کمدن است نه یک طرح برای انحلال پلیس

در سراسر کشور در اعتراض اطراف آن به قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس منجر به خیابان ها تغییر نام همبستگی بیشتر در میان مردم و افزایش بحث در مورد defunding و لغو پلیس. اگر چه شهردار یعقوب فری مخالف این مینیاپولیس شورای شهر متعهد شده است به انحلال مینیاپولیس اداره پلیس.

در پی این تعهد بسیاری از صاحب نظران با اشاره به مورد Camden, New Jersey. یک شهر شناخته شده برای نرخ جرم و جنایت بالا کمدن تحت یک تغییر عمده که در سال 2013 آن به اداره پلیس شهری در کامدن (آرکانزاس) اداره پلیس (CPD) بود و جایگزین توسط یک شهرستان اجرا پلیس واحد Camden County Police Department (CCPD). اما آنچه اتفاق افتاد در کمدن و مکالمات در حال وقوع در سراسر کشور در اطراف انحلال پلیس نیست همین.

تبلیغات:

CPD بود تحت اقتدار شهردار. اتحادیه خود را در مذاکرات مستقیم با شهر در حقوق و دستمزد و بخش ریاست بیش از یک شهرستان شناخته شده برای آن جرم است. این CCPD, در مقابل عمل توسط شهرستان و دولت است که اتحادیه پلیس برای شهرستان به رقابت با. آمار نشان می دهد CCPD کمک کرده به تاریخی قطره در جرم و جنایت خشونت آمیز.

اخیر صحبت از انحلال ادارات پلیس در مورد پایان دادن به خشونت های پلیس و در بسیاری از موارد — پایان پلیس خود و ارائه یک صورت ظاهر از قدرت به مردم است. چه اتفاقی افتاد در کامدن (آرکانزاس) هفت سال پیش بود که تصمیم گیری در سیاست بود که یک قطعه از یک طرح جامع است که در زمان قدرت از دست کمدن ساکنان قرار داده و آن را به دست دولت بود شهرداری پدر سروری.

قدمت آن به نوبه خود از قرن کمدن اکثریت سیاه و Latinx, working-class شهر تا به حال سرنوشت آن تصمیم ایالت نیوجرسی با توجه به آن در مدارس آن پلیس و شهر خود. در سال 2002 نیوجرسی اجرا شهرداری تصاحب شهرستان کامدن (آرکانزاس) دولت به موجب آن ساکنان دیگر رای گیری قدرت به عنوان رهبر آن و در نتیجه هیچ انتخابی می گویند در مورد چگونه پول می تواند صرف.

تبلیغات:

این شهر هنوز شهردار — اما فرماندار منصوب کرد یک افسر ارشد عامل بود که حرف آخر را در همه تصمیم گیری ها.

اگر چه کامدن (آرکانزاس) به دست آورد کنترل کردن امور آن در سال 2010 در این شهرستان ادامه داد: برای مقابله با کمبود بودجه است که به خطر بیافتد تحویل خدمات ضروری است. آسان سپر بلا بودند شهرداران سابق آرنولد وبستر و میلتون میلان اما اساسی همه کمدن مشکلات بود و این موضوع بزرگتر از نژادپرستی نظاممند.

ى احکام و افزایش قیمت مسکن آغاز شد به طور خاص برای حفظ و Latinx خانواده از نیوجرسی حومه مانند گیلاس هیل. مشاغل در کامدن (آرکانزاس) به خصوص تولید شغل و سمت چپ با افراد به عنوان جمعیت از مردم افزایش یافته است. از هر فرصتی برای شهرستان برای حفظ پایه های مالیاتی و برای ساکنان به ایجاد شهر به عنوان یک سنگر و استحکامات از طبقه متوسط رفته بود.

تبلیغات:

کمدن شد شهرداری که در آن “بودجه واقعیت” آمد و در هزینه از اراده مردم و در نتیجه کمدن باقی مانده در زیر انگشت شست از دولت است. این که چرا شهردار سابق سفت Primas که بعدها منصوب رئیس اجرایی از شهرداری تصاحب در سال 2002 توافق برای کامدن (آرکانزاس) به خانه یک زندان ایالتی فاضلاب و تاسیسات زباله سوز در حالی که شهردار برای مدت زمان از سال 1980 به عنوان مثال. با این وجود, Camden هنوز رو “بودجه واقعیت” که منجر به انحلال این کمدن اداره پلیس در دهه های بعد

کمک به دولت این روش برای دیدار با بودجه شهرستان است. دولت احساس این شهرستان اختصاص داده شده بیش از حد پول به پلیس. تخمگذار کردن افسران نیست به اندازه کافی برای متقاعد کردن دولت برای کمک به کمدن یک سال دیگر. علاوه بر این, Camden شد به طور مداوم رتبه به عنوان خطرناک ترین شهر در ایالات متحده با توجه به FBI اطلاعات وارد شده توسط CQ را فشار دهید. 2009, 2011, 2012 و 2013, Camden شد رتبه اول; دوم در سال 2010. (این رتبه بندی نیست بدون انتقادات خود را, اما این است که یک موضوع برای یک قطعه دیگر.)

تبلیغات:

ایالت نیوجرسی تا به حال صادقانه فرصت را به شروع به تبدیل سیستمیک نژادپرستانه سازه که به شدت کمک به کامدن (آرکانزاس) شرایط. به جای آن دولت تصمیم به حذف یک اداره پلیس و جایگزین کردن آن با یکی دیگر از اداره پلیس یک ایده دادند سابق رژیم صهیونیستی. کریس کریستی شهرستان رهبران و قدرت کارگزار جورج نورکراس.

این CCPD است که تحت اقتدار Camden County هیئت Freeholders. این به این معنی است که ساکنان کمدن دیگر هیچ گونه ظاهر از کنترل مستقیم از افسران که گشت زنی در خیابان های خود را. Freeholders انتخاب می شوند ساکنان Camden County است. جمعیت شهرستان کامدن (آرکانزاس) است که 95 درصد سیاه و Latinx تقابل به حدود 38 درصد برای همه Camden County است.

مردم سفید در کمدن کانتی در نهایت کنترل و Latinx ساکنان ای اداره با رای خود بدون حتی زندگی در شهرستان کامدن (آرکانزاس). بر خلاف ساکنان شهر کمدن غیر کمدن ساکنان این شهرستان تصمیم به انصراف از شرکت در یک county police force.

تبلیغات:

این بخشی از نژاد پرستی از مردم به راحتی موفق به دیدن.

هنگامی که یک گروه از ساکنان درخواست دولت به ساکنان اجازه می دهد این فرصت را به رای انحلال آن پلیس پس از آن شهردار دانا Redd و رئیس شورای شهر فرانک مورن (که شهردار فعلی) شکایت ساکنان خود را دارد. حکم دادگاه داشت به نفع شهردار و رئیس شورای; اما نیوجرسی برتر دادگاه بعد از حکومت که کمدن پلیس راه اندازی مجدد انجام شد به طور غیر قانونی.

کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

تبلیغات:

با وجود ظاهر مشابه “خطرناک ترین” فهرستی که اخیرا در این سال CCPD همچنان به تبلیغ به عنوان یک مدل از اصلاحات. در 2015 سفر به کمدن باراک اوباما ستایش کمدن و CCPD خواستار آن نمادی از امید برای ملت است. هنوز CCPD تا به حال سهم خود را از مشکلات از جمله استفاده از نیروی بیش از حد و یک طرح دعوی در دادگاه متهم وزارت, از بین بردن مدارک و شواهد. بین 2014 و 2018 گروه تنها پایدار 4 158 نیروی بیش از حد شکایت.

این CCPD شد خیلی سفیدتر و دریافت کمک های مالی فدرال به تازگی به عنوان به عنوان در سال جاری برای افزایش تعداد افسران در خیابان.

در حالی که CCPD رفتگان از آن پنجره شکسته رویکرد و رئیس پلیس جوزف Wysocki اذعان بازخورد از ساکنان و پذیرای د-تشدید سبک پلیس chokeholds هنوز مجاز — حتی به شهرهای دیگر مانند دنور و مینیاپولیس ممنوع کرده اند خود را استفاده کنید. به عنوان سابق غرب نیویورک افسر غنی ریورا گفت: “Camden County Police تجسم آنچه یک اداره پلیس باید مانند نگاه بر روی کاغذ در حالی که به طور همزمان پایمال یک فرد حقوق مدنی.”

البته بسیاری از کسانی که سازماندهی زمان شورش فکر نمی کنم یک اداره پلیس باید مانند هر چیز — بر روی کاغذ و یا در غیر این صورت. در یک زمان که در آن فعالان خواستار defunding و/یا لغو ادارات پلیس فرایند اطراف آن ایجاد CCPD به وضوح ارائه نمی شود یک طرح. این طرفدار الغای برده داری دهندگان پیشرو این جنبش می دانم که این بسیار خوب است اما جریان اصلی صاحب نظران در ادامه به بلند کردن کامدن (آرکانزاس) به عنوان مثال.

تبلیغات:

غلط تصاویر از کمدن پلیس ممکن است استنباط احساس-زاویه خوب به قاب چگونه به “منحل کردن” یک اداره پلیس به اصلاحات پلیس اما تاریخ بازنگری نمی کند خدمت به هر کسی.

کپی رایت © Truthout. تجدید چاپ با اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی