می توانید خانه تصویب مجلس سنا Coronavirus لایحه بدون بازگشت برای رای دادن ؟


Nancy Pelosi stands at a lectern in a hallway. American flags stand at the back.

مجلس نانسی پلوسی ارائه یک بیانیه در راهرو از بلندگو بالکن در کنگره در روز دوشنبه.

الکس ونگ/گتی ایماژ

فرض سنا نهایی می توانید زبان خود به 2 تریلیون دلار coronavirus امداد قوانین و مرتب سازی از طریق تاریخ و زمان آخرین دقیقه سناتوری نفس سفر بسته خواهد شد و به زودی با روشن شدن اتاق و مهاجرت به خانه. سپس آن را به خانه رهبران به شکل از چگونه به حرکت را از طریق اتاق به سرعت و بدون هر گونه فساد که ممکن است نیاز به اکثریت اعضای مجلس به پرواز بازگشت به واشنگتن است.

خانه احتیاج و اعضای خانه پرواز پس از عبور جداگانه 100 میلیارد دلار coronavirus امداد لایحه نزدیک به دو هفته پیش از خروج از مجلس سنا به نوشتن های بعدی قابل ملاحظه ای بزرگتر بخشی از این طرح است. در حال حاضر خانه رهبران نیاز به کشف کردن که چگونه به نوبه خود توافق ضمنی به همراه سنا طرح به اقدام قوه مقننه.

اولویت خود را برای عبور از این لایحه خواهد بود از طریق اتفاق آراء رضایت در آن عضو می پرسد برای همه به موافقت با این لایحه و در صورت عدم اعتراض این توافق را تبدیل به رسمی. به طور مشابه خانه می توانید سعی کنید به تصویب اندازه گیری با رای دادن صدا: بلندگو می پرسد برای yeas سپس nays و بلندترین سمت (در عمل هر کدام از سمت سخنران انتخاب) برنده است.

اما یک تعیین می شود عضو می تواند مانع هر کدام از این گزینه ها است. به اتفاق آرا موافقت درخواست می توانید با تعریف متوقف شود اگر هر عضو اشیاء. در یک رای صدای در ضمن هر عضو می تواند یک نقطه سفارش که حد نصاب—اکثر خانه—است که در حال حاضر مجبور رول تماس با رای دادن.

این و دیگر امکانات مشخص شد در یک گزارش منتشر شده در اوایل این هفته توسط مجلس قوانین کمیته که همراه با رهبری است که هنوز مرتب سازی از طریق چگونه اتاق باید ادامه دهید. مشکلات مشابه با تحقق ایده های دیگر این گزارش brainstorms. یک گزینه به نام “پیشرفته به اتفاق آراء رضایت” آیا افزایش تعداد اعضای مورد نیاز برای اعتراض به اتفاق آرا موافقت درخواست. برای تلفن های موبایل بزرگ! اما چنین یک قانون جدید برای اولین بار خواهد بود که به خودی خود اتفاق آرا به تصویب رسید, رضایت, که تنهاست rogue می تواند, البته, هنوز, شی. وجود همین مشکل پروکسی رای گیری که توسط یک عضو غایب خواهد اجازه یک عضو دیگر برای آنها رای: شما اول باید با موفقیت به اتخاذ پروکسی رای گیری.

یکی دیگر از گزینه است که به دست آورد بسیاری از توجه عمومی است که از راه دور رای گیری چیزی که نه سخنران نانسی پلوسی و نه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نشان داده علاقه زیادی در. قوانین کمیته گزارش نشان می دهد آن را شایسته مطالعه بیشتر اما اساسا امکان پذیر نیست در آینده است. اول این امر مستلزم جدی امنیتی و لجستیکی نگرانی های قبل از چنین سیستمی می تواند به بالا و در حال اجرا; در مرحله دوم وجود دارد و در عین حال بیشتر قانون اساسی نگرانی در مورد آنچه در آن به معنی برای اعضای به “مونتاژ” و “حال” در “است.” در حالی که کسانی که قانون اساسی نگرانی نیست غیر قابل عبور آنها litigable و آن را معقول و منطقی به انتظار داریم که مخالفان از برخی از قطعه ای از مصوبات تحت کنترل از راه دور رای گیری خواهد کراوات سوال در دادگاه. و دوباره: شما نمی توانید عبور از راه دور رای گیری با هر کس در خارج از شهر به جز یک نفر چسبیده به اطراف شی.

پس چگونه است که مجلس قصد تصویب این 2 تریلیون دلار پمپاژ به عنوان رهبران امیدوارم که به انجام بدون پرواز صدها نفر از مردم به coronavirus mothership است که کنگره ایالات متحده—چیزی که به احتمال زیاد فقط تاخیر و مسدود نمی گذشت به هر حال ؟

با اتفاق آراء موافقت و صدای رای به عنوان واقع بینانه ترین, اگر چه, خطرناک, روش, خانه رهبران خواهد بود اسکن رادارهای خود را به صورت بالقوه disruptors. آنها برگزار متعدد کنفرانس تلفنی با اعضای سهشنبه راه رفتن را از طریق رود قطعه از سنا قانون. آنها توضیحی, مطمئن, بلکه به معنی از متوسط مصرف: که بلوک از اعضای (ترقی خواهان آبی, سگ آزادی حزبی) ممکن است مسائل جدی با قطعات آن—و به طور خاص تر است که افراد ممکن است فقط دیوانه به اندازه کافی برای بازگشت به واشنگتن به خانه رفتن طبقه شی برای رسیدگی در یکی از زمین های دیگر و یا نیاز به یک ثبت رای و کسب این دشمنی از همکاران خود را برای ابدیت ؟

وجود دارد داوطلبان به سازمان دیده بان. در طرف تگزاس مظنونان حمله به دانشگاه کابل و تراشه روی یک تاریخ یا تهدید به جلوگیری اتفاق آرا موافقت درخواست و یا مسدود کردن آنها. میشیگان در کنگره جاستین Jalbi سابق جمهوری خواه مستقل است منزجر با قانون اما گفت که او نمی خواهد بلوک به اتفاق آرا موافقت درخواست آن را به عنوان “صرفا تاخیر اجتناب ناپذیر است.” در سمت دموکراتیک در ضمن نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز با سی ان ان گفت که او “باز” به تماس برای ثبت رای “اگر لازم است.”

“با خطرات بهداشتی از سفر آسان است انتخاب در اینجا” Ocasio-کورتز گفت. “اما ضروری کارگران در حال نشان دادن و قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر هر روز و اگر متن نهایی لایحه تنظیم شده است تا به آنها صدمه دیده است و آن را ممکن است چیزی است که ما باید انجام دهیم.”

و پس از آن وجود دارد کنتاکی تشکر. توماس Massie منسجم خار در جمهوریخواه رهبری طرف که گیر کرده در اطراف بلوک به اتفاق آرا موافقت قانون در گذشته است. وجود دارد من گفته شد بعد از ظهر چهارشنبه یک شایعه در تپه که Massie در سی (یک تصور تپه رهبری کارکنان تمیز کاری کوچه ها در سراسر شهر در حالی که Massie سرد خود را در یک خانه امن است.) Massie کارکنان نیست, پاسخ به سوالات به عنوان محل نگهداری او, اما Massie تایید نشده به واشنگتن پست در اوایل یکشنبه شب که او را در سی روز پنج شنبه. او حاکم کردن هر یک از گزینه های خود را.

آن Jalbi هر چند که ممکن است به سوی یک راه برای حل این مشکل در همان توییتهایی که در آن او گفت که او نمی خواهد بلوک به اتفاق آرا موافقت درخواست.

قوانین کمیته گزارش گذاشته گزینه های برای گرفتن عضو در تاریخ ثبت است. “اعضا می تواند با ارسال بیانیه ای برای رکورد کنگره بیان کرد که چگونه آنها می خواهم که رای داده بودند كه با ثبت رای” در این گزارش است. “کنگره می تواند حتی رای نمادین قطعنامه حمایت این قانون پس از بحران عبور می کند و اعضای بازگشت به واشنگتن است.”

عبور از قانون از طریق اتفاق آراء موافقت و یا رای دادن صدا در حالی که پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن اعضای رکورد یا از طریق ارسال بیانیه و یا بعد پروکسی قطعنامه ارائه شده ممکن است ساده ترین راه. کسانی که اظهارات یا نمادین آرا هنوز هم نمی خواهد کاملا شبیه سازی نتایج مناسب در فرد رای بدهند. تعدادی از اعضا که ممکن است رای گیری برای قانون اگر آنها وجود دارد در فرد با اقتصاد روی خط و با رهبری اسلحه به سر خود را ممکن است می گویند که آنها رد معامله بیش از یک ارائه دیگر و یا زمانی که خود را ارسال بیانیه و یا پروکسی رای واقعا مهم نیست. این امر می تواند یک حرکت است که اجازه می دهد تا این قانون به تصویب در حالی که اعضای بزدلانه نگاه کردن برای خود.

به عبارت دیگر, آن ممکن است آمار نقطه شیرین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>