می توانید تمرینات تنفسی واقعا کمک به بیماران مبتلا به COVID-19? پزشکان در وزن

در دوشنبه, نویسنده, J. K. Rowling توییتی که او “به طور کامل بهبود” پس از تجربه علائم COVID-19. در حالی که او در واقع آزمایش coronavirus ویروس است که باعث COVID-19 کی رولینگ گفت که او دچار “همه نشانه ها” و می خواستم برای به اشتراک گذاشتن یک تنفس “روش” با پیروان خود که به او کمک کرد تا آنها را مدیریت کند.

“من به طور کامل بهبود و تکنیک کمک زیادی” رولینگ توییتی همراه با تصویری از یک دکتر توضیح این ورزش است. این ورزش شامل استنشاق برای پنج ثانیه نگه داشتن نفس خود را برای پنج ثانیه و سپس بازدم. با توجه به تصویری روز ششم خود را عمیق نفس شما “آیا یک سرفه” پوشش دهان خود را (البته). شما این کار را دو بار پس از آن غیر روحانی در تخت خود را در خود frontside با یک بالش در مقابل شما مصرف کمی عمیق تر نفس برای ده دقیقه.

تبلیغات:

رولینگ است که برای اولین بار به پیشنهاد تنفس عمیق. جستجو در Instagram و یا توییتر با #breathingexercises برچسب سطوح مشابه پیشنهادات. عمومی ترس بیش از تنفس و COVID-19 قابل درک است با توجه به اینکه تنگی نفس یکی از علائم اولیه موارد شدید. جهانی نیاز به هواکش در بیمارستان ها ناشی از این علامت.

پزشکان یوگا ممکن است تشخیص این ورزش تنفس رولینگ توصیف آن را به عنوان شبیه به انواع مختلفی از پرانایاما که اغلب تمرین در کلاس. برخی از کسانی که بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) ممکن است آشنا با این روش به عنوان به خوبی. در واقع وجود شواهد علمی برای حمایت از مزایای انجام این نوع تنفس خود را کنترل. عمیق تنفس شکمی ورزش می تواند به کاهش فشار خونو کاهش ضربان قلب است که چرا از آن بسیار مفید است هنگامی که شما استرس یا اضطراب. تنفس عمیق نیز کمک می کند تا بدن را به طور کامل ارز ورودی اکسیژن با خروجی دی اکسید کربن; افراد سالم بدون بیماری ریوی هنوز هم تنها با استفاده از 70 درصد ظرفیت ریه.

این است که می گویند که تمرینات تنفس عمیق قطعا منافع خود را. اما اینکه آیا یا نه وجود دارد هر علمی یا پزشکی شواهدی وجود دارد که آنها ممکن است کمک به کسانی که مبتلا COVID-19 یک داستان متفاوت است.

تبلیغات:

دکتر راسل Buhr های ریوی و مراقبت های ویژه پزشکگفت: تمرینات تنفس عمیق یک ایده خوب از یک “مدیریت علائم چشم انداز.”

“به طور کلی هر نوع تنفس عمیق فعالیت این که آیا آن را یک نوع یوگا تنفس یا نوع که شما فقط شرح داده شده ممکن است با کمک برخی از علائم تنگی نفس در بخشی با باز کردن قسمت هایی از ریه که ممکن است در غیر این صورت نمی توان به طور کامل باز” Buhr گفت: سالن در یک مصاحبه. “و که می تواند به علت عفونت یا این که می تواند با توجه به فشرده سازی تنها از مصرف تنفس عمیق در تمام طول روز هر آنچه که ممکن است.”

Buhr گفت که احتیاط در هنگام وادار کردن خود به سرفه به خصوص اگر شما به احتمال زیاد به کوروناویروس. او توصیه می شود پوشش دهان برای جلوگیری از قرار دادن دیگران در این نزدیکی هست در خطر است. اما Buhr همچنین اشاره کرد این نوع از تمرینات تنفس بعید است به تغییر چگونه بدن را در پاسخ به COVID-19.

تبلیغات:

“بسیاری از عفونت های ویروسی نمی تولید یک تن از موکوس است که نیاز به پاک کردن” Buhr گفت. “پس از تلاش برای روشن کردن راه های هوایی شما را لزوما رفتن به کمک به پاک کردن عفونت سریع تر به عنوان یک نتیجه از که به خصوص در کسی که بیمار به اندازه کافی در یک بیمارستان است.”

Panagis Galiatsatos, MD, MHS استادیار در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی ریوی پزشک و رسانه سخنگوی American Lung Association, حال افکار مشابه.

تبلیغات:

“وقتی که ما به بیماران مبتلا به COPD به انجام pursed لب تنفس آن را به انجام pursed-لب تنفس برای 24 ساعت — به طوری نفع کسانی که تمرینات خواهد بود فقط در طول زمان که شما آن را انجام حق” Galiatsatos گفت و توضیح داد که این تمرینات تنفس می تواند خرید یک بیمار برخی از زمان.

“تنفس تمرینات می تواند کمک به نگه داشتن ریه ها به طور کامل گسترش یافته تا آنجا که ممکن است, اما آن را نگه دارید شما را از داشتن بدتر از علائم ؟ که واقعا وابسته به بسیاری از دیگر ذاتی عوامل” Galiatsatos گفت. “بنابراین من فکر می کنم تمرینات تنفسی — من بی اعتنا از آنها یک هدف به خصوص اگر شما یک زمینه ای از قبل موجود شرایط — اما نگه داشتن در ذهن این تمرینات تنفس خواهد بود گذرا و اثر آنها کوتاه مدت است.”

او ادامه داد: “آنچه من به مردم این است که اگر شما می توانید انجام دهید, تمرینات تنفسی, اگر شما نمی توانید می گویند شما باید برخی از کار افتادگی — حداقل فقط نشسته و یا ایستاده اگر شما که قابلیت قدرتمند است سمت راست وجود دارد چرا که اجازه می دهد تا جاذبه به جلو و ریه ها و نگه داشتن آنها را به خوبی گسترش یافته است.”

تبلیغات:

Galiatsatos گفت که یکی از ریه های بهداشتی قبل از عفونت یک عامل عمده در تعیین اگر یکی از این علائم را بدتر کند.

“اگر شما آسیب دیده ریه ها آسیب نیست فقط ناتوانی در به اکسیژن و روشن کردن [کربن دی اکسید] اما توانایی سعی کنید برای پاسخ به یک عامل بیماری زا است که در آمد” Galiatsatos گفت. “هنگامی که شما از دست بافت ریه مانند فیبروز کیستیک یا COPD یا آمفیزم توانایی خود را به ریه ها واکنش نشان می دهند به همه چیز شما دم از دست داده خواهد شد — بنابراین برخی از این عوامل بیماری زا خواهد آمد در زمین و مانند” خوب هیچ کس به من گفتن به ترک بنابراین اجازه دهید من باعث عفونت.'”

از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید که مردم با زمینه ای شرایط پزشکی هستند در معرض خطر بالاتر از داشتن یک بیشتر بیماری شدید از این بیماری است. اما آن را به عنوان با هر گونه عفونت و هیچ کس نمی داند که دقیقا چگونه بدن خود را واکنش نشان می دهند.

تبلیغات:

“هر کس قصد پاسخ به آن را منحصر به فرد” Galiatsatos گفت.

حتی اگر آنها لزوما کمک به کاهش COVID-19 تمرینات تنفسی کمک می کند با استرس است.

“وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب رفتن در اطراف در مورد همه از این و در نظر گرفتن زمان برای انجام متوجه تنفس قطعا کمک خواهد کرد که با جنبه و که ممکن است کسی احساس بهتر — حتی اگر فیزیولوژیکی آن را ساخت یک تفاوت بزرگ در راه ریه در حال کار” Buhr اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>