می توانید یک دنباله در حال اجرا Phenom ضرب و شتم بهترین آمریکایی Marathoners?


Jim Walmsley runs along a trail, holding hiking poles. Mountains are seen in the background.

جیم Walmsley مسابقات در Chamonix فرانسه در اوت. 31, 2018.

دنیس Balibouse/ایسنا

امریکا سریعترین مرد و زن marathoners خواهد شد تا روز شنبه در آتلانتا به تصمیم گیری خواهد کرد که به نمایندگی از ایالات متحده در المپیک تابستان امسال با سه مردان و زنان, ساخت تیم المپیک. در میان امیدوار خواهد بود جیم Walmsley, a 30-year-old ultrarunner که شکست رکورد را در مسابقات 50 و 100 مایل بر زمین بی رحم. اما او در واقع هرگز اجرا ساده 26.2 مایل مسابقه. در این هفته قطع کردن و گوش دادن شرکت میزبان Joel Anderson, Stefan Fatsis و جاش لوین صحبت با روزنامه نگار یوسف Bien-کان که برفلد Walmsley برای مجله نیویورک تایمز در مورد Walmsley شانس و چه حرکت خود را به ماراتن معنی برای ultrarunning. آنها گفتگو شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

Stefan Fatsis: در قطعه خود را شما بنویسید که ultramarathon خانه به شجاع گریز از مرکز. ماراتن به این نوع وسواس. این دو ورزش های مختلف به طور کامل وجود دارد و به لحاظ تاریخی بسیار کمی سطح بالا متقاطع از نوعی که Walmsley در تلاش است در اینجا. اما این شخص متفاوت است. چگونه ؟

یوسف Bien-کان: جیم این است که کمی متفاوت برای یک ultrarunner چرا که او یک آهنگ پس زمینه. او آمده از بیشتر از یک سنتی در حال اجرا تاریخ است. سپس او اتفاق افتاده است برای پیدا کردن راه خود را به این تو رفتگی در دیوار های غیر متعارف از 100 مایل نژادها. جیم است که قطعا بهترین آمریکایی ultrarunner در جهان است. اما تلاش ماراتن به شما گفته کاملا متفاوت ،

جوئل اندرسون: آیا کسی که برای پیدا کردن آنها باید از این ظرفیت به یک ultramarathon? برای پیدا کردن که شما می توانید اجرای 50 مایل در یک روز یا بیشتر چگونه است که حتی آغاز شده است ؟

Bien-کان: من صحبت کردم احتمالا ده ultrarunners در حال حاضر بیش از این دوره از چند داستان و چیزی است که بسیاری از آنها گفته اند این است که آنها سعی کردم یک ماراتن و هرگز آن را احساس مانند آنها رسید که دیوار است که ذهن دمیدن. اما من فکر می کنم این افراد آنها بوده است. شاید کمی خودآزارانه, اما آنها به دنبال اين موانع و فشار خود را برای پیدا کردن خالی و آنچه که احساس می کند مانند. چه جالب در مورد جیم است که او هرگز سعی ماراتن. معمولا مرسوم مسیر شما اجرا کوتاه مسابقه شما سعی می کنید ماراتن سپس اوه ماراتن کاملا خراش که خارش … اجازه بدهید سعی کنید چیزی دیگر. و برای جیم او می دانست که او یک دونده اما پس از آن او به این افسردگی سوراخ در خود نیروی هوایی زمان. پس از آن او نیاز به پیدا کردن برخی از unscratchable خارش و آن را در 50 مایل یا 100 مایل یا بیشتر.

Fatsis: یکی از نقاط شما را در قطعه ای است که ultrarunners آمده از برخی از مکان های تاریک. من فکر می کنم برای اجرا کردن کوه ها انجام هشت دقیقه ای مایل شما رو به دیوانه. و شما نیز باید به دنبال افراط و انسان, بیماری های روانی و جسمی. شما همچنین کاوش در این قطعه چگونه جریان اصلی دونده مردم و اجرای پیاده رو و یا آهنگ های تمایل به نگاه کردن به این دلیل ultrarunning نیست فقط فیزیکی پیگیری. آن را در مورد چیزی بسیار بیشتر است.

Bien-کان: من فکر می کنم که قطعا درست است. وجود دارد این قطعه از آن است که در مورد افراط در مورد تحمل واقعا شرایط افتضاح. برخی از این نژادها 270 کیلومتر با شش روز زمان محدود. و شما در حال سرقت دو ساعت قبل از خواب زمانی که شما می توانید. اما نیز وجود دارد یک مقدار کمتر عمیق میشه. آن است که بسیار کمتر ورزش حرفه ای. و من فکر می کنم ما نمی دانیم که چه نخبگان دنباله دونده بود دقیقا. جیم یک پنجره به آن. ما در حال دیدن آنچه در آن می خواهم اگر کسی رو به ultramarathons در 20s, آموزش حرفه ای حس در آن زمان واقعا جدی است. ما دیده ایم که به طور کامل تغییر ، او طول می کشد البته سوابق در تمام این مسیرهای پیاده روی.

اندرسون: بدون جسارت بیش از حد به کلیشه چه نسخه ی نمایشی خود را به طور متوسط ultramarathoner? آنچه که در پس زمینه خود را که آنها جایی که آنها آمده است ؟

Bien-کان: Scott Jurek بود که در برجسته برای اجرا به دنیا آمد و شد ترین معروف آمریکایی ultrarunner قبل از جیم معروف بود برای خواب در دنباله شروع و نورد در خاک هنگامی که او به پایان رسید. آن را فقط مانند یک گرانولی را کنار بگذارید ترد ورزشکار. در حالی که marathoners این معمولا نخبگان-دانشگاه, 5,000 – یا 10000 متر متقابل کشور ورزشکاران خود را VO2 max مطالعه قرار گرفت. آنها میلیاردها نایک دلار صرف شده در آنها. آن را بسیار کمتر ترد و outdoorsy.

جاش لوین: این کاملا قابل فهم است که این گروه های مختلف نمی خواهد درک یکدیگر خواهد بود شک و تردید از یکدیگر خواهد دیدن هر یک از دیگر به عنوان گونه های مختلف تقریبا.

بنابراین به این دلیل که این خیلی جالب است که با این محاکمات این آخر هفته آینده است که طیف وسیعی از نتایج در اینجا بسیار گسترده است. آنچه را که بهترین نتیجه ممکن برای Walmsley, و چگونه است که اتفاق می افتد ؟ سپس آنچه را بدترین سناریو?

Bien-کان: خوب من و سردبیر با عنوان من قطعه “طولانی شات” به یک دلیل. من فکر می کنم Walmsley هیچ کسب و کار در پایان در سه.

وجود دارد چهار مردان آمریکایی که اجرا کردم زیر 2:10 ماراتن آینده به دادگاه. کسانی که تمام شد در کمتر از تپه دوره. من فکر می کنم ایده کلی در حدود 2:10 در حال رفتن به آنچه در آن طول می کشد تا این تیم است. برای اجرای 2:10 در اولین ماراتن خواهد بود ذهن دمیدن. اما آن را نیز جیم Walmsley.

آن را مانند سلنیوم برای در حال اجرا در جهان: آنها نمی تواند کمک کند اما پیدا کردن طولانی-شات مسیر برای او. اما وجود دارد یک شانس بسیار واقعی است که او تلاش می کند به جلو اجرا در ابتدا می سوزاند و پس از اتمام در 2:20 تا 2:25 یا چیزی شبیه به آن. که باور نکردنی به صورت منظم انسان اما این مجموعه جیم تا به صورت کاملا کشیده شدن روی تابلوهای پیام نوع اثبات نقطه تمام این دنباله در حال اجرا منتقدان. بنابراین محدوده است یا شکست و یا آن را کاملا مشروعیت بخشیدن به دنباله در حال اجرا و قرار دادن خود در یک فیلم دیزنی اگر او باعث می شود این تیم است.

Fatsis: چه چیزی شما فکر می کنم پس از حلق آویز در اطراف این پسر ؟ آیا شما فکر می کنم او یک شات برای شکستن 2:10 و این تیم ؟

Bien-کان: من فکر می کنم او یک شات. من رفت و به آن باور نمی در همه. من نوع انتظار او را از خود راضی بود چرا که او به یک نقل قول در قبل از مسابقه مصاحبه. به عنوان او به من توضیح داد در این داستان او را درک کسب و کار حس بودن کمی از خود راضی قرار دادن یک هدف در پشت خود را. اما در زندگی واقعی او این فوق العاده آرام و سنگین ، معمولا او خواهد بود مانند: “آره ، من نمی دانم. من نمی دانم.” اما هر یک بار در در حالی که او را به شکستن را به یک پوزخند و بحث در مورد: “شاید یکی از جلو دونده خواهد شد رد صلاحیت با این کل نایک موضوع است. شاید هیلز آنها نمی توان برای آن آماده. شاید آب و هوا خواهد بود بیش از حد گرم یا خیلی سرد است.” شما می توانید ببینید چرخ ها در سر خود را تبدیل.

من فقط شنیده ام او در مصاحبه ای با پادکست هفته گذشته است. او با بسته شدن در 2:10 سرعت که دیوانه است که او بدست به آن در آموزش. زیرا زمانی که من در خارج وجود دارد, او هنوز هم آموزش به صورت دنباله دار خود را در حال اجرا است. او هنوز هم فکر آن را در مجموع ،

اندرسون: آیا او خطر شهرت ultramarathoners و دنباله دوندگان اگر او می رود وجود دارد و خجالت خود را ؟

Bien-کان: من نمی دانم اگر شهرت به ضربه متاسفانه. من فکر می کنم در marathoning جهان وجود دارد چند بچه که در تعامل با بهترین دنباله دونده و آنها را به احترام به آنها. بنابراین احترام در این راه است. اما من فکر نمی کنم هر کسی در این جهان دیدگاه های نوین دونده به عنوان داشتن یک شات در جهنم در این مسابقه است. من صحبت به حداکثر پادشاه که قرار داده شده 12th در محاکمات زمان گذشته و در حال حاضر اجرا می شود ultras. گفت: “اگر جیم پس از اتمام بالا سه marathoning جهان خواهد گفت: خوب است که فقط بیشتر اثبات این که جیم بود که همیشه یک ماراتون و دنباله در حال اجرا است که هنوز هم زباله“—که شما در حال رفتن هرگز برای متقاعد کردن مفسران که به طور ناگهانی این مشروعیت می بخشد ، اما من فکر می کنم که اگر جیم می تواند آن را انجام دهد آن هم از نوع ثابت می کند این نقطه است.

گوش دادن به این قسمت از قطع و زیر گوش و یا اشتراک به نمایش در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcher, Google Playو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>