می برنی برنده می شود ؟ کاملا — و من حتی نمی از او حمایت

من قطعا رفتن به گرفتن جهنم در سطل در رسانه های اجتماعی اما در اینجا آن است که: برنی ساندرز می توانید کاملا شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. من ممکن است تنها غیر برنی حامی, گفته, آن, اما آن است که وجود دارد.

بدون شک وجود دارد برنی در حال حاضر حزب سوسیالیست برای نامزدی حزب دموکرات و نظرسنجی به طور متوسط در حال نشان دادن اضافی پیروزی در هفته های آینده. در نتیجه بیل دعوا آنلاین و در کابل اخبار در حال حاضر در اطراف این که آیا برنی می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با ظهور عقل متعارف نشان می دهد که برنی به معنی خودکشی برای دموکرات ها و به راحتی شایسته پیروزی دوم برای مغلوب ساختن پیشی جستن. به اعتقاد من با چند استثنا که این جنینی دبی Downer عقل متعارف اشتباه است.

تبلیغات:

قبل از اینکه ما حفاری در اینجا چند هشدارهای داده شده به شدت عاطفی اولیه فصل است.

اول من یک سناتور حامی. در واقع من آشکارا انتقادی از مبارزات انتخاباتی خود که سزاوار. همان می رود برای کل درست است. در واقع من عمدا حاضر به حمایت از هر یک از دموکرات ها در این Thunderdome رقابت برای انواع دلایل شخصی و حرفه ای. بنابراین, هیچ, تجزیه و تحلیل من در این مرحله بسیار ابتدایی است چیزی برای انجام با هر (وجود ندارد) وفاداری به برنی نه این نشان از درک هر بی وفایی به خود اصلی مخالفان است.

دوم “نمی توانید خوشحال” است و من قانون اجباری برای یکی دیگر از چرخه انتخابات و وجود دارد یک شانس واقعی که برنده خواهد شد و انتخاب مجدد بدون در نظر گرفتن که حزب دموکرات نامزد به پایان می رسد تا. Wo سوال “خواهد برنی برنده می شود ؟” باقی مانده است عظیم و وحشتناک و ناشناخته است. اما او می تواند? بله و به همین دلیل است.

تبلیغات:

این Bitecofer مدل

استدلال من برای برنی electability آغاز می شود با دانشمند علوم سیاسی راشل Bitecofer یک عضو ارشد در Niskanen مرکز و استاد دانشگاه کریستوفر نیوپورت در دانشگاه ویرجینیا است. (پل روزنبرگ مصاحبه او در سال گذشته برای سالن.) مدل برای 2018 انتخابات به دقت پیش بینی کرد حزب دموکرات خانه-گرفتن 41-صندلی موج با دقت بیشتری نسبت به دیگر پیش بینی از جمله مقابله و نقره ای. (او پیش بینی خالص 42-صندلی انتخاب کنید.)

اساسا Bitecofer می گوید نامزد است تقریبا به عنوان مهم به عنوان میزان مشارکت و قدرت “منفی تعصب.” به سادگی قرار دادن ملی انتخابات نیست تصمیم با مسائل قانونی پرونده و یا بسیاری از مدرسه اقدامات انتخاباتی موفقیت است. در این پست 2016 دوران انتخابات برنده و یا از دست رفته بر اساس انرژی — تعیین رای دهندگان به مجازات (یا “خود”) طرف دیگر. مشارکت و اراده به تحمیل درد به دشمن در پای صندوقهای رای است چگونه انتخابات تصمیم دارد در حال حاضر. من اصلا عاشق این احساسات نیست, اما من مخالفم که در آن وجود دارد.

در این رابطه Bitecofer 2020 را مدل می گوید حزب دموکرات از جمله آن نامزد آماده است به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن-جمهوریخواه دستگاه در ماه نوامبر از جمله وانت در خانه و حتی شاید دموکراتیک اکثریت در سنا است. (سنا نقشه مطلوب به دموکرات ها به هر حال با توجه به این که آنها تنها به دفاع از یک تعداد انگشت شماری از کرسی در مقایسه با یک زن و شوهر از ده کرسی جمهوریخواهان را حفظ کنند.)

تبلیغات:

Bitecofer سیاسی گفت که مدل های قدیمی بیش از حد به شدت با تکیه بر “چرخش رای دهندگان” تئوری — ایده این است که انتخابات برنده و یا از دست رفته بر اساس آن insufferably بی ثبات undecideds حدود 15 درصد از احتمال رای دهندگان. او خواستار این که “چاک تاد تئوری سیاست آمریکا است.” در سال 2016 به عنوان مثال هیلاری کلینتون ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف آن مدل های قدیمی مفروضات در حالی که کلاه قرمز فرقه شد جمع آوری انرژی خود را در آن (با کمک از خارج البته).

امروز برنده شرط بندی در کنار, که با انگیزه به مجازات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شاگردان خود. اما تکرار می کنم: آیا خوشحال می کنید. Bitecofer همچنین هشدار می دهد که یک رویداد بزرگ یک “شوک به سیستم” می تواند به تغییر کسانی که بخت و اقبال, اما همه چیز به عنوان آنها هستند و اگر Bitecofer مناسب است به نظر می رسد مانند ما می تواند یک رئیس جمهور جدید یک سال از هم اکنون.

تبلیغات:

برنی بزرگ-جمعیت انرژی

برنی ساندرز به نظر می رسد دارای بیشترین میزان حرکت در سطح انرژی در این زمینه است. است که می گویند پیت Buttigieg یا الیزابت وارن حامیان نیست, انرژی, این درست است که برنی مردم بدنام توربوشارژ شده اند و پس از تحمل ناامیدی خرد کردن در آخرین روز از سال 2016 مقدماتی. من این را می گویند: برنی کمپین انرژی به مراتب بیش جو بایدن یا مایک بلومبرگ است و در این پارادایم جدید است که تمایز مهم است.

من استفاده می شود به این باور است که حیاط علائم و جمعیت اندازه نبودند قوی شاخص های انتخاباتی موفقیت است. در رسانه های اجتماعی, سن, اما, جمعیت اندازه تولید یک “ترس از گم کردن” انرژی که گرایش به مسری است. مردم می خواهند بخشی از آن انرژی و آن را می توانید به واقعی انتخابات شتاب.

کافی است بگویم اگر ساندرز به پایان می رسد تا نامزد دموکرات نمی خواهد که به نگرانی در مورد کوچک و صمیمی جمعیت تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن روانی فرقه-و-لطیفه تظاهرات. بر خلاف برنی خواهد شد پر کردن عرصه و ایجاد شور و شوق در هر کجا که او می رود. دوباره, دیگر دموکرات ها که پتانسیل بیش از حد, اما ما دیده ایم برنی انجام آن قبل از, زیادی, و او دوباره آن را انجام دهد.

تبلیغات:

او می تواند برنده بدنام سه

به ویسکانسین پنسیلوانیا و میشیگان به یاد داشته باشید که حدود 70,000 آرا از هم جدا هیلاری کلینتون و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر آن سه متحده زمان گذشته است. نه تنها Bitecofer مدل نشان می دهد که دموکرات نامزد recapturing این کشورها برای ستون آبی در این سال بدون در نظر گرفتن نامزد اما برنی رای دهندگان نمی گله به شخص ثالث اخلال گران مانند جیل استین اگر او نامزد و آنها قطعا نمی خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. Duh.

اما اجازه دهید در کنار Bitecofer مدل و نگاه به شدت در اعداد است. در سال 2016 تهمت برنده که زنگ کمربند trifecta کمتر از 1 درصد از رای مردمی: 10000-حاشیه رای در میشیگان 22,000 آرا در ویسکانسین و در مورد 44,000 در پنسیلوانیا است. در ضمن حدود 51,000 برنی ساندرز اولیه حامیان حرف و رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ویسکانسین; در اطراف 47,000 ساندرز رای دهندگان رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان; و عظیم 116,000 بیشتر در پنسیلوانیا است. ما در حال صحبت کردن در مورد انتخابات-تغییر حاشیه. که نمی خواهد این زمان اتفاق می افتد. من احتیاط دموکرات نیست برای تصمیم گیری به طور انحصاری در برنی یا نیم تنه تهدید اما این باعث نمی شود آن را کمتر واقعی است.

سوسیالیسم shmocialism

پایه ای برای ظهور neener-neener “برنی-میخوام-از دست دادن” عقل متعارف است که بر بستری دموکراتیک سوسیالیستی و ایدئولوژی — و این ایده که برنی خواهد ترساندن شاش کردن سفید روستایی رای دهندگان.

تبلیغات:

روشن: برنی نمی خواهد آنها را بترساند. جمهوری خواهان را بترساند و آنها را با دروغ گفتن در مورد آنچه برنی معتقد است.

سوسیالیسم چیزی که در پایان روز کمتر به انجام با ساندرز’ پلت فرم و بیشتر به ratf**ker جمهوری خواهان به خصوص مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را malaysia on Fox News, ساخت احمقانه تلخه. برنی نام تجاری دموکراتیک سوسیالیسم است و بدتر از مترقی مالیات مدیکر و هر دو از آن ما در حال حاضر همراه با قوی شبکه امنیت اجتماعی نه بر خلاف یکی که کشیده به ما برای خروج از رکود و کمک به ساخت طبقه متوسط در دوران پس از جنگ بوم عزیزم.

علاوه بر این به یاد داشته باشید ماه پس از آنکه باراک اوباما در مراسم تحلیف? گلن بک و کل محافظه کار و سرگرمی های پیچیده خود را از دست داده bug-eyed shpadoinkle متهم اوباما بودن جدید استالین-دیدار-هیتلر (به نوعی). آن را یک مینی قرمز, ترساندن با اوباما و تیم اقتصادی نشاندار با تمام انواع از جنگ سرد دوران مستعار و بی دست و پا portmanteaus هیچ یک از است که در واقع ساخته شده حس.

تبلیغات:

چرا ؟ چرا که اوباما می خواست به تصویب یک بسته محرک اقتصادی که به عنوان اقتصاد ذوب پایین در اطراف او — یک محرک است که شامل بزرگترین طبقه متوسط کاهش مالیات در تاریخ است. کسری بیش از حد بالا برای این نوع از هزینه های آنها فریاد زد که آنها با شتاب مانند دیوانگان در chalkboards از عذاب. (اوباما برای کاهش کسری بودجه از 1.4 تریلیون دلار به 500 میلیارد دلار. تهمت رانده کسری بازگشت به $1 تریلیون دلار بود.) در عین حال اوباما محرک راه اندازی زمان 10 سال به بازیابی یک واقعیت است که جمهوری خواهان هنوز هم نمی خواهد تن حتی در حالی که آنها به دروغ اعتباری مغلوب ساختن پیشی جستن برای ایجاد آن.

نقطه ای که آن هم در حال ساخته شده توسط سابق ریگان-عصر خزانه رسمی بروس بارتلت است که مهم نیست که حزب دموکرات نامزد شده است, او خواهد بود قاب به عنوان یک کمونیست pinko فاشیستی به عنوان اگر چیزی را می خواهم که حتی می تواند وجود داشته باشد. اجتناب از برنی مانند coronavirus به دلیل سیاست خود را پلت فرم است که کمی به سمت چپ از نامزدهای دیگر است بی معنی و ورزش و با توجه به صداقت جمهوری خواهان را بازی سوسیالیسم کارت.

برنی گرچه جامد است و به خوبی تمرین دفاع از موقعیت خود را که ما مشاهده در طول هفته گذشته نوادا بحث زمانی که او شعله-throwered مایک بلومبرگ صورت در مورد چگونه ما باید سوسیالیسم برای ثروتمندان و سرمایه داری برای هر کس دیگری. و حق با او بود. برنی می گوید او می خواهد به عقب که همه برای یک تغییر و در حالی که من لزوما به خرید برنامه های خود را برای انجام آن, من موافقت می کنم که فوق العاده ثروتمند هستند در واقع بزرگترین ذینفع از سوسیالیسم در آمریکا و یک دوره اصلاح اجتناب ناپذیر است. (همچنین به ذکر است: هر اقتصاد کتاب درسی به شما خواهد گفت که ایالات متحده نمی منحصرا یک اقتصاد سرمایه داری. ما آنچه شناخته شده به عنوان یک مخلوط اقتصاد با عناصر سرمایه داری و آشکار سوسیالیسم در آن وجود دارد بیش از حد.)

اصالت عامل

من همچنین مشاهده برنی در طول Chris Hayes تاون هال در سال 2017, توضیح, سلامت, مراقبت از بحران آب و هوا و درآمد برابری به تهمت حامی — غرب ویرجینیا تهمت حامی. و آن کار می کرد.

تبلیغات:

در پارادایم جدید و اصالت قوانین روز و برنی بیشتر از بیشتر می آید به عنوان معتبر تکمیل با مچاله مناسب و واحد ، ما ممکن است با همه چیز موافق نیست او می گوید و ما ممکن است خاموش توسط خود “bro”, حامیان اما یکی از چیزهایی که ما نمی توانیم بگویم این است که او bullshitting مردم است. خوب در برخی از سطح تمام سیاستمداران bullshitters اما در مقایسه با بسیاری از آنها برنی به نظر نمی رسد مانند یکی که مهم است به خصوص در کسانی فوق متحده مانند ویسکانسین و پنسیلوانیا است.

حصار-جانشین چرخش بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در بخشی به دلیل اعتقاد آنها (به دروغ) که تهمت می گوید آنچه که او بدان معنی است که هیلاری کلینتون بود این را تکذیب می کند. تهمت نیست واقعا معتبر, البته, اما برای تمام گناهان او را در اتخاذ رفتار خود اطلاعات غلط, متعصب و آزرده خبر آنلاین-مشاهده malaysia.

برنی سندرز نیز می تواند راه رفتن را به میانه شام و کارخانه ها و believably صحبت می کنند به اقتصادی اضطراب از کارگران آمریکایی و آن را به چوب به ویژه در آن مناطق که در آن تهمت را غیر قابل توضیح تجارت جنگ است پرتاب تولید به رکود اقتصادی در حالی که کشاورزان در حال تشکیل پرونده ورشکستگی با فرکانس بیشتر.

چگونه برنی می تواند از دست دادن آن به هر حال

نکته در اینجا نیست و به تناقض من کل electability استدلال اما من می گویم که برنی می تواند از دست دادن. و بهترین راه برای او را به از دست دادن این است که حاضر به فراگیر را رد کند برای رسیدن به مرکز و مرکز به سمت چپ.

تبلیغات:

آن را کتمان است که برنی می تواند بیش از حد خاردار نسبت به حزب رهبری “استقرار” و بیش از یک کمی خیره هنگامی که مواجه با سازش. جمعیتی صحبت برنی یک مشکل جدی با سفید کالج تحصیل زنان بسیاری از آنها در حال سابق هیلاری کلینتون که به طور معمول مواجه آنلاین توسط جنسیتی “وارنر” در سال 2016 انتخابات و پس از آن. زنان مرکز و چپ لیبرال هستند دو گروه است که او باید به خوش آمدید به ائتلاف. اگر او نمی کند آن را برای رفتن به یک درد مقعد تابستان و یک کابوس پاییز.

برنی نیز روسیه مشکل و همچنین به عنوان یک مشکل شفافیت در مجموع تشکیل یک جزئی Trumpism مشکل است. به منظور پاک کردن روسیه پیوندی از دفتر خود او به شما نیاز به ادامه به تاکید سختی-در-پوتین وضعیت او نیاز به تاکید یک سیاست قوی به سوی مسکو به طور خاص چگونه او را به مبارزه علیه کرملین حملات در اینجا و جاهای دیگر; و او باید به وضع آن همه در نوشتن. آن می تواند نه تنها یک اتفاقی پرانتز یا قبل از pivoting به مالیات و یا مراقبت های بهداشتی. او را مجبور به انتشار سوابق پزشکی خود را نه فقط دکتر حروف.

و آن را نمی تواند صدمه دیده است او را یک تعهد عدم دخالت باید خود را دادستان کل را انتخاب کنید برای محاکمه رئیس جمهور سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دو پشتک زدن

Esquire را چارلی پیرس تا به حال برخی از مشاوره خوب روز دیگر در, MSNBC, کارگردانی در هر کسی که crapping قفس خود را بیش از چشم انداز برنی از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

پیرس بحث پپ ثابت شد خاموش Ulysses S. Grant معروف بیهوده گویی به ژنرال های خود را قبل از او در سال 1864 “زمینی” کمپین رو Robert E. Lee ارتش ویرجینیای شمالی. پس از شنیدن انواع پاچه نابود درباره لی حرکت بعدی کمک مالی خود را از دست داده خوی با فرماندهان و barked: بابی لی این بابی لی که شما می خواهم فکر می کنم او در مورد به انجام یک پشتک و زمین در عقب ما و در هر دو ما پهلوها در همان زمان. توقف نگرانی در مورد آنچه که بابی لی را به انجام به ما و شروع به نگرانی در مورد آنچه که ما در حال رفتن به انجام به او. (من paraphrasing کمی.)

جای “بابی لی” با “دونالد ترامپ” و مشاوره مناسب است. مغلوب ساختن پیشی جستن است استیضاح به تلاش برای تقلب در انتخابات. او گفت: نزدیک به 17,000 نهفته است پس از مراسم تحلیف روز. او مشغول بریده بریده نفس کشیدن! — سوسیالیسم خود را با پرداخت یارانه به کارخانه مزارع خود را به صورت جنگ تجاری از انتخاب و توسط (برانگیزی) از هر دو امنیت اجتماعی و مدیکر خود را در طول خارجه اتحادیه اظهارات. او با سوء استفاده از دولت فدرال به خصوص وزارت دادگستری به عنوان فعالان سیاسی و برای کمک به سرپوش گذاشتن بر جنایات خود. او امضا hush-پول چک به یک ستاره پورنو در حالی که نشسته در کاخ سفید است. او در دفاع از نازی معترضان در شارلوتزویل. او را در قفس کودکان پس از تبدیل آنها به دور از پدر و مادر خود را. و او به راحتی حداقل ریاست جمهوری رئیس جمهور همیشه خنده انبار در اینجا و جاهای دیگر. لیست در می رود و در. اگر ما نمی توانیم electorally تحقیر این کوچک whiny مستبد وجود دارد چیزی به مراتب بیشتر grotesquely اشتباه با آمریکا از امکان نامزد که فکر می کند ما باید سعی کنید برای رفع بحران آب و هوا.

بهترین راه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع خود است که از طریق شکست metastasizing به واقعی شکست. شکست منجر به انرژی کاهش می یابد که منجر به یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است. راشل Bitecofer مدل به طور مستقیم آدرس این: “اگر نامزد شد از مترقی جناح حزب را تحریک عظیم wringing دست هر دو در درون حزب و رسانه ها است که اگر کنترل نشود می تواند تبدیل به خود تقویت.” او افزود: “ما نمی خواهد ببینید یک تقسیم حزب دموکرات در سال 2020 است.”

من امیدوارم که او راست می گویند همه ما است. هنوز هم وجود دارد ده ها تن از مقدماتی و قفقاز جلوتر از ما و شمار حوادث غیر قابل پیش بینی خوب و بد است که تاثیر انتخابات. این نیست حمایت از برنی ساندرز توسط هر کشش, اما آن را قطعا اجازه دهید به-همه-آرامش-پایین-و-لحظه فکر می کنم. در این مرحله در این مسابقه هر یک از ردیف بالا نامزدهای جامد شات در شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اما برنی و نزدیک بودن به کسی است که آن را انجام دهد. من اعتقاد دارم که او می تواند.

که در این مورد نمی توانید خوشحال است. جنگ چهره دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>