به عنوان بسیاری از جهان همچنان به لحاظ اجتماعی فاصله به دلیل coronavirus سوئیس بیماری های عفونی و رئیس می خواهد به شل محدودیت برای کودکان — به طوری که آنها می توانید آغوش پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

این یک حرکت تند و تلخ آن را به عنوان ساخته شده بود به نفع افراد مسن سلامت روانی. اما آن را نیز بسیار خطرناک آن را به عنوان معلوم نیست که آیا یا نه کودکان که به طور کلی به نظر می رسد در موارد خفیف Covid-19 انتقال این بیماری به دیگران در نرخ مشابه به عنوان بزرگسالان است.

همانطور که علمی بحث دانیل کخ سوئیس بیماری های عفونی و رئیس بصورتی پایدار و محکم کاشته پرچم خود را در یک طرف آن جمعه. “کودکان آلوده هستند و نه انتقال ویروس” او به خبرنگاران گفت: با اشاره به یک مطالعه منتشر شده در این ماه به عنوان به خوبی به عنوان او در گفتگو با سوئیس کارشناسان بهداشت و درمان.

سوئیس اداره فدرال بهداشت عمومی که در آن کخ کار می کند می گوید: کودکان زیر 10 سال به ندرت به این ویروس هستند. “زمانی که آنها بیمار آنها اغلب تنها نشانه نور” سخنگوی Yann Hulmann به من گفت در یک ایمیل. “آنها ظاهرا نه بزرگ پخش و اغلب آلوده توسط بزرگسالان است. پس از بازگشایی مدارس به نظر نمی رسد به یک مشکل بزرگ.”

خطر مانند در آغوش گرفتن “بسیار کم در مقایسه با سود برای سلامت روانی پدربزرگ و مادربزرگ” Hulmann اضافه شده است.

نمایش سوئیس مقامات نمی آمد از هیچ جا. آنها می آیند در میان تعداد فزاینده ای از گزارش منتشر شده از بهداشت عمومی و کارشناسان بیماری های عفونی نشان می دهد کودکان گسترش این ویروس بسیار کمتر از بزرگسالان است. آنها بخشی از توجیه این که چرا دانمارک بازگشایی مدارس در اوایل این ماه و چرا اسپانیا این هفته اجازه کودکان 13 ساله و یا جوان تر به بازی در خارج.

اما این علم است که به دور از حل و فصل. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید: کودکان و نوجوانان “هنوز هم می تواند با تصویب این ویروس بر روی دیگران که ممکن است در معرض خطر از جمله افراد مسن و افرادی که مشکلات جدی در زمینه شرایط پزشکی.” و دیگر مطالعات نشان می دهد کودکان در ادامه به نمایش مشابه انتقال توانایی های بزرگسالان کارشناسان برجسته به احتیاط در برابر اعتماد بچه ها به گسترش این بیماری است.

“آنچه هنوز نمی دانیم که درجه که کودکان می تواند انتقال ویروس” دکتر دانیل Zerr, یک متخصص بیماری های عفونی در کودکان سیاتل بیمارستان به من گفت.

این نیست برخی بی اهمیت بحث است. رهبران جهان در صورت انتخاب سخت بیش از کدام بخش از جامعه به بازگشایی زمانی و چگونه به سرعت. به علاوه ماندن از مدرسه به خانه می تواند محدود کردن کودکان, آموزشی, پیشرفت, در حالی که اخلال در تعادل کار و زندگی برای بزرگسالان است. اگر کودکان را سر بازگشت به مدرسه با حداقل خطرات بهداشتی پس از آن که ثابت کند می تواند یک مزیت بزرگ برای کودک پدر و مادر خود و در جامعه بزرگ است.

اما در آن لحظه تنها چیزی که روشن است این است که هیچ واقعی وجود دارد وضوح در مورد این موضوع. هنوز, آن را به ارزش به دنبال علم برای هر مورد و چه داده ها می کند و نمی گوید در مورد کوروناویروس توانايی انتقال از فرزندان جوان است.

آن را به طور کامل روشن نیست چرا اما تا کنون کودکان به نظر نمی رسد به گرفتن Covid-19 اغلب به عنوان بزرگسالان است. به عنوان کسب و کار خودی با اشاره به روز پنج شنبه:

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری 1.7 درصد از 150,000 آمریکا COVID-19 موارد ابتلای افراد زیر سن 18. در سطح جهانی میزان کودکان با COVID-19 زیر 2 درصد از تمام موارد از کره جنوبی به اسپانیا به ایتالیا.

و وجود دارد این است که بدن در حال رشد از ادبیات علمی نشان دادن کودکان خردسال ممکن است به عنوان به احتمال زیاد به گسترش این ویروس به دیگران به عنوان افراد مسن است.

این مارس 22 مطالعه از دولت, New South Wales, استرالیا دولت است که شامل یک سوم از جمعیت کشور و شهر سیدنی است. محققان در نگاه پنج, مدارس ابتدایی با کودکستان تا کلاس هفتم (در ما شرایط) از ماه مارس تا اواسط ماه مارس این سال است. مدارس اثبات ارزشمند تست مورد نه فقط به این دلیل وجود دارد بسیاری از کودکان به رعایت بلکه از آنجا که آنها اجازه می دهد کارشناسان برای ارزیابی هنگامی که زمان مناسب برای راه اندازی مجدد عادی تحصیل ممکن است.

همانطور که نمودار زیر نشان می دهد آنها دریافتند که تنها یک نفر از 168 در تماس نزدیک با فرد آلوده کردم بیمار با این ویروس.

که منجر به زیر نتيجهگيری: Covid-19 “انتقال در کودکان در مدارس به نظر می رسد قابل ملاحظه ای کمتر دیده می شود برای دیگر ویروس های تنفسی مانند آنفلوانزا است.”

دولت NSW

بالا استرالیا مقامات از جمله افسر ارشد پزشکی برندان مورفی در حال حاضر با استناد به این گزارش برای گفتن اجتماعی فاصله اقدامات لازم نیست به دنبال آن در مدارس کشور در نظر بازگشایی آنها را به طور کامل در آینده نزدیک.

اما دکتر کریستین Macartney مطالعه سرب نویسنده را به عقب رانده و در نتیجه چنین. “ما دیدن پایین انتقال ما را نمی بیند هیچ انتقال” او به من گفت. “من فکر می کنم بچه ها هنوز هم می تواند انتقال coronavirus. که قطعا در این مورد. ما دیده ایم که.”

Macartney همچنین با اشاره به مطالعه هنوز در مقدماتی پیدا کردن آن را از طریق بررسی دقیق روند به زودی — و که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. تیم او “نیست در واقع ارزیابی” آیا مشاهده شده در مدارس به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل یا نه و کلاس های حضوری قابل ملاحظه ای کاهش یافته است در ماه آوریل به معنی موارد جدید جامعه گسترش در میان مطالعه جمعیت می تواند پدید آمده پس از نتیجه آن است. “من فکر نمی کنم یافته های ما باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک قطعه واحد از شواهد در هر کسی سیاست” او گفت:.

او تاکید دارد: “این که انتقال نمی تواند اتفاق می افتد, آن را فقط که شواهد نشان می دهد که [انتقال در میان کودکان] اتفاق می افتد در یک نرخ پایین تر نسبت به انتقال بین بزرگسالان است.”

شواهد دیگر که ادعا می کنند شامل یک مارس عدم مطالعه کارشناسی از کارشناسان در چین و استرالیا است. بین دسامبر 2019 و مارس سال 2020, محققان, نگاه 31 خانوار با عفونت کروناویروس در چین و کره جنوبی و سنگاپور و ژاپن و ایران.

چیزی که آنها پیدا شد کسی که 18 سال یا جوانتر آورده بیماری به خانه در کمتر از 10 درصد از موارد است. که قابل توجهی از مطالعات قبلی نشان داده بودند مسئول برای آلوده کردن خانواده خود را با H5N1 آنفلوآنزای مرغی در حدود 50 درصد از موارد است.

اولیه مدارک و شواهد برای این ادعا که کودکان نمی انتقال coronavirus در نرخ بالا نیز منجر به اروپا مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (ECDC) به طور خوش بینانه در مورد کودکان و نوجوانان و انتقال بر روی وب سایت خود را: “از داده های مبتنی بر جمعیت و مطالعات مقطعی نشان می دهد که کودکان بعید است که منبع اولیه موارد است.”

اما زمانی که من به دنبال تا با ECDC سخنگوی Alexandru Niculae به من گفت یک ایمیل به این و دیگر مطالعات “نمی توان به عنوان” شواهد کافی ” این است که هنوز هم به عنوان داده های محدود; بنابراین ما نیاز به این را با کمی نمک برای هم بودن.”

با وجود تمام کسانی که مطالعات متعدد کارشناسان به من گفت که آن را هنوز هم به طور کامل ممکن است که کودکان و نوجوانان می تواند قابل پخش از این بیماری است. کودکان سیاتل Zerr یکی از آنها است. “اگر ما سند سطح بالایی از ویروس را در خود بینی و من نمی دانم چرا آنها خواهد بود به احتمال زیاد کمتر به انتقال” او به من گفت.

به عبارت دیگر یک کودک لزوما باید بسیار بیمار به گسترش ویروس. به عنوان طولانی به عنوان یک بچه نزدیک است دیگران با یک بار ویروس در بینی یا دهان علامتی یا نه — آنها می تواند حامل و یک فرستنده.

یک مطالعه منتشر شده توسط آلمان و رئیس virologist مسیحی Drosten و دیگران در این هفته پشت Zerr را شک و تردید. در اینجا چیزی است که آنها را در بر داشت: “تحليل واريانس ویروسی در بیماران مبتلا به رده های سنی مختلف یافت می شود هیچ تفاوت معنی داری بین هر جفت از رده های سنی از جمله کودکان” محققان نوشت. “در خصوص این داده ها نشان می دهد که ویروسی بارهای بسیار جوان نیست به طور قابل توجهی متفاوت از کسانی که از بزرگسالان است.”

“بر اساس این نتایج ما را به احتیاط در برابر نامحدود بازگشایی مدارس و مهد کودک ها در حال حاضر وضعیت” آنها به این نتیجه رسیدند. “کودکان ممکن است به عنوان عفونی به عنوان بزرگسالان است.”

شما می توانید یک نمودار از این گزارش در زیر آمده است که Drosten توییتی چهارشنبه. چه آن را روشن می سازد هر چند که مطالعه نگاه کمتر از موارد آلوده کودکان بیش از سایر گروههای سنی است که ممکن است نتایج اریب. این مقاله همچنین نشده هنوز کارشناسی.

همه این به این معنی وجود دارد هیچ اجماع علمی در infectiousness کودکان — و است که بسیاری از مقامات بهداشت خواستار احتیاط.

آمریکا CDC وب سایت به عنوان مثال می گوید:

از آنجا که افراد مبتلا بدون علامت و بیماری خفیف از جمله کودکان به احتمال زیاد به ایفای نقش در انتقال و گسترش COVID-19 در جامعه فاصله و روزمره رفتارهای پیشگیری کننده توصیه می شود برای افراد در تمام سنین به سرعت گسترش ویروس محافظت از سیستم مراقبت های بهداشتی از غیرمنتظره بودن و حفاظت از افراد مسن و افراد در هر سنی جدی در زمینه شرایط پزشکی.

و بث Riggs, یک سخنگو برای کودکان بیمارستان ملی در واشنگتن به من گفت که آنها همچنان به درخواست بازدید کنندگان — از جمله افراد جوان به دنبال “جهانی پوشش سیاست های در محل برای کمک به محدود کردن پتانسیل گسترش ویروس و حفاظت از بیماران و خانواده های آنان و کارکنان ما است.”

که باعث می شود سوئیس مورد — اجازه می دهد سلامت کودکان به آغوش پدربزرگ و مادربزرگ خود — بیشتر از همه نگران کننده است. این است که این کشور مقامات بهداشتی می گویند بچه ها می توانند پرسه زدن رایگان, اما نشان می دهد که آنها به طور موثر مطرح بدون خطر است بیش از حد مطلق برای کارشناسان مانند Zerr. “ما تا شواهد زیادی از کودکان با عفونت,” او به من گفت پس از من بخوانید سوئیس عفونت بیماری ارشد بیانیه به مطبوعات. کخ گفته است او به من گفت که “درست نیست.”

Covid-19 یک بیماری جدید که از جمله دانشمندان خیلی بیشتر تکرار پژوهش به انجام قبل از جهان می توانید شروع به حتی نزدیک به درک چگونه کودکان ممکن است گسترش آن است. و این عدم اطمینان است هنوز هم بسیاری از در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم تا زمانی که وجود دارد بیشتر و تایید مدارک و شواهد در مورد اینکه آیا کودکان در واقع نادر پخش از این بیماری است.

در زمان هایی از این پس محتاط رویکرد ممکن است یکی از بهترین.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی