می توانید “Black Lives Matter” آیا آنچه را که “من بیش از حد” می توانم?


Left: Black Lives Matter protesters. Right: Me Too protesters.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Jeenah ماه/گتی ایماژ و سارا موریس/گتی ایماژ.

در این تابستان به ارمغان آورده است در مورد آنچه به نظر می رسد بزرگترین جنبش اعتراضی در تاریخ آمریکا است. بین 15 میلیون و 26 میلیون آمریکایی به شرکت در تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی پس از کشتن جورج فلوید یک واقعیت تقریبا به عنوان خیره کننده به عنوان سرعت که با آن افکار عمومی در آمریکا پلیس تغییر کرده است. مقیاس و نیروی این انقلاب در نگرش های اجتماعی برگ یکی بتواند برای مقایسه با این حال ناقص است. مثلا من در حفظ و بازاندیشانه اندازه گیری سیاه و سفید زندگی می کند ماده در برابر راه من بیش از حد جنبش احساس زمانی که این فوران در سال 2017. که جنبش همچنین پنجه مجموعه ای از دیرینه است که تعصبات توجیه و یا نادیده گرفته سوء استفاده انجام شده است. لنگر توسط نیویورک تایمز و نیویورکر را گزارش Harvey Weinstein را الگوی سوء رفتار جنسی, من بیش از حد طلیعه در سراسر کشور بحث از روش های آزار و اذیت جنسی و تجاوز شده بود نرمال در هالیوود و سایر صنایع. مانند سیاه و سفید زندگی مهم نیست (که آغاز شده در سال 2013 پس از جورج زیمرمن کشته Trayvon Martin) آن یک clueless در اکثریت به اذعان و قبول به عنوان واقعی که مبتلا به جامعه در حال حاضر می دانستند.

من بیش از حد بسیاری انجام دادیم: طلیعه آن در گذشته بحث در مورد چیزهایی مانند قصاص و رضایت ما را تغییر پیش فرض و مفروضات در مورد هالیوود چگونه باید کار کند و نشان داد بسیاری از بازماندگان که آنها به تنهایی است. اما آن را نیز احساس می کند مانند آن متوقف شده است. در حال حاضر من بیش از حد سطوح اغلب هنگامی که با مشخصات بالا شکل است که علنا متهم به سوء رفتار به این امید که قرار گرفتن در معرض ممکن است رسیدن به اثر است که دیگر بیشتر از کانال های رسمی نمی تواند و یا نمی خواهد. واکنش به این روند به سرعت استقرار عبارت “انصراف ” فرهنگ” را به محکوم کردن این رسمی جایگزین به عنوان illiberal یا بدتر. به نظر می رسد معقول و منطقی به می گویند با توجه به ادامه بحث بیش از censorious سخنرانی که این واکنش را به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

اگر این واکنش لینک دو جنبش همچنین آنچه که باعث می شود نسبت مملو. من بیش از حد به نظر می رسید موشک به سمت یک انقلاب اجتماعی در سال 2017—سپس توسط, BLM در حال حاضر چندین سال و رفته بود از طریق چند تکرار بدون به دست آوردن حمایت گسترده (با توجه به نظر سنجی). من بیش از حد بود و کمتر از یک جنبش سازمان یافته و بیشتر یک فوران شهادت آشکار چقدر شایع آزار و اذیت و تجاوز در آمریکا محل و چقدر این نوسانات منجر به عدم تعادل قدرت به خصوص در بین زنان و مردان است. نمونه هایی از تنهایی خصوصی و تحقیر و سوء استفاده اضافه شده تا یک اتفاقی “خواهری” از مردم شوکه شده دامنه خود را از آنجا زمینه های مشترک. مشکلات راحت تر به توافق برسند از راه حل های داده شده در این نوع از unsought-برای bond; پس از همه قربانیان سوء استفاده ممکن است چیزی جز سوء استفاده مشترک است. آن را تعجب آور نیست از این رو است که به جای تولید بهتر مسیرهای رسمی برای پرداختن به تجاوز جنسی اتهامات یک ad hoc سیستم توسعه یافته: Malefactors شد متهم در اینترنت و نتایج حاصل از این مواجهه متنوع است. قطعا آن را نبود یک “فرهنگ” از هر چیزی: تلاش شد stochastic و نتایج تصادفی به نظر می رسید. روشن شد از همان آغاز که مشتریان آنلاین را برای ارائه یک دستور برای ماندگار تحول تغییر دهید. فوران, اما, دردناک و صادقانه نمی تواند و نباید تبدیل به یک پروتکل; کاربردی جامعه قطعا توسعه بهتر کانال برای کسانی که به دنبال جبران.

هیچ توسعه یافته است. نه واقعا. منظورم به تطهیر من بیش از حد. بزرگ و کثیف و خود به خودی و ناقص هر چند آن بود که تشویق به دیدن بسیاری از مردم کشتی با سوالات پیچیده مورد رضایت و قدرت و چگونه ما به طور پیش فرض پیش فرض باید disfavored کارگران زن و رانده و آنها را از صنایع است. برخی از این کشتی منجر به تغییر قابل مشاهده است: Harvey Weinstein برای مثال محکوم شد در این سال بر شواهد متوسط آمریکا نمی خواهد یافت قانع کننده حتی پنج سال پیش—در آن زمان بسیاری خواهد داشت آن را غیر قابل تصور (به عنوان مثال) که یک قربانی تجاوز جنسی ممکن است رفتن به رضایت طرفین از رابطه جنسی با او ضارب. برخی از ایالت ها و کنگره در زمان اقدامات لازم را, اما بسیاری از کسانی که اقدامات (مانند ارائه بودجه برای تجاوز کیت به پردازش می شود) بیشتر احساس اصلاحی از مترقی است. اما امید من این بود که برخی از پارادایم برای داوری ادعای ظهور کرد و از این همه توسعه یافته با ورودی از بازماندگان برای تغییر است. و من امیدوار ما چطور به بحث در مورد سلسله مراتب از آسیب مداوم نیازهای قربانیان از خط خارج مشاغل از افرادی که سزاوار به مقابله با و یا مجددا زمینه های آنها مورد آزار و اذیت کردن و knottiest مشکل از همه: چگونه به نگه داشتن مجرم پاسخگو و در نهایت سامان دادن آنها به بافت اجتماعی.

که اتفاق افتاده است. و آن را تا حد زیادی به توضیح دهد که در آن ما هستند. بدون رفتن تا آنجا که می گویند من بیش از حد شکست خورده—حرکات نگاهی هم به ریشه و جایی که آنها نیاز به رفتن و پل در حال صرف زمان بیشتری در ترانشه—درست به نظر می رسد که در حال حاضر حداقل حرکت و جنبش است که در گیر یک بازی درنده whack-a-mole است که کاهش آن به راحت نمایشگاه در “لغو” جنگ در حال حاضر تسلط رسانه ها بحث.

من از آنا هولمز بنیانگذار وبلاگ ایزابل آیا من بیش از حد و سیاه زندگی توجه به ارزش مقایسه. یک جانباز از فمینیست اینترنت هلمز منحصر به فرد (و طبعا jaded) مشاهده شرکت ها و فمینیستی نگرانی را قطع بیش از چند سال گذشته به ضرر دومی. او گفت که یکی از دلایل این حرکات احساس نمی کند به طور یکسان ، “من تجربه و حافظه چگونه من بیش از حد تکامل یافته بود واقعا اولین ریشه در هالیوود در این صنعت است که همه ما در شرکت به عنوان مصرف کنندگان اما ما لزوما کار در.” بنابراین در حالی که به چالش های پیش روی زنان در سرگرمی, اهمیت, او گفت: “این یک انقلاب است که بلافاصله پس از تمدید به من و شما.

آن را نیز ممکن است کمک کرده اند رخ می دهد به من که من بیش از حد بیان اهداف خود با استفاده از این زبان از باور است. “باور زنان” همیشه در معرض خطر اشتباه درون-در مواجهه با تحولات ساختاری تغییر و ایمان بد خواندن آن در دسترس ساخته شده (که بسیاری از محافظه کاران تشویق misstating آن به عنوان “باور همه زنان”) بود و مسلما فاجعه بار: سردرگمی بیش از تارا Reade است اتهامات علیه جو بایدن را ثابت کرد چقدر بد مجهز جنبش بین دو مرد سفید نامزدها با زن شاکیان (همراه با Reade اعتبار مشکلات) واقعا بود. بله “معتقدند زنان” بود به نام و defamiliarize تمایل به reflexively شک آنها. و آن را که. عبارت در راه است که شبیه “Black Lives Matter”: هر دو فریب آمیزی تحریکات خفیف. هر چند سخت است به مخالفت با هر دو استنباط زیادی از مقاومت خاصی چهارم. نباید همه مردم بود معتقد بودند ؟ نباید تمام زندگی مهم است ؟ آنها باید, البته! نقطه ای از این شعارها این است که به درایو خانه تا چه حد است که آن انتظارات برآورده شده اند برای این گروه خاص.

این مفید مداخلات! اما در مجموع آن را احساس مثل من بیش از حد نمی کنید بیش از حد بسیار بیشتر از آن باقی مانده گیر در افزایش آگاهی مرحله. پل شعار “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در مقابل است و نه خفیف و نه به سمت داخل به دنبال: این اولویت در مقیاس بزرگ تغییر سیاست داخلی بیش از تنظیمات. و از آن شده است توسط هر اندازه شگفت آور موثر است. (اوکلند کالیفرنیا که در آن من زندگی می کنند صرف آخرین سهشنبه شب بحث که آیا و چگونه پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.) من هم هنوز متوجه شد که دنده دوم است. به عنوان همکار سابق عایشه هریس که ویرایش و می نویسد: برای نیویورک تایمز نظر بخش به من گفت: “هنوز هم وجود دارد بدیهی است که بسیاری از صنایع [من هم] حتی نمی لمس است. و من فکر می کنم که آن را نیز تبدیل به یک راه آسان برای برخی از مردم به رد ادعا می کند. اوه, من بیش از حد مردم شده اند و از کنترل خارج شود.” Hemmed در ادعا می کند که من بیش از حد هم رفته خیلی دور و نه چندان دور به اندازه کافی یک جنبش است که با شروع خام و دردناک مواجهه و فعالیت زنان مانند ماهور برک آغاز شده به نظر می رسد براق و تمرکز-گروه بندی می شوند. این بار تا پین. سیاه و سفید لباس بر روی فرش قرمز. هولمز به خاطر حضور در, برای سود زنان کنفرانس که در آن گفتگو بر 21st century فمینیسم بود با عنوان توسط جنیفر آنیستون و گلوریا استاینم. “سازمان شدند و قرار دادن در یک نمایش و آن را عار بحث و کار سخت از افرادی که احساس کردم باید در آن مرحله” هولمز گفت.

به عنوان کسب و کار را با عجله به اعلام حمایت عمومی از زندگی مهم نیست من نگران است که جنبش ممکن است به طور مشابه رقیق شده توسط شرکت های بزرگ حرکات که مدیریت هر دو به منعکس کننده قدرت جنبش و به بی اهمیت دانستن آن است. سیاه و سفید زندگی می کند ماده است که تا کنون به ترتیب اولویت تغییر ساختاری بیش از موارد خاص با دقت فوق العاده ای. هنوز هم آن را با خطر تبدیل شدن به یک قربانی موفقیت خود را است. صرفا حرکات نمایشی مانند تبدیل یک Instagram سیاه و سفید برای یک روز شد آسان به مسخره را در مورد اتهامات سمی نابرابر محل کار (و این استعفا که در گرفت) اشغال مضطرب در مرحله بین بالا و پایین شرکت تلاش ها برای بازار به این واقعیت جدید و سطح زمین خواسته است که به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ضرورت آن است. این متوسط زمین است که موجب در حال حاضر آشنا واکنش تهدید به غرق کردن بحث از خشونت پلیس با گفتگو در مورد عدم تحمل از چپ به خصوص در رسانه ها. “من نگران که آن را کمی در داخل بیس بال” هولمز گفت: از این حساب در حال حاضر اتفاق می افتد در رسانه های محافل. “نمایندگی ها در رسانه های, که چیزی است که من نگران شده اند و بسیار مورد عصبانی برای مدت زمان طولانی … من فقط به خودم فکر در حال حاضر نه زمان. و به این دلیل است که این مشکلات من است چون اول از همه من نمی دانم زمانی که زمان است. به طوری که من می گویند در حال حاضر ؟ اما اکو شد من بیش از حد در آن وجود دارد شاید یک مفرط تمرکز بر نخبگان برای عدم وجود یک کلمه بهتر است.”

هریس فکر می کند این است اما او موافقت کرد که استعفا نمی خواهید به اندازه کافی باشد. نه به سادگی استخدام بیشتر مردم از رنگ. “این رفتن به راه بیش از سردبیران ارشد و افراد دیگر کنار پله,” او گفت:. “وجود دارد به کار واقعی در حال انجام در استخدام افراد و نه فقط به عنوان همراهان و یا به عنوان کارورزان اما در موقعیت های مدیریتی و ویرایش موقعیت در رسانه ها. حفظ نیز یک مسئله بزرگ” او گفت:. “من بیش از حد خوش بینانه اما من هستم و نه ناامید.”

زمانی که من شروع به نوشتن این سیاه زندگی مهم بود مسلط به مکالمه ملی تقریبا هر روز. رسانه ها استعفا و اخراج شد استقلالی. که دیگر مورد. به عنوان اتفاق افتاده است با من بیش از حد مجاور بحث آمده است به تسلط در انجام افسردگی از اینترنت که در آن “انصراف ” فرهنگ” می شود بی وقفه کاونتی. در من بیش از حد این عبارت که بریدن اغلب در این ارتباط بود “با توجه روند.” در حال حاضر خود را تکرار آن را “آزادی بیان است.” من شنیده ام زیادی در مورد سخنرانی-chilling آنلاین اوباش این چند هفته گذشته از من در مورد خشونت پلیس—قطع تنها به تازگی توسط اخلال در نزد ناشناس نیروهای فدرال در پورتلند اورگان accosting (و بازداشت) معترضان. به نظر می رسد آشکار است که دومی بیشتر جدی است. اما انکار شور سابق اردوگاه به نظر می رسد بی معنی; رسانه ها مخل وسواس با “انصراف ” فرهنگ” باید خطاب.

من می خواهم از این رو به Cerberus خود sop: بله “لغو” اتفاق می افتد. مردم در واقع شغل خود را از دست, چرا که مردم با هیچ مستقيم قدرت بر آنها را علنا مورد انتقاد قرار آنها را بر روی اینترنت در پاسخ به برخی از اقدام و یا الگو و یا رفتار. برخی از مشخصات بالا سردبیران استعفا کرده اند. بنابراین باید چند اجرائی. بلیک نف خود را از دست داده کار نوشتن برای Tucker Carlson. امی کوپر خود را از دست داده و چهره اتهامات عنوان شده برای تماس با 911 در birdwatcher. که این حوادث نسبتا نادر است اما در برخی از راه در کنار نقطه. بنابراین واقعیت این است که مردم باید برای دهه اخراج شده است برای اعمال و گفتار خود کارفرمایان یافت می شود قابل اعتراض است. وجود تعصب نسبت به حضور در این وحشت و تصور این است که مردم در همه جا هستند و به تازگی در خطر از دست دادن معیشت خود را برای گفتن چیزی اشتباه. دانشمند داده دیوید شور تبدیل شده célèbre چون در این بحث و دلیل خوب: تقریبا هر کس موافق است که شور کارفرما باید اخراج او را برای انتقاد از او دریافت کرد در صورتی که در واقع دلیل خود را برای شلیک. (این یک کنجکاو اما گفتن از ویژگی های پروکسی جنگ جنگیده بودن در اینجا است که کمی خشم به نظر می رسد کارگردان در این کارفرما که واقعی شلیک.) صرفه جویی برای شور برای نمونه garnering بیشترین توجه شده است بالاتر یو پی اس در نخبگان صنایع که به تازگی آسیب پذیر به زیردستان و حتی به خودی که—به لطف اینترنت می توانید انفجار و گلدان های خود را بلندتر از هر زمان در تاریخ است. هیچ کس نمی داند یا می داند محدودیت از این بی ثباتی وارونگی. زنگ بسیار به کار با قدرت ، به عنوان با من بیش از حد آن ممکن است همچنین به نظر می رسد به عنوان اگر “قوانین” به طور ناگهانی تغییر به مجازات و pathologize رفتار آمریکایی ها استفاده می شود را تحمل کند و حتی در آغوش. دامنه رفتار که باید به عنوان دیده می شود جنسیتی گسترده در دست من بیش از حد. دامنه رفتار که باید در نظر گرفته شود نژادپرستانه است که در حال حاضر در حال گسترش است.

اضطراب بیش از این تغییر و هر اپراتور به اتهام همدستی—ممکن است رانندگی وسواسی توجه پرداخت می شود و نه فقط به اخراج و استعفای اما به هر مسابقه بر اساس اعتراض توسط زیردستان است که منتقدان به سادگی نمی موافقت با (دو مورد که در آن اساتید باقی مانده شاغل و نتیجه-رایگان با وجود شکایات خود را از دانش آموزان تمایل به محصول به عنوان نمونه هایی از گفتار و سرد censoriousness). بسیاری از آمریکایی ها در حال تغییر راه آنها وزن شواهد و پردازش اطلاعات از منابع مختلف—شاید برای همیشه لطفا برای. این افسر پلیس را حساب (پیش پا افتاده توضیحات از “مقاومت در برابر بازداشت” یا “رسیدن به یک سلاح”) دهکدهای از دست داد به صورت خودکار پذیرش آن را یک بار لذت می برد. فقط به عنوان تشکر به من بیش از حد متهم متجاوز را انکار (“آن را با رضایت طرفین در زمان” یا “این است که در مورد پول”) دیگر متقاعد در راه آن را یک بار انجام داد. کسانی که درون تحولات ممکن است ماده پس از همه, جایی که آنها در ساخت پشتیبانی از تغییرات اجتماعی.

اما گروه من فکر می کنم به عنوان “انصراف از منتقدان” است که کمتر نگران نمودار لرزان این مسیر از آن است که حرفه ای عواقب آن در مراتب کوچکتر حباب. “انصراف ” فرهنگ” است که کمتر از یک شرح از یک اساسا نخبگان شکایت و من برای اولین بار به اشاره است که زنگ خطر به نظر می رسد کمی disproportional داده ساخته شده است در vagaries از آمریکا بازار کار مداوم فروپاشی صنعت رسانه در خصوص 51 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری و این واقعیت است که در یک نظر سنجی اخیر 53 درصد از پاسخ دهندگان احساس کردند باید وجود داشته باشد عواقب اجتماعی برای سخنرانی توهین آمیز و در عین حال تنها 32 درصد از پاسخ دهندگان مشاهده “انصراف ” فرهنگ” مطلوب. این نام تجاری را آغاز کرده است برای تحت الشعاع قرار دادن این مطالب. هیچ کس خواستار آن را “لغو” زمانی که بالاتر-تا آتش سوزی پایین-پایین کارگر حتی زمانی که دلایل مبهم هستند. در را اشتغال و دلخواه ختم ویژگی های شغل به عنوان بسیاری از ما آنها را می دانیم: بالاتر-تا می شود ، به حدی که “انصراف ” فرهنگ” وجود دارد و به عنوان یک نیروی ضعیف که تولید پراکنده جبران نتایج آن unsettles معمول جریان قدرت. نه تنها در حال کاهش فراز موثر بر حرفه ای عواقب آنها قادر به انجام این کار در راه است که ممکن است به نظر می رسد دمدمی مزاج و یا خودسرانه و یا نادرست است. یک مقدار کوچک اما با اهمیت از قدرت منتقل شده—ناقص و نه در یک روش سیستماتیک. (یک راه برای کمک به نظام است که ایجاد توازن قدرت در شرکت: اتحادیه های کارگری!) چه درست بود من بیش از حد باقی می ماند درست BLM: “لغو” پدید آمده و در پاسخ به عدم وجود نهادی قدرت و در پاسخ به سیستم های طراحی شده برای چشم پوشی قانونی شکایت.

آن را تنها طبیعی برای منتقدان به دنبال محدودیت در اعمال این قدرت جدید. هر کسی متبحر در دمدمی مزاج و بی عدالتی از سیستم های قدیمی می خواهد (آگاهانه یا ناخودآگاه) به اطمینان می شود که آنها نمی خواهد رنج می برند به همان اندازه خودسرانه درمان از طرف دیگر. اما این است که در آن واقعی “انصراف ” فرهنگ” boogey هیولا زندگی می کنم: بسیاری از مردم به نظر می رسد عامل تحت ضمنی درک است که کارفرمایان که آتش “نژادپرستانه” کارمندان تا به حال هیچ سازمان خود را. این است که عجیب و غریب اما آشکار فرض است. Fیا “انصراف ” فرهنگ” منتقدان چپ آشوبگران در حال حاضر قابل درک به نفوذ بیش از حد در خون سرد شرکت های بزرگ انگیزه های آنها استفاده می شود به هیچ نوسان بیش از.

اگر شما یک چپ این تصویر از واقعیت بسیار موز! در سال 2017 زنان, مارس, برای مثال, شد, عظیم, صلح آمیز, بیانیه ای بود که در نهایت درک می شود بیان مدنی ناامیدی نیاز به هیچ نهادی پاسخ. تظاهرات در برابر تهاجم عراق چیزی به سرعت حمله. اشغال وال استریت شد punchline. همه این حرکات گذاشته سازماندهی زمینه در سمت چپ اما اخراج شدند با سهولت فوق العاده ای توسط کسانی که در قدرت. این کشور رو بسیار راحت سوخت و ساز و نادیده گرفتن چپ کردند. این disorienting و سپس به سمت چپ متنبه توسط رسانه ها و نخبگان برای قریب به اتفاق و نفوذ ناروا بیش از … شرکت اخراج.

من قصد دارم از طریق این همه به خاطر آن سخت به ارزیابی چگونه سیاه زندگی ماده ممکن است کرایه در ماه های آینده بدون درک نیروهایی که ممکن است آن را فقط به عنوان آنها آهسته من بیش از حد. عبارت “انصراف ” فرهنگ” موفق به reframe جان پاسخ به ساختاری محرومیت خود را به عنوان سوء استفاده و censorious. واکنش شدید به من هم رشته تصور عمومی در باتلاق سوال که آیا با وجود سرشان بتن کوچک پیشرفت—آن رفته است “بیش از حد است.” و واکنش موثر بود چرا که هلمز است که من فکر می کنم: من بیش از حد در واقع شروع به عنوان نخبگان جنبش و آن نتونست به گسترش بیش از حد بسیار فراتر از آن است.

من انتظار نداریم که آن را به کار با زندگی مهم به خاطر حرکت نمی سرچشمه گرفته و هنوز هم نمی اقامت در نخبگان رسانه ای فضا—”متوسط زمین” من در بالا ذکر شد—که در آن واکنش بلندترین. دولت هم اکنون در حال انجام چیزی است که غیر قابل تصور بود حتی سه ماه پیش: آنها در حال گرفتن اقدامات لازم برای جلوگیری از سوء استفاده پلیس. مینیاپولیس اعلام کرده است که انحلال آن نیروی پلیس. کلرادو رو از شر واجد شرایط ایمنی. حتی جمهوری خواهان در کنگره آمریکا در حال بحث پلیس اصلاحات. آن را سخت به غلو چقدر آسیب نیروهای پلیس در سراسر این کشور تحمیل کرده اند در همان توهمی است که باید برای چند دهه مشغول به کار را به نفع خود. در فیلم تصویری از ضرب و شتم پلیس آمریکایی آنها ثابت کرده اند که چگونه کمی از آنها سزاوار فوق العاده اعتماد عمومی آنها یک بار لذت می برد. و به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع فراتر از لحاظ ساختاری موقعیت محروم ساخته شده است که “لغو” منطقی و مکمل لازم است به یک سیستم ناکارآمد آن است که در حال حرکت راه جلوتر از spats بین شخصیت های رسانه ای (بیش از آنچه که محدودیت های آزادی بیان باید باشد) و ساخت پیشرفت واقعی سالن از قدرت است.

بنابراین در اینجا من خیریه خواندن انصراف از منتقدان: ما در حال زندگی در یک لحظه زمانی که بسیاری از اصول اساسی است که سازماندهی جامعه در حال renegotiated. من همدردی که سردرگمی و این اولین بار نیست که این بسیار بحث شده است تا به حال به عنوان Osita Nwanevu با اشاره به در توییتر موضوع جمع آوری نمونه های مشابه انتقادات بیش از چند دهه گذشته. اما در یک کشور بحران که در آن مردم هستند که مورد ضرب و شتم و بازداشت برای دفاع از خود و آزادی بیان و حقوق برخی از نخبگان رسانه و منتقدان با داشتن مشکل در دیدن فراتر از طوفان در یک قوری afflicting دایره خود را.

هلمز و هریس در حال: من بیش از حد شروع به عنوان نخبگان جنبش و رسانه ها داستان و عمدتا باقی مانده است و در آن اکوسیستم. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است که اتفاق می افتد در خیابان, در سازماندهی فضاهای در جلسات شورای در مادران برای مسکن در مکان هایی که اساسا نه محدود توسط رسانه ها. بدون رسانه ها, من بیش از حد نمی توانست اتفاق افتاده است. اگر که واقعی بودند از جان آن ممکن است petered در حال حاضر بیش از حد. هر دو جنبش برانگیخته تحت احتراق نا امیدی از جمعیت بودند که به طور رسمی از مطالعه حذف از برابری طلب ایده های بیان شده در امریکا تاسیس و هر دو فوران در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری, شاید در پاسخ نسبی به نژادپرستی و زن ستیزی او آشکارا و مداوم وابسته به آمریکا هویت. اگر هر دو جنبش در حال گرفتار شدن در تار چاله امریکا “انصراف ” فرهنگ” جنگ—جایی که منتقدان به طور ضمنی خواهان آن است که معترضان زندگی می کنند تا به استانداردهای موسسات آنها معترض را به طرز وحشتناکی شکست خورده به حمایت—Black Lives Matter می ایستد شانس بهتری برای ساخت آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com