می توانید حیوانات خانگی قرارداد Coronavirus? آنچه در مورد ببر ؟


A cat hiding under a carpet.

وجود دارد بدون نیاز به خیلی می ترسم.

میخائیل Vasilyev/Unsplash

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

آن اوایل ماه مارس زمانی که کلینیک دامپزشکی در پایین منهتن جایی که من کار شد هولناک با تماس از مشتریان نگران COVID-19. در آن زمان ماسک نمی شد و در عین حال همه جا در مکان عمومی, قطار شدند و هنوز هم در حال اجرا خود را در برنامه های عادی و لجباز افراد هنوز هم می تواند سرگردان به یک بار و برای یک ساعت یک مبارک با دوستان. در عین حال حتی پس از آن صاحبان حیوان خانگی بودند نگرانی در مورد احتمال این که سگ و گربه خود را می تواند قرارداد این رمان ویروس است که خواهد آمد به ما تسلط آگاهی جمعی. اما برای همه به خوبی سزاوار وحشت که coronavirus است ناشی از جمعیت بشر تا کنون وجود دارد بسیار کمی شواهدی وجود دارد که شما باید از دست دادن خواب بیش از احتمال است که حیوان خانگی خود را نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی بله حتی با آخرین اخبار در مورد ببر. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن برای نگه داشتن حیوانات خانگی خود را و خودتان را امن است.

که حیوانات باید قرارداد جدید کروناویروس?

پیشرفت های اخیر در این ورید آمد از باغ وحش برانکس در نیویورک در اوایل این هفته زمانی که 4 ساله تاپیر ببر به نام نادیا تا به حال آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 در مردم است. نادیا یکی از هفت گربه های بزرگ برای توسعه علائم خفیف مانند آن دیده می شود در افراد مبتلا به این بیماری ها از جمله سرفه خشک و از دست دادن اشتها پس از قرار گرفتن در معرض آن بدون علامت باغ وحش. هیچ گربه های دیگر تست شد و به عنوان رسم خون از یک apex predator نیاز به بیهوشی عمومی.

تا آنجا که رمان coronavirus نگران است, حیوانات خانگی به نظر می رسد ناامید کننده dead end.

این گربه ها اعتقاد بر این بود که برای اولین بار حیوانات در آمریکا به قرارداد رمان coronavirus (و اولین مورد تایید شده در سطح جهانی است که در آن یک حیوان بیمار شد از انسان انتقال ویروس). اما داستان در مورد حیوانات خانگی آشغال تیتر در هفته های اخیر. در مارس 4, به گزارش ظهور از هنگ کنگ که 17 سال سن سگ پشمالوی سیاه پومرانیا تست شده “ضعف مثبت” برای این ویروس در تکرار دهان و بینی سواب. حدود دو هفته بعد دوم سگ از هنگ کنگ آزمایش مثبت این بار یک جوان چوپان آلمانی. در بلژیک در مارس 27, محققان شناسایی این ویروس در استفراغ و مدفوع داخلی خانه گربه که نشان داد تنفسی و علائم گوارشی. چهار روز بعد هنگ کنگ اعلام کرد و در عین حال یکی دیگر از گربه تا به حال آزمایش مثبت است.

که برای تلفن های موبایل … مربوط.

نه خیلی سریع. اگر شما مصرف رسانه های خبری مانند بسیاری از آمریکایی ها این عناوین ممکن است شما در انتظار یک موج آلوده سگ و گربه به دنبال یک دیده می شود در افراد. با این حال وجود دارد برخی از نکات مهم توجه داشته باشید که ممکن است از دست رفته در یک سطحی خواندن این گزارش مورد.

اول از همه این حیوانات مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از اینکه در پایدار نزدیکی به خود تاج مثبت صاحبان. به طوری که می افزاید: شواهد ما زمان درک است که این احتمال وجود دارد که حیوانات خانگی را قرارداد رمان coronavirus را به سادگی از پیوستن به شما در خارج در شب خود را به پیاده روی به عنوان مثال و یا از منابع دیگر از عفونت که به نظر می رسد در ارتباط با کاهش ویروسی “دوز.” بودن cooped با فرد آلوده است یکی از بهترین راه برای گرفتن در معرض تعداد زیادی از ذرات ویروسی کوتاه از کار در یک بیمارستان است.

دوم هر دو سگ و هنگ کنگ گربه شد بدون علامت و بلژیک گربه علائم را نه قطعی شده مربوط به SARS-CoV-2. علاوه بر این هیچ کدام از این حیوانات در واقع درگذشت از ویروس (سالمندان سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در مدت کوتاهی پس از آزادی از قرنطینه از مسائل نامربوط). پرتاب در یک مطالعه از ووهان چین است که آنتی بادی ها به ویروس بدون علامت گربه وحشی وجود دارد و ما در سمت چپ با یک حس است که بسیاری از حیوانات خانگی (و شاید همه سگ) که آلوده شدن هرگز نشانه توسعه.

آنچه در همه این به این معنی است که سگ ها احتمالا چه virologists تماس “نابجا میزبان” برای این ویروس به این معنی که این ویروس می تواند آلوده این گونه شرایط در بدن سگ بسیار مهمان نواز برای ویروس. بنابراین نشانه های نابجا میزبان وجود ندارد و یا خفیف و انتقال به دیگر نابجا میزبان (سگ های دیگر) و یا حتی بازگشت به میزبان اصلی (مردم) بسیار بعید است رخ می دهد. گربه به گربه انتقال ممکن است در محیط آزمایشگاهی اما مشاهده نشده است در جهان واقعی است. تا آنجا که رمان coronavirus نگران است, حیوانات خانگی به نظر می رسد ناامید کننده بست.

می تواند coronavirus جهش در طول زمان به گونه برای سگ یا گربه ؟

احتمالا نه. به طور کلی ویروس های شناخته شده برای انطباق با نابجا میزبان بیش از زمان (با تناسبی از دست دادن توانایی خود را برای آلوده کردن میزبان اصلی گونه) اما خوشبختانه coronaviruses به نظر می رسد کاملا آهسته به تغییر در کنتراست با گفتن آنفولانزای فصلی.

پس چگونه باید نگران صاحبان حیوان خانگی بود ؟

نه بسیار. اپیدیولوژی به طور کلی موافقم که در حالی که SARS-CoV-2 در اصل منتقل شده به مردم از خفاش به احتمال زیاد از طریق یک واسط گونه های حیوانات به طور گسترده نیست و نقش مهمی در COVID-19 زنجیره انتقال. قطعا وجود دارد بدون نیاز به واگذاری حیوانات خانگی خود را از ترس که شما گرفتن ویروس (اگر چه حداقل یک گروه از محققان به توصیه ما عمل اجتماعی فاصله خاصی از میمون های بزرگ). تحقیقات در حال انجام است اما در حال حاضر تنها وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که سگ و گربه باید توانایی مردم آلوده است. “من فکر می کنم آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که آنها می توانید آن را از کسی که ریختن مقادیر زیادی از ویروس به جای راه دیگری در اطراف گفت:” ملیسا کندی یک virologist در دانشگاه تنسی دانشکده دامپزشکی.

آن را برای تلفن های موبایل مانند سگ خوب هستند. اما می گویند گربه من شروع به سرفه …

یک سرفه گربه باید مورد بررسی قرار گرفت توسط یک دامپزشک (اما لطفا تماس بگیرید برای اولین بار!). بیماری های تنفسی و دیگر علل سرفه مانند بیماری های قلبی بسیار شایع در گربه ها و حتما باید با توجه به توجه پزشکی اگر متوجه شده است. فقط آن را بسیار بعید است که جدید کروناویروس علت است. اگر شما بر این باورند که حیوانات شده است در تماس نزدیک با یک فرد با COVID-19, لطفا اجازه دهید کارکنان دانم; فقط به خاطر گربه ها نیست به احتمال زیاد قرارداد این ویروس به این معنی نیست که نمی توانید آن را انتخاب کنید تا خاموش کت خود را در راه همان است که ما ممکن است آن را انتخاب کنید تا یک دستگیره. و قبل از اینکه شما بخواهید بدون ما نمی توانیم خود را تست حیوانی برای SARS-CoV-2.

کارن A. Terio رئیس کمیته وحش آسیب شناسی برنامه در دانشگاه ایلینوی دامپزشکی دانشگاه, فکر می کند گربه ها به احتمال زیاد باید یک کم شانس داشتن آن به هر حال. “با توجه به تعداد زیادی از مردم در این کشور شده اند که با این ویروس آلوده و بیمار شدن و تعداد زیادی از مردم در این کشور که خود را گربههای,” او گفت: بار “به نظر می رسد کاملا غیر محتمل است که گربه ها منبع مهمی از این ویروس برای مردم اگر مورد اول ما تشخیص آن در یک ببر.”

چه کار کنم با حیوانات خانگی من اگر من دریافت COVID?

اگر شما احساس بیمار شما باید در نظر فاصله خود را از گربه یا موش خرماها را ممکن است حساسيت در صورتی که یک گزینه برای شما است. اگر شما COVID-19 و در حال حاضر صرف زمان در اطراف حیوانات خانگی خود را احتمالا آلوده کردن آنها حیوانات خانگی خود را باید قرنطینه با شما برای به حداقل رساندن خطر از ذرات ویروسی در بدن حیوان آلوده کردن فرد دیگری.

این درست است که بسیاری از مردم ممکن است بدون علامت حامل ویروس. حتی اگر شما احساس می کنید خوب ادامه معمول شیوه های ایمن مانند شستن دست. به این دلیل که ویروس تنفسی در طبیعت, شما همچنین ممکن است بخواهید برای جلوگیری از بوسیدن گربه ها (خود را به خاطر مال شما نیست).

آیا شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی به غیر از سگ و گربه می تواند مستعد ابتلا?

از آنجا که شیوع بیماری سارس در سال 2003 ما شناخته شده است که فیزیولوژی گربه و موش خرماها باعث می شود آنها را بیشتر مستعد ابتلا به برخی coronaviruses. بیشتر مطالعه اخیر تایید تجربی که در بلاگها رمان coronavirus می تواند آلوده تنفسی فوقانی اما نمی تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. اورانگوتان و برخی از گونه های خفاش نیز استدلال به حساس باشید اگر چه امیدوارم شما آموخته ام از ببر پادشاه که حیوانات وحشی تعلق ندارند در خصوصی سرپرستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>