خواستار مراقبت های بهداشتی کارگران “قهرمانان” پاکسازی چقدر وحشت زده و در معرض آنها واقعا هستند

“من آرزو می کنم من یک دکتر. من آرزو می کنم من وحشت زده در آنچه که من ممکن است خواسته شود به انجام. من آرزو می کنم من می توانم خود منزوی” دکتر Rebecca Lawrence یک مشاور روانپزشک در اعتیاد در ادینبورگ اسکاتلند در توییتر نوشت آخر هفته گذشته.

به عنوان پزشکان خودمان را پیدا کنیم لارنس احساسات قابل درک او نگرانی های دلخراش. همه از آن است که ملموس و واقعی در این صورت یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر هزینه زندگی بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی و آماده به را حتی بیشتر.

اما آنچه که شاید بیشتر گفتن در مورد صدای جیر جیر است که او مقدمه نظرات او گفت: “من قصد دارم برای گفتن چیزی منفور” و پس از آن به پایان رسید آن را با یک عذرخواهی. آن را به عنوان هر چند او احساس او باید نه به عنوان یک پزشک بیان ترس در مورد این بیماری همه گیر. او تا به حال به یک دکتر خوب پله به مراقبت از دیگران و بدون شک نقش خود و پرسش از خطر است. آن را به عنوان اگر او بر این باور است که پزشکان نمی تواند هر دو از قهرمانان و انسان است.

این یک مبارزه ما با معامله روزانه است. درست مثل هر کس دیگری ما مشکلات پردازش پست جدید-همه گیر واقعیت است. ما می خواهید را به ایستادگی کردن برای همکاران ما به مطمئن شوید که کسانی که در خط اول جبهه تجهیزات آنها نیاز به حفاظت از خود, اما پزشکان صداها هستند که سکوت در سراسر کشور است. کارگران بیمارستان در نیویورک گفت که برای صحبت با رسانه ها و برخی از آنها اخراج برای بازجویی ایمنی تجهیزات حفاظت شخصی آنها ارائه شده است. این رله پیام است که ما ترس و نگرانی واقعا مهم نیست.

ما خشم و غم و اندوه و ترس و اضطراب بسیار زیاد احساسات است که به نظر می رسد به بیرون آمدن از هیچ جا مانند یک موج جزر و مدی و ما را بترساند. ما خفه کردن آنها را فقط به انجام شغل ما است. زیرا این چیزی است که پزشکان قرار است به انجام.

اکثر پزشکان آموزش دیده برای قرار دادن بیماران ، که اخلاق حفر شده است به ما از زمانی که ما شروع به دانشکده پزشکی. در واقع ما فراموش کرده ایم خودمان را تا اغلب و تا زمانی که پزشکی نیروی کار رنج می برد از فرسودگی شغلی در نرخ بالاتر از بسیاری از حرفه های دیگر. و در حالی که 80 درصد از پزشکان می گویند تمرین مراقبت از خود است “بسیار مهم” برای آنها به سختی بیش از نیمی از آنها به آن عمل کنند. به عبارت دیگر ما عمل نمی کند آنچه که ما موعظه.

این امر به ویژه در مورد احساسی بیان. در حالی که به بیماران گفته اند که آنها خواهد بود و یا حتی به قدر دیدن یک پزشک, گریه, اکثر پزشکان نیست گریه در مقابل بیماران و مشاهده آن را به عنوان نامناسب و غیر حرفه ای و یا ضعیف است. برای بسیاری از آموزش پزشکی است همراه با از دست دادن همدلی مرتبط با بسیار زیاد زجر و فرسودگی شغلی کارآموزان تجربه.

پزشکان علاقه در زندگی بیماران ما و ارتباط با آنها احساسی wanes بیش از دوره های آموزشی ما به عنوان ما هستند بیشتر در معرض ضربه و مدل نقش است که به نظر می رسد غرور خود را در عدم خود را از احساسات است. اگر چه وجود داشته است بیشتر مکالمات در سال های اخیر در اطراف چگونه پزشکان مقابله با مرگ و مردن, ابراز احساسات است که هنوز هم به امری عادی و یا انتظار می رود.

در حال حاضر اضافه کردن تنش از یک بیماری همه گیر. فقط تصور کنید که شما یک پزشک در حال حاضر. آموزش های خود را به شما آموخته به قرار دادن بیماران و برای نشان دادن احساسات است. شما که. اما در حال حاضر شما تحت فشار و حتی بیشتر از شما تا حالا فکر شما را تجربه می کنند. شما در حال طبابت بدون کافی تجهیزات حفاظت شخصی برای نگه داشتن شما را از آلوده شدن. شما ممکن است در حال حرکت از خانه خود را به طور نامحدود به منظور به حداقل رساندن خطر آلوده کردن خانواده خود را. سلامت خود و سلامت خود را از همکاران به طور مداوم در خطر است. و شما به احتمال بسیار زیاد نیاز به را انتخاب کنید که می شود یک ونتیلاتور در طول جیره بندی مراقبت و حتی می تواند در نهایت مراقبت از انتوبه ،

شما همچنین ممکن است “مستقر” کلمه ای است که فراخوانی سرویس های نظامی با آن بسیار استفاده است. در این زمینه در حال مستقر شدن به این معناست که خواسته به عمل یک نوع متفاوت از پزشکی از یکی از شما آموزش داده شد انجام دهید. برای مثال یک روانپزشک می تواند خواسته می شود برای پوشش داخلی و یا یک جراح می تواند پوشش یک واحد مراقبت های ویژه. یک پزشک حتی ممکن است خواسته شود برای رفتن به کار در حالت های مختلف. مثل این است که یک عضو از نظامی بودن یک دکتر در حال حاضر به معنی خدمت به دیگران صرف نظر از نیازهای خود را.

این وظیفه حتی جایگزین فارغ التحصیلی و بازنشستگی. در برخی از ایالت ها, دانشجویان پزشکی که هنوز فارغ التحصیل خواسته شده است که برای شروع به کار به عنوان کارورزان رشته پزشکی. با وجود شواهد نشان می دهد افراد مسن به ویژه آسیب پذیر به coronavirus صدها نفر از بازنشسته پزشکان نیز ثبت نام به بازگشت به کار.

تمایل به خدمت به دیگران است که یک نجیب چیز زیبا در مورد نیروی کار ما. اما حتی برای یک حرفه ای است که در طول تاریخ همیشه قرار می گیرد بیمار نیاز به اولین درجه از فداکاری که خواستار از ما در حال حاضر بی سابقه است. سپس در بالای همه از این بیشتر عوامل استرس زا ما هنوز هم سعی کنید به آن را نگه دارید در.

پس چه اتفاقی می افتد اگر شما در نهایت می خواهید به بحث در مورد — و یا حتی سوال — خواسته های قرار داده شده بر روی پزشکان? در اوایل آموزش پزشکی به ما آموخته است که به عنوان یک “دکتر خوب” به معنای احترام به سلسله مراتب هرگز ابراز نگرانی و یا شک و همیشه خوب بودن “بازیکن تیم.” زمانی که همه چیز به طور جدی اشتباه در مراقبت از بیماران مبتلا به تجزیه و تحلیل آنچه اتفاق افتاده است. فقط به عنوان مورد با هر شکست ما در مورد (به عنوان مثال چرنوبیل) زمانی که وجود داشته است عوارض جانبی پزشکی نتایج وجود دارد اغلب کسی است که می تواند سخن گفته اند اما این کار را نکرد. این یک نتیجه مستقیم از سلسله مراتب سفت و سخت و فرهنگ سکوت در پزشکی است.

این جای تعجب نیست پس از آن که دکتر Ming Lin اخراج شد در سیاتل پس از صحبت و درخواست برای اطلاعات بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی. پزشکان قرار است به حمایت از دیگران اما هرگز برای خودمان مبادا ما به نظر می رسد خودخواه و یا ناسپاس. اگر به نظر می رسد مانند ما اغراق نگه داشتن در ذهن است که پزشکان تقریبا هرگز بیمار را روز به دلیل ما نمی خواهید به اجازه پایین بیماران ما و یا بار همکاران ما. ما همچنین نگرانی در مورد والدین ترک برای همین دلیل. اگر ما به اندازه کافی زمان برای خودمان حتی زمانی که ما به ارمغان آورده اند یک زندگی جدید به دنیا می توانید تصور کنید که یک دکتر گفت هیچ نقل و انتقال?

دکتر مینگ لین می گوید که او از کار اخراج شد توسط PeaceHealth سنت جوزف مرکز پزشکی در ونکوور واشنگتن برای صحبت کردن در مورد آن عدم آمادگی.
دین Rutz/سیاتل تایمز

ما نمی تواند یا. اما این بدان معنا نیست که ما نباید در مورد آن صحبت و بحث و پردازش مشکلات و احساسات مرتبط با همه این چالش ها. این به آن معنا نیست که ما نباید برای حمایت و پشتیبانی از یکدیگر و حتی گریه اگر ما نیاز به. کسانی از ما که به گریه یا صحبت کردن حتی عموم نیست بدتر پزشکان برای آن است.

در سراسر این کشور پزشکان در حال قرار دادن بر روی صورت شجاع به عنوان آنها راه رفتن به بيمارستان دانستن آنها ممکن است آلوده شوند. ما می دانیم روانی سلامت در خط مقدم ارائه دهندگان واقعی و ملموس و اتفاق افتاده در بالا prevalences در چین و ما فقط می توانیم انتظار داشته باشیم که به اتفاق می افتد در اینجا. در خصوصی گروه های آنلاین شخصی و مکالمات بسیاری از آنها وحشت زده و گریان از جان گذشته برای به دست آوردن برخی از کنترل بر محیط خود در تلاش برای مبارزه با ناتوانی خود را برای محافظت از خود و عزیزان خود.

پس پیش بروید کف زدن و تشویق برای پزشکان — ما نیاز داریم که در حال حاضر. اما همچنین به ما اجازه می دهد فضا برای انسان است. ما نیاز به گریه جیغ و قادر به گفتن حقیقت ، ما نمی خواهیم برای پایان دادن به خرد کردن این متخصصان پزشکی که در حال حمل بیش از حد وزن آن را به عنوان است.

ارغوان Salles, MD, دکترا, یک پژوهشگر در محل اقامت در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد. او همچنین یک جراح. پیدا کردن او در توییتر در اینجا.

جسیکا طلا, MD, MS, استادیار گروه روانپزشکی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. پیدا کردن او در توییتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>