگ آبی دموکرات جیم کاستاریکا مواجه است با یک چالش بزرگ از سمت چپ این چرخه.

کاستاریکا نشان دهنده کالیفرنیا 16th District که شامل فرزنو و بخشی از دولت را به شدت کشاورزی مرکزی دره. او شناخته شده برای یکی از محافظه کار دموکرات ها در مجلس به خصوص در مسائل زیست محیطی است. در گذشته او را به نام شده است توسط لیبرال ها برای کمک های مالی او را گرفته از شرکت های بزرگ کشاورزی و منافع شرکت های نفتی و همچنین برای دولت لایحه او نویسنده است که به شدت محدود اجاره کنترل در کالیفرنیا است.

فرزنو عضو شورای شهرستان اسمرلدا Soria, دیپلمات سابق کیم ویلیامز و جمهوری خواه کوین Cookingham همه در حال اجرا برای کاستاریکا صندلی. سوریا و ویلیامز هر دو را برجسته کرده اند خود را به عنوان پیشرفته تر جایگزین برای کاستاریکا. و Soria, که همچنین عضو یک ایالت نیروی کار در پرداختن به بی خانمانی برداشت تا پشتیبانی از محلی سازمان دهندگان و فعالان از جمله SEIU کالیفرنیا. ویلیامز در ضمن واز پشتوانه دموکراتیک سوسیالیست آمریکا و انقلاب ما.

به دلیل بالا-دو اولیه سیستم در کالیفرنیا بالا دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به انتخابات عمومی در ماه نوامبر بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی.

کالیفرنیا 25th جنوبی منطقه نوسان که کتی هیل بدبختانه آخرین چرخه باز است یک بار دیگر پس از او تصمیم به استعفا در پی اتهامات یک رابطه نامناسب با یک کارمند و یک کمپین اسمیر مربوط به انجمن انتقام.

متناوب 13 نامزد در حال اجرا در یک اولیه برای صندلی است که در حال حاضر عنوان “به احتمال زیاد دموکراتیک” توسط طبخ سیاسی گزارش.

دوباره به دلیل بالا-دو اولیه سیستم در کالیفرنیا بالا دو finishers پیشرفت خواهد کرد و به انتخابات عمومی در ماه نوامبر بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی.

علاوه بر اصلی, اما, این منطقه نیز برگزاری یک انتخابات ویژه برای کسی که به جای تپه و در خدمت او موجود اصطلاح از طریق این سال است.

ده نامزدهای شرکت در هر دو مسابقه و یکی را به امن اکثریت آرا به پیروزی در انتخابات ویژه. در غیر این صورت بالا دو نامزد خواهد سر به رواناب مجموعه را در مارس 12.

افراد رقابت برای صندلی در بخش اصلی و ویژه انتخابات اجرا حیطه از نام آشنا در سراسر هر دو طرف است. دموکرات ها شامل ترک های جوان از بنیانگذاران Cenk Uygur و دولت عضو مجمع کریستی اسمیت در حالی که جمهوری خواهان عبارتند از سابق منطقه Rep. استیو نایت (که تپه مقامش را از دست بدهد فقط دو سال پیش) سابق خلبان جنگنده مایک گارسیا و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور جورج پاپادوپاولوس.

کالیفرنیا جنوبی 50 منطقه که شامل بخشی از شهرستان سان Diego در حال حاضر خالی پس از سابق Rep. دانکن هانتر که مجرم به نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین استعفا داد.

دیرین جمهوری خواه منطقه است که آماده به ماندن در آن راه این مسابقه هنوز جذب داوطلبان از هر دو طرف راهرو خواهد شد که رقابت در بازار اولیه.

ده نامزد مواجه خاموش در سه شنبه در تلاش برای واجد شرایط برای شرکت در انتخابات عمومی رای گیری. دموکرات عمار Campa-نجار در تلاش است تا یک بار دیگر به تلنگر صندلی و او پیوست و این بار توسط بازرگان Marisa کالدرون. قابل توجه جمهوری خواهان در رقابت برای صندلی شامل سابق تشکر. دارل عیسی و سابق شهرستان سن دیگو عضو شورای کارل DeMaio.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>