می توانید یک تمرین یوگا به شما کمک کند تغییر جهان ؟

استیضاح درام. سوزاندن koalas. Iowan رمز و راز است. چینی ها در کامپیوتر است. به نظر می رسد مانند یک بحران جدید انداخته است راه ما حداقل یک بار در روز. من در تلاش برای کشف کردن چه نوع از عمل من می توانید فقط آن را از همه بهتر است و من می دانم که من تنها نیستم. همه ما کشیده و در بسیاری از جهات آن را احساس می کند همه چیز را یک وضعیت اضطراری است.

بنابراین وقتی که من خواندن شان Corne کتاب “انقلاب روح” از آن ساخته شده من احساس می کنم کمی بیشتر متمرکز است. از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل من می تواند یک نفس و به ایجاد برخی از تغییرات.

تبلیغات:

بیش از 12 سال گذشته Corne متعهد شده است به آموزش رهبران به پل شکاف بین یوگا, تحول اجتماعی, عدالت و آگاهانه عمل است.

چه یوگا باید با عدالت اجتماعی ؟

“در تمرین یوگا” Corne به من گفت ما در نقطه عطف مصاحبه “یکی از اصلی سیستم باور است که ما آزادی محدود است. که من نمی تواند آزاد باشد مگر اینکه ما همه رایگان. بنابراین اگر من باور دارم که پس از آن اعمال من که به واقع آشکار است. و من باید مایل در واقع به نگاه راه هایی که من شرکت در آن جدایی است.”

تبلیغات:

گوش دادن:

Corne می گوید بیشتر وجود دارد به یوگا از امتداد و شمار است. او معتقد است که روابط ما با بدن ما و محیط زیست ما به طور جدایی ناپذیری مرتبط است و یوگا کمک می کند تا ما کشف و تنظیم ما پاسخ به عوامل استرس زا در محیط زیست ما است.

تبلیغات:

“درک یوگا نیاز به گسترده تر از گذشته بدن. که تنها محصول جانبی از عمل,” او گفت:. “هنگامی که شما زمان شما در حال تعطیل. و در این تنش زمانی است که ما می تواند ایجاد جنگ است. و بنابراین ما تمرین یوگا آسانا بله به احساس بهتر, اما همچنین به ما میآموزد که چگونه برای تنظیم خود را به طوری که ما می تواند بیشتر در حال حاضر زمانی که وجود دارد مسائل در جهان — بدون کمک به آن را هر بیشتر. بنابراین تمرین یوگا خود را بسیار پیچیده تر از آن فیزیکی به شمار. اما فیزیکی به شمار هستند یک ابزار است که ما می توانید استفاده کنید به ماندن منابع و مبتنی است.”

او همچنین اذعان دارد که در ایالات متحده مخلوط کردن یوگا و فعالیت می شود کثیف و ناراحت کننده است.

تبلیغات:

“من می خواستم به کمک تا زمانی که من متوجه شدم که من کمک بود فقط یک فرم از saviorism,” او گفت:. “من بدون کمک واقعا درک استعمار بدون درک سفید برتری بدون درک قدرت پویایی بود که من فقط کمک به سیستم های که در حال حاضر ایجاد شده به طوری که بسیاری از مشکلات است. من تا به حال برای از بین بردن درون خودم تصویری که من از خودم به عنوان یک فرد که به عنوان یک فرد کامل با گسل ها و زینت.”

یوگا و سپس عمل است که می تواند کمک کار ما را به سوی تغییر اجتماعی بیشتر معتبر — به دلیل تغییر متولد شده است از درون.

با توجه به Corne “افرادی که متعهد به تغییر اجتماعی درک کنند که برای از بین بردن سیستم های که ایجاد ظلم و ستم شما رو به از بین بردن سیستم وجود دارد که در درون خود است که در واقع تداوم و همدست به همین جدایی است که شما نشان می دهد شما می خواهید تغییر کند.”

تبلیغات:

به شنیدن بیشتر در مورد چگونه یوگا می تواند کمک به سوخت فعالیت, گوش دادن به مکالمه من با شان Corne, نویسنده کتاب “انقلاب روح است.”

بیشتر داستان چگونه زنان افزایش یابد تا در این “نقطه عطف” پادکست helpsupport ما تولید و در آمد بیش به نقطه عطف جامعه ما, Facebook, گروه روزمره فعالان که به دنبال فوق العاده ای را از طریق تغییر کوچک اقدامات روزانه.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی