کالیفرنیا بی دقتی موجب جدید COVID شیوع


A view of San Quentin State Prison
زندان ایالتی سن کوئنتین دیده می شود در تاریخ 29 ژوئن در سن کوئنتین کالیفرنیا.
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

کسیدی مگان است که یک خبرنگار برای سان فرانسیسکو کرونیکل. برای چند سال گذشته, او ساخته شده است یک کارشناس در زندگی در داخل زندانهای کالیفرنیا به خصوص دولت را یکی از قدیمی ترین, San Quentin. نگهبانان و زندانیان و بستگان از مردم در داخل—همه آنها به نظر می رسد می دانم که چگونه برای رسیدن به او. پس از حدود یک ماه پیش او در مورد چند ده جدید زندانیان منتقل شده بودند و به سن کوئنتین از زندان هفت ساعت, شمال, تلاش هماهنگ توسط ایالت کالیفرنیا سیستم عدالت. کسیدی تماس شروع به شنیدن سرفه. سپس آنها شروع به گرفتن بیمار است. Coronavirus شد و در نتیجه کشت وجود دارد که توسط مقامات دولتی که یا نمی دانم به اندازه کافی و یا اهمیتی نمی دهند و اجازه انتقال آنها تصمیم به گسترش ویروس. در حال حاضر همان کسانی که مقامات باید به کشف کردن که آیا آنها می توانند همه چیز را راست.

در روز سه شنبه قسمت از آنچه من صحبت کرد با کسیدی در مورد چگونه کالیفرنیا اشتباهات خود را ایجاد جدیدترین COVID نقطه داغ.. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: چگونه بسیاری از زندانیان وجود دارد در سن کوئنتین?
 
کسیدی مگان: وجود حدود 3500 در حال حاضر.

و چگونه بسیاری از آنها را آزمایش مثبت در این نقطه است ؟

من فکر می کنم حدود 1400. بنابراین حدود 1 در 3.

هنگامی که شما که بسیاری از مردم تست مثبت است و حتی ممکن است به کنترل شیوع?

نه منظورم این نیست که در جایی مثل سن کوئنتین.

کالیفرنیا زندان سیستم بسیار پر جمعیت مناسب است ؟

راست. آن را در مورد 20,000-عجیب و غریب زندانیان منتشر می شود فقط باید در 100 درصد ظرفیت در سراسر سیستم.

قبل از coronavirus?

راست.

دادگاه عالی دستور داده است تا کالیفرنیا برای رفع آن به سر می برند زندان امکانات—آن را در واقع حکم داد که این شرایط وجود دارد “بی رحمانه و غیر معمول”. یک قاضی فدرال جان Tigar در حال حاضر نظارت بر سیستم تلاش. در اوایل طرفداران گفت Tigar که یکی از راه های محافظت از زندانیان بود که به سادگی به انتشار آنها به آنها را از این مبارزه امکانات. به جای آن که این شیوع در مردان زندان در چین در سن برناردینو دولت تصمیم به انتقال زندانیان در اطراف. این که چگونه این آخرین شیوع آغاز شده است.

به نظر می رسید به من مثل این انتقال تصمیم بود, خوب, نوشتن بر روی دیوار. ما باید برای به دست آوردن برخی از این پزشکی افراد آسیب پذیر از این زندان قبل از آنها رسید. بنابراین این تصمیم را نزدیک به 700 زندانی مردم از چینو زندان به امکانات دیگر.

و ایده این بود که با انتقال آنها می خواهم در کاهش گسترش coronavirus.

دقیقا.

بیش از 100 زندانی از چین بودند میله میله برای رفتن به سن کوئنتین که در آن وجود دارد هیچ موارد گزارش شده از COVID-19. بنابراین این مردان در اتوبوس ها برای رفتن به سن کوئنتین. آنها در تلاش برای اجتماعی فاصله در اتوبوس ؟ وجود دارد هر نوع خاص راه آنها پردازش هنگامی که آنها به سن کوئنتین?

از آنچه گفته شده است به نظر من واقعا وجود دارد نه بسیاری از راه برای فاصله اجتماعی در اتوبوس. به آنها داده می شود ماسک صورت. اما شما می دانید که راننده اتوبوس است که وجود دارد بیش از حد. وجود یک تعداد انگشت شماری از پاسداران در نیز وجود دارد. و سپس هنگامی که آنها offloaded: که زمانی که مردم در سن کوئنتین شروع به دیدن که چیزی بود که واقعا اشتباه است.

زمانی که منابع خود را در داخل زندان شروع به تماس شما یک ماه پیش آنها چه بودند گفت ؟ آنچه آنها به شما گفتن در مورد آنچه آنها سنجش?

راست و بعد از آن انتقال شروع کردم به گرفتن برخی از تماس از نه تنها مردم داخل بلکه از برخی از منابع که در کارکنان وجود دارد. پس از نقل و انتقالات آمد آن بود آشکار است که یک تعداد انگشت شماری از آنها در حال حاضر بیمار مشخصه بیمار سرفه. ظاهرا آنها تا به حال آزمایش منفی قبل از آنها بدست می خواهم در اتوبوس. اما آنچه من همکار Jason Fagone و متوجه شدم که بله, آنها می خواهم تست شده قبلا اما در برخی موارد این تست انجام شد تا به یک ماه قبل است. و چه هیچ کس نمی دانست در آن زمان بود که 25 از آن مردان آزمایش مثبت به عنوان به زودی به عنوان آنها به سن کوئنتین. این واقعا یک botched حرکت می کند.

آیا شما به مردم بگوید که شما صحبت کردن به آنچه که شما می دانستم که در مورد ویروس ؟

اوه البته. آنچه که من در بر داشت انگیزترین بود که من تا به حال اطلاعات بیشتر در خارج از برخی از تشکلات مردم بود. و Fagone و من چندین ایمیل مختلف تماس, پیام های توییتر, هر راه برای دریافت نگه دارید از ما نگران از همسران و مادران و کودکان است. همه دارای یک داستان متفاوت است. کسی خواهد گفت: برادرزاده من یا بچه من نوعی یک موضوع پزشکی و آنها هنوز مسکن آنها در ورزشگاه. و هیچ اجتماعی فاصله وجود دارد. اخیرا آن را چیزی مانند : من تست کردم مثبت است. و شخص من در تلفن با این نسخهها کار در آشپزخانه است. من نگران هستم که در حال حاضر او را برای رفتن به گسترش من ویروس به افراد دیگر.

بسیاری از مردم نگران بودند که برخی از مردان در سن کوئنتین بودند و قصد انتقال به شمال کرن یکی دیگر از زندان در نزدیکی Bakersfield. چون از زندان سیاست وجود دارد این تصور که سن کوئنتین است که آنچه به نام “نیازهای ویژه” حیاط. بنابراین افرادی که snitches که کمک کرد از پلیس یا کسانی که نامطلوب محکومیت جنایت مانند مانند یک تجاوز جنسی—آنها ممکن است بلافاصله حمله اگر آنها رفتن به شمال کرن.

مانند آن را فقط درک است که اگر شما به این زندان که چه اتفاقی خواهد افتاد.

آره شما تجاوز شود در هنگام ورود. من بسیاری از تماس های تلفنی در مورد که: من از ترس برای زندگی من اگر من را به دیگری منتقل تسهیلات. بنابراین بسیاری از مردم نمی خواهید به آزمایش می شود به این دلیل است که: که اگر آنها آزمایش منفی آنها منتقل خواهد شد.

درک من در مورد این زمان شیوع این است که آن را به یک واحد گورکن واحد. شما می توانید توضیح دهید که دقیقا چه اتفاقی افتاده است ؟

هنگامی که مردان منتقل شدند به سن کوئنتین آنها offloaded: و بلافاصله تست شده است. آنهایی بودند که برگزاری نمایشگاه علائم جدا شد. آنهایی که فقط در معرض بودند قرنطینه در بدگر. بنابراین تا جایی که بخش عمده ای از این 121 مرد رفت.

چه انزوا و یا قرنطینه نگاه کنید مانند در یک محل مانند سن کوئنتین?

انزوا در تنظیم مرکز. پس از آن—

سلول انفرادی.

بله. این دلیل دیگری است که بسیاری از مردم حداقل در ابتدا نمی خواست به آزمایش می شود چرا که اگر تست شما مثبت شما اساسا مجازات برای آن است. شما در حال پرتاب در سوراخ و یا شما باید هر چند حقوق است که شما می توانید چسبیده به تلفن دسترسی بازدید غذاخوری و حیاط زمان از شما گرفته شده.

بنابراین quarantining در بدگر معنا نیست جدایی واقعی.

دوره گرد است که بیشتر کلی جمعیت مسکن. وجود دارد پنج طبقه—آنها تماس بگیرید ردیف انباشته در بالای یکدیگر است. بنابراین اساسا هوا مخلوط قطرات مخلوط آنها سقوط بر روی ردیف پایین تر است.

و مردان از چین قرار دارد و در ردیف بالا درست است ؟

درست در بالا و دو ردیف.

بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه شما سرفه و قطرات فرار, و آن را فقط پایین می افتد past همه این سلول های باز.

راست.

آیا این صدا مانند سرفه در روز و روز را به مردم وجود دارد ؟

بله. و پس از آن چه من از شنیدن در حال حاضر آن را فقط “مرد” را هر چند دقیقه.پنج نفر فوت کرده اند پس از coronavirus رسید. حداقل سه نفر از مرگ شد و قطعا با توجه به کروناویروس و منابع در داخل می گویند که دو نفر دیگر در حال احتمال دارد که به عنوان خوبی.

هنگامی که از شما خواسته زندان در مورد ایده قرار دادن زندانیان که می خواهم در معرض شده به کروناویروس در بالا از دیگر زندانیان بدون هیچ راهی برای بسته شدن مردم از یکدیگر چه آنها می گویند به شما ؟

همه به من گفته شد این است که مردان از چین بودند قرنطینه به طور جداگانه از جمعیت عمومی است که کسانی که آزمایش مثبت هستند برگزاری نمایشگاه نشانه ها جدا شده است.

که برای تلفن های موبایل مانند یک دروغ است.

آن را حداقل گمراه کننده است. من فکر می کنم شما می توانید استدلال می کنند که این یک دروغ است. آنها دو bunking با جمعيت اما شما می تواند فریاد زدن به کسی و آنها می تواند بشنود شما به راحتی. این همه در همان واحد است.

بنابراین هنگامی که شما نگاه کنید به این شماره گزارش شده است که بیش از 1000 نفر تست مثبت برای coronavirus در سن کوئنتین آیا شما فکر می کنم آن را بیش از که ؟

برای اطمینان حاصل کنید.

شما این گزارش در اوایل ماه ژوئن است که مردم نگران بودند و سپس به تدریج آن را برای تلفن های موبایل مانند شما متوجه بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل شدن بیمار. و گزارش شد غیر قابل انکار است. من کنجکاو چگونه طرفداران برای زندانیان در حال تلاش برای تغییر چیزهایی که در داخل شاید فشار برای تغییرات آنها می تواند از چند ماه به عقب زمانی که آنها در اصل برای دفاع از یک مقیاس بزرگ آزادی.

یکی از چیزهایی که از زندان می تواند به جلوگیری از این گسترش است گسترده انتشار. و در واقع Tigar است گفت: در گذشته که او مطمئن نیست که او قدرت به آن را انجام دهد اما او نشان داد و بیشتر و بیشتر است که زندان باید فقط انتشار و خود را در آن.

شما گزارش در نامه ای که فرستاده شد به دولت توسط محققان سلامت به دنبال چه چیزی اتفاق می افتد در سن کوئنتین و هشدار داد که این نمی خواهد ماندن در داخل زندان است. آن بوده است در هفته در حال حاضر و نه خیلی تغییر کرده به جز مردم بیشتر و بیشتر بدست بیمار است. من تعجب می کنم که چگونه این منطقه در اطراف زندان در حال آماده سازی برای هر چه اتفاق می افتد در حال حاضر.

آنها در حال راه اندازی در اصل یک بیمارستان در زندان زمینه. آنها به مجموعه ای مانند اورژانس حادثه به مرکز فرماندهی در زندان که چیزی است که اتحادیه نامیده اند. کارکنان خوشحال هستند که در مورد.

اما آنچه که ما شنیده ایم این است که وجود دارد حدود 10 زندانی مردم فرستاده شده به بیمارستان ها هر روز در حال حاضر. بنابراین وجود این که از ترس در حال رفتن به شروع به پایمال کردن جامعه سلامت سیستم در یک زمان ما در حال شروع به دیدن خوشه در جاهای دیگر نیز هست.

و البته مردم وجود دارد در داخل سیستم زندان که نمی اقامت در آنجا نگهبانان و دیگر افرادی که در حال رفتن به جامعه است. وجود دارد شواهدی وجود دارد که که افزايش محلی گسترش بیش از حد ؟

من نمی قادر خواهد بود به صحبت می کنند به این, اما من فکر می کنم آن را ایمن می گویند در حال حاضر وجود دارد بیش از 100 کارکنان در سن کوئنتین که تست مثبت است. بله واضح است که آنها در حال رفتن به خانه به خانواده خود و بازگشت به جامعه.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>