می تواند رئیس جمهور بعدی در نهایت تغییر سیاست خارجی به دور از بی پایان جنگ ؟

برای افراد جوان در این کشور که فقط آمده از رای گیری سن آنها زندگی کرده اند و تمام زندگی خود را در یک کشور در جنگ است. فقط اجازه دهید که غرق در. 9/11 حملات شده اند و پس از 18 سال از جنگ — و شمارش. جوانان این کشور را نیز سرقت شده از کالج آموزش و پرورش مناسب و معقول سیستم مراقبت های بهداشتی و بودجه مورد نیاز برای سبز جدید مقابله زیرا بیش از 50 درصد از این کشور اختیاری بودجه siphoned به پنتاگون بودجه. رای گیری در رهبران جدید این است که هیچ تضمینی وجود ندارد که صلح را خواهد شکست یا که بودجه نظامی خواهد بود درست به اندازه, اما نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید و جمهوری خواهان کنترل سنا تضمین است که مجتمع نظامی-صنعتی باقی خواهد ماند و در صندلی راننده نگه داشتن این کشور در تنگنا است. اگر مردم در ثبت اعداد در انتخابات و رای دادن برای یک جایگزین واقعی ما نه تنها می تواند تبدیل کشور ما داخلی است اما تبدیل کل راه آمریکا مربوط به بقیه جهان.

پس از 9/11 حملات دو دهه گذشته از جنگ شده اند در بیشتر قسمت ها, دو حزبی بلایای طبیعی است. جورج دبلیو بوش جمهوری خواه و رئیس جمهور ما را به باتلاق در افغانستان اما هر congressperson به جز باربارا لی به آن رای دادند. بسیاری از زندگی و دو تریلیون دلار بعد طالبان کنترل قلمرو بیشتر از آنها 18 سال پیش و فساد در آمریکا-حمایت دولت افغانستان و بومی است. بوش کشیده ما را به باتلاق در عراق است که هم پاشید که ملت و منجر به ظهور داعش. چهل درصد از دموکرات ها در خانه و 58 درصد از سناتورهای دموکرات رای دادند برای این فاجعه جنگ.

تبلیغات:

در سال 2008 انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حال حاضر هم در برابر جنگ عراق و باراک اوباما را به دست آورد یک لبه بیش از هیلاری کلینتون به دلیل مخالفت با آن. بسیاری از رای دهندگان انتظار می رود او را به یک “سلام رئیس جمهور” و به اعتبار خود دولت او منادی دو بسیار مهم در سیاست خارجی پیشرفت: امضای توافق هسته ای ایران و برقراری روابط دیپلماتیک با کوبا. دیگر از کسانی که دو دستاورد, اما, اوباما ادامه داد: بسیاری از درگیری هایی که او به ارث برده و شروع به امکانات جدید مانند غم انگیز حمله به لیبی است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین زد پوپولیستی ضد جنگ پلت فرم نرده در برابر بوش برای کشیدن ملت ما به جنگ عراق که او را به نام “بدترین اشتباه تنها تا کنون ساخته شده است در تاریخ کشور ما است.” حتی در مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بحث در مورد نیاز ایالات متحده به “خارج شدن از این مسخره بی پایان جنگ بسیاری از آنها قبیله ای و آوردن سربازان ما به خانه.” او ساخته شده یک عمر تلاش برای پایان دادن به حضور نظامی آمریکا در سوریه تحت فشار قرار دادند مذاکرات با طالبان در افغانستان و شروع ناموفق گفت و گو با کره شمالی.

هنوز برای بسیاری از وقت خود را در دفتر تهمت شده شاهین. برای تمام بحث خود را در مورد آوردن سربازان ما به خانه او فرستاده تقریبا 20,000 بیشتر به خاورمیانه و بالا برده و جنگ هوایی. او خطرناک جنگ طلبان مانند جان بولتون و مایک Pompeo به موقعیت های بالا در دولت است. پس از او در نهایت اخراج Bolton تهمت و کنایه آمیز است که اگر او تا به حال گوش به بولتون “ما شده اند که در جنگ جهانی شش در حال حاضر.” ما ممکن است رهبری به جنگ جهانی شش اما مغلوب ساختن پیشی جستن راش رفتار در صحنه جهانی به خوبی می تواند ما را به جنگ جهانی سوم.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در بدترین سیاست خارجی بوده است و آن طلبی نسبت به ایران. این که آیا آن را می خواستم برای خنثیسازی اوباما موفقیت یا انجام مناقصه اسرائیل و عربستان سعودی تهمت پاره کردن توافق هسته ای که مشغول به کار بود و با حمایت جامعه جهانی است. او سپس اعمال وحشیانه, تحریم ها علیه ایران است که باید نابود اقتصاد خود را آورده و سختی ها به میلیون ها نفر از مردم عادی است. سپس در ژانویه. 2, 2020, او دستور ترور بالای ایران به فرماندهی ژنرال قاسم سلیمانی آورده است ما را به یک پرتگاه خطرناک است که می تواند منجر به جنگ در هر لحظه.

این یکی از دلایلی است که انتخابات آینده بسیار مهم است. در مورد ایران می تواند به معنای واقعی کلمه تفاوت بین جنگ و صلح است.

پس از دو دهه از جنگ ثابت آمریکا مردم مریض و خسته از جنگ است. یک 2019 مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی نشان داد که 62 درصد از آمریکایی ها گفت: جنگ در عراق ارزش مبارزه و 59 درصد گفت: همین کار را برای جنگ افغانستان است. وجود دارد حتی کمتر پشتیبانی برای جنگ با ایران. یک ماه سپتامبر سال 2019 دانشگاه مریلند نظرسنجی نشان داد که تنها یک پنجم از آمریکایی ها گفت: آمریکا باید آماده برای رفتن به جنگ” برای رسیدن به اهداف خود در ایران در حالی که سه چهارم گفت که اهداف آمریکا را تضمین نمی کند مداخله نظامی.

تبلیغات:

جدید ریاست جمهوری در دستور کار می تواند منجر به تحول مترقی سیاست خارجی ما به شدت نیاز دارید. پس چه هستند این عناصر چنین سیاست ؟

در قسمت پهن آن خواهد بود یک سیاست است که jettisons شاهنشاهی چارچوب “آمریکا استثنایی” و به جای احترام به حاکمیت کشورهای دیگر. این امر می تواند یک سیاست است که با تمرکز بر همکاری های بین المللی پیشگیری از درگیری و ایجاد صلح. این امر می تواند سیاست های خود را بر اساس همان ارزش های حقوق بشر و عدالت است که ما به دنبال در خانه از جمله بلند کردن مردم از فقر و توانمند سازی کارگران و مبارزه با اثرات فاجعه بار از تغییر آب و هوا.

تبلیغات:

این امر اصرار دارند در امن و منظم خروج تمام نیروهای آمریکایی از افغانستان و عراق و سوریه و پایان دادن به آمریکا در جنگ هوایی. بله گرفتن از تثبیت ایالات متحده و گیرایی خواهد بود کثیف, اما آن را قطعا می تواند انجام شود در یک راه موثر تر از برنامه ریزی نشده ناهماهنگ و نامنظم اقدامات در سوریه که به یک چراغ سبز ترکیه به کشتار کردها. ایالات متحده برداشت باید هماهنگ با متحدان ما و بخشی از فرآیندهای دیپلماتیک.

یک دوره جدید از عمل است که به ویژه فوری در مورد ایران و کره شمالی. در مورد ایران این به این معنی دوباره به توافق هسته ای لغو تحریم های وحشیانه و آغاز روند عادی سازی روابط. با کره شمالی ما باید جایگزین زمان آتش بس با یک پیمان صلح که در نهایت پایان دادن به جنگ کره در سال 1953. ما باید برای متوقف کردن تحریک آمیز تمرینات نظامی با کره جنوبی لغو تحریم های اقتصادی و شروع همکاری های اقتصادی. تنها خواهد شد و سپس کره شمالی رهبری مایل به از بین بردن خود را از سلاح های هسته ای.

بازسازی سیاست خارجی ما نیز به معنی بازسازی ما در خارج از کشور اتحاد از جمله ایالات متحده برای حمایت از رژیمهای مستبد. عربستان سعودی یکی از مهمترین و سرکوبگر و خطرناک رژیمهای روی زمین کشید تا تبدیل شدن به یک کلید ایالات متحده شریک و شماره 1 خریدار از ایالات متحده سلاح. ایالات متحده-حمایت عربستان جنگ علیه یمن منجر به بزرگترین بحران انسانی. ایالات متحده باید ایستادن به سلاح نمایندگی خواستار پایان دادن به همه فروش اسلحه به پادشاهی. باید آن را تحریم رهبران عربستان درگیر در قتل روزنامه نگار جمال Khashoggi از جمله ولیعهد و محمد بن سلمان. و آن را باید فشار به رژیم صهیونیستی برای آزادی زنان عربستان سعودی فعالان احترام به حقوق آزادی بیان و رایگان assembly, توقف, پخش كردن, خود تحمل انحراف از اسلام, وهابیت در سراسر جهان و از همه مهم پایان دادن به جنگ در یمن.

تبلیغات:

ما حمایت بی قید و شرط از اسرائیل نیز باید به پایان برسد. ایالات متحده را فراهم می کند 3.8 میلیارد دلار از پول مالیات دهندگان به ارتش اسرائیل هر سال و محافظت از اسرائیل دیپلماتیک در سازمان ملل متحد به طوری که اسرائیل هرگز پاسخگو برای آن غیرانسانی از فلسطینی ها است. در حالی که لابی طرفدار اسراییل در ادامه به برگزاری عظیم نوسان در کاخ سفید و سالن های کنگره افکار عمومی نسبت به اسرائیل تغییر به طور چشمگیری به خصوص در میان افراد جوان در داخل و خارج از جامعه یهودی. چند سناتور دموکرات از جمله سناتور ورمونت و الیزابت وارن نامیده اند مطبوع کمک های ایالات متحده به اسرائیل در احترام به حقوق بشر و پایبندی به قوانین بین المللی. ما باید به اسرائیل چک سفید به ارتکاب جنایات جنگی اما ما نیز باید واقعی در مورد راه حل. به جای دهیم platitudes در مورد یک “راه حل دو کشور” تبدیل شده است که غیر ممکن است با توجه به اسرائیل همیشه در حال گسترش شهرک سازی و یا دادن اعتبار به تهمت مسخره “طرح صلح” است که مطلقا هیچ فلسطینی حمایت ما نیاز به تمرکز بر روی یک سیاست مبتنی بر حقوق و برابری برای همه است.

تلاش های ما برای باد کردن مداخله آمریکا در خاورمیانه باید استفاده نمی شود به عنوان بهانه ای برای ramping تا درگیری در جای دیگر به ویژه با روسیه و چین است. ضد روسیه احساسات است که پدید آمده است با ادعاهای روسیه دخالت در انتخابات آمریکا افزایش تحریم های روسیه و عقب نشینی ایالات متحده از INF هسته ای معاهده منجر به خطرناک جنگ سرد مانند جو.

همان درست است با چین که در آن مقامات ایالات متحده را به تصویر بکشد چین به عنوان یک اقتصادی دشمن بالقوه تهدید نظامی و یک تهدید برای آمریکا منافع اقتصادی خود را با افزایش نفوذ در آفریقا و آمریکای لاتین است. اما مشاهده روسیه و چین به عنوان تهدید تنها توجیه نظامی بیشتری ایجاد می کند. ما نیاز به توقف ساخت جدید دشمنان و به جای پیوستن به نیروهای با قدرت های بزرگ مانند روسیه و چین برای کمک به بالا بردن سایر نقاط جهان به خصوص در جهان جنوب است.

تبلیغات:

که نیاز به آمریکا برای درمان کشور در جنوب جهانی به عنوان شریک و نه کشور ما گردن کلفت تهدید اشغال و بهره برداری. این درست است برای جایی که ایالات متحده در حال گسترش حضور نظامی اما به ویژه در آمریکای لاتین که در آن ایالات متحده دارای سابقه سلطه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آشکارا احیا امپراتوری دکترین مونرو.

مترقی سیاست خارجی را پشتیبانی نمی کند دولت ها — در هر نقطه در جهان — که به قدرت از طریق کودتا مانند مورد هندوراس در سال 2009 و یا به بولیوی. این امر به برقراری مجدد روابط کامل دیپلماتیک با کوبا و خواهد آسانسور تحریم های اقتصادی در ونزوئلا نیکاراگوئه و کوبا. آن را پشتیبانی مردمی مبتنی بر جامعه از سازمان هستند که توانمند سازی فقرا و به حاشیه رانده شده ترین بخش های جامعه و همکاری با دولت و غیر دولتی گروه برای رسیدگی به بحران آب و هوا.

آن را نیز سخاوتمندانه با کمک های انسان دوستانه و حمایت بیشتر از پناهندگان به ویژه افرادی که در حال فرار از خشونت است که دولت ما تا به حال نقش مهمی در ایجاد. آن را بلند مسلمان بان کی مون و پایان درمان غیر مهاجران در مرز ایالات متحده و مکزیک.

بازسازی سیاست خارجی ما نیز نیاز به بررسی مجدد نیاز به پایگاه های نظامی ایالات متحده در خارج از کشور. ایالات متحده تنها کشور در جهان با صدها نفر پایگاه های خارجی (بیش از 800!), گسترش در سراسر بیش از 90 کشور جهان است. بسیاری از پایگاه ها و آثار جنگ سرد بود و هیچ ارزش استراتژیک امروز. در برخی از کشورها محلی مخالف تولید شده ضد آمریکایی احساسات خدشه دار امنیت ما است. برخی از پایگاه های مانند آنهایی که در اطراف ایران در حال نشستن اهداف باید وجود داشته باشد شیوع خصومت. مترقی سیاست خارجی خواهد دید بسیاری از ما پایگاه های نظامی در خارج از کشور و مسئولیت تمیز کردن آلودگی ناشی از نظامی را بی پروا استفاده از مواد خطرناک است.

تبلیغات:

یکی دیگر از منطقه است که به شدت نیاز به تغییر رادیکال است که سلاح های هسته ای ما برنامه. ایالات متحده بیش از 7000 کلاهک هسته ای بیش از هر کشور دیگری در روی زمین است و حاضر به پیاده سازی های موجود و تعهدات خلع سلاح در سال 1970 هسته ای و پیمان عدم اشاعه (NPT) که نیاز به همه سلاح های هسته ای ایالات به حرکت به سمت “کامل و کامل سلاح های هسته ای.” یک مزیت بزرگ برای جهانی خلع سلاح هسته ای خواهد بود برای ایالات متحده به عضویت جدید سلاح سازمان ملل متحد بان کی مون پیمان و به قراضه اوباما-دوران تعهد برای ارتقاء عظیم به زرادخانه هسته ای ایالات متحده — تعهد است که سوخت مسابقه تسلیحاتی خواهد شد و هزینه مالیات دهندگان ایالات متحده بیش از یک تریلیون دلار است.

در امتداد این خط از صرفه جویی میلیاردها دلار در حالی که در واقع ساختن جهانی امن تر و مترقی سیاست خارجی نیاز به کاهش عظیم در پنتاگون بودجه. از کاخ سفید تهمت می بالد که او به تنهایی است بازسازی نظامی ایالات متحده به عظمت و پس از آن بود که ظاهرا نابود باراک اوباما (حتی اگر اوباما ادامه داد: نفخ پنتاگون صرف). او در سال 2020 بودجه از $740 میلیارد دلار است که بزرگترین پس از جنگ جهانی دوم, که به معنی آن است که بیش از این مقدار صرف شده در ارتش در طول جنگ کره و جنگ ویتنام و یا ارتفاع ریگان ایجاد می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن بالند که این تجمع را ایجاد دهها هزار شغل اما مطالعات نشان می دهد که پنتاگون است که در واقع یک کار ضعیف خالق. پول قرار داده و به آموزش و پرورش عمومی را ایجاد دو بار به عنوان بسیاری از مشاغل و تغییر $125 میلیارد سال از پنتاگون به تولید سبز را در افزایش خالص 250000 هزار شغل است.

به عنوان یک جایگزین برای ارائه بودجه به مردم فقیر انتخاباتی بیرون آمد با یک گزارش مفصل “مردم فقیر اخلاقی بودجه: هر کس حق دارد برای زندگی” نشان میدهد که چگونه ما می توانیم استخراج خودمان را از مضر و سیستم های سرمایه گذاری در بازسازی ما عدم زیرساخت های ایجاد شغل ارائه مراقبت های بهداشتی و مسکن و کاهش فقر است. در آن یک برش از $350 میلیارد دلار سالانه هزینه های نظامی برای تامین این نیاز دارد که هنوز هم ترک ما با یک ارتش بزرگتر از چین و ایران و روسیه — ترکیب شده است.

با انتخابات و مردم آمریکا باید یک فرصت برای حرکت به سمت اخلاقی بودجه و اخلاقی بین المللی موضع.

تبلیغات:

در کنگره ما در حال حاضر شاهد برخی از مهم سیاست تغییرات است که می تواند تبدیل به قانون اگر دموکرات ها بودند که کنترل کاخ سفید و کنگره است. پس از 9/11 حملات کنگره متاسفانه شده است تنها بیش از حد خوشحال به ترک جنگ-ساخت به رئیس جمهور abrogating اساسی به عنوان تنها قدرت مجاز به اعلام جنگ. با تشکر از فشار افکار عمومی شروع در سال 2019 شده است وجود دارد قابل تغییر است. هر دو مجلس کنگره رای به پایان متحده برای حمایت از عربستان در جنگ یمن و به منع غیر مجاز در جنگ با ایران. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن وتو صورتحساب آنها را به اثبات که فشار افکار عمومی می تواند حرکت کنگره از جمله حزب جمهوری خواه و سلطه سنا به اصلاح آن در قانون اساسی قدرت بیش از جنگ و صلح از قوه مجریه. اگر ما حذف مانع در کاخ سفید این لایحه را تبدیل به قانون زمین.

یکی دیگر از نور در کنگره است که در این کار پیشگام از اول ترم Rep. Ilhan عمر از مینه سوتا که به تازگی گذاشته یک سری از هفت صورتحساب به نام مسیر صلح است. در حالی که صورتحساب خود خواهد بود به تصویب در کنگره بسته میسازد یک نشانگر برای, که در آن ما باید رهبری شود. آن را نیز نشان می دهد که چگونه رای گیری برای قرار دادن یک متعهد, پر انرژی, زن مسلمان در کنگره می تواند لرزش وضع موجود.

انتخابات ریاست جمهوری ما ارائه می دهد بهترین فرصت برای تبدیل تمایل ما برای صلح به واقعیت است. جنبش صلح را تحت تاثیر قرار داده اکثر نامزدها می گویند که ایالات متحده باید دوباره به ایران و بیشتر آنها وعده داده شده را به نیروهای ایالات متحده از بیشتر میانه است. بسیاری به انتقاد از نفخ پنتاگون بودجه (با وجود این واقعیت است که برخی به طور منظم به آن رای) و برخی از آنها را مطرح ایده های خاص. الیزابت وارن به عنوان مثال نامیده می شود برای حذف پنتاگون دوغاب صندوق برای جنگ هزینه های خارج از کشور احتمالی عملیات که می توانید ذخیره کنید $798 میلیارد بیش از ده سال است.

یک تحول جمهور در کاخ سفید خواهد درک کند که آمریکا باید مبارزه بی ثمر جنگ که تنها بیشتر از بین بردن این سیاره اما مبارزه برای صرفه جویی در این سیاره است. به عنوان سناتور. برنی ساندرز اغلب اشاره کرد: “شاید — فقط شاید — به جای صرف $1.8 تریلیون دلار در سال بودجه نظامی و سلاح های تخریب طراحی شده برای کشتن یکدیگر ما می توانیم منابع مان به عنوان یک سیاره به مبارزه با ما دشمن مشترک: تغییر آب و هوا.”

تبلیغات:

است که چشم انداز به تنهایی باید یک انگیزه بزرگ برای دریافت و رای برای نامزدها که پاسخ به آن را بیان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی