می تواند ایالات متحده را برگزاری یک انتخابات آزاد و عادلانه — به خصوص در این یکی — در طول یک بیماری همه گیر?

ممکن است آن را آسان به را فراموش کرده ام با توجه به بحران پوشاند جهان در لحظه ای که ایالات متحده برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک انتخابات مهم در ماه نوامبر. اما با پیش بینی های که COVID-19 بحران رفتن نیست دور هر زمان به زودی چه خواهد شد و این به این معنی برای رای دهندگان دسترسی به پای صندوق های رای و مشروعیت انتخابات ؟ این سوالات مهم هستند و روزنامه نگاران نقش مهمی در پاسخ دادن به آنها.

CPI: The coronavirus supercharges vote-by-mail efforts, but barriers remain

تبلیغات:
“گسترش رای توسط ایمیل برای نوامبر نیاز به دقت تهیه و برای حفظ رای گیری برای دسترسی به اقلیت و غیر فعال رای دهندگان” مرکز عمومی صداقت (3/23/20) اشاره می کند.

بسیاری افزایش یافته است ستودنی به کار است. برای مثال مرکز عمومی صداقت در همکاری با زمان (3/23/20) صحبت با حق رای کارشناسان به پخش کردن امکانات و مشکلات پاسخ متفاوت است. اولیه اقدام بودن شناور است یک لایحه معرفی شده توسط سنسور. Ron Wyden D-سنگ., و ctq, D -, Minn. که نیاز به هیچ بهانه ای رای-توسط-گزینه های ایمیل و 20 روز زود در شخص رای گیری در هر کشور و همچنین ارائه بودجه فدرال برای اجرای آن اقدامات است.

اما به عنوان حق رای کارشناسان گفت CPI خبرنگار کری Levine, تغییرات باید اجرا متفکرانه برای جلوگیری از محرومیت. پست الکترونیکی-در برگه های رای از جوامع از رنگ به عنوان مثال در طول تاریخ شده است را رد کرد و در نرخ های بالاتر و زبان توانایی و حتی فقیر دسترسی به قابل اعتماد سرویس ایمیل (به عنوان بومیان آمریکا, رزرو, به عنوان مثال) می تواند یک مانع برای بسیاری از.

NYT: Voting by Mail Is the Hot New Idea. Is There Time to Make It Work?

تبلیغات:

“با تجمعات از مردم به طور ناگهانی ارائه قریب الوقوع تهدید سلامت, دولت, مقامات و رای گیری فعالان حقوق را آغاز کرده اند که خواستار عظیم گسترش رای گیری از طریق پست” گزارش نیویورک تایمز (3/19/20).

به عنوان سیاسی (3/17/20) و نیویورک تایمز (3/19/20), در میان دیگران, نیز, گزارش, انتخابات, مقامات هشدار می دهند این مراحل باید در شروع به پریدن کرد بلافاصله به منظور هر گونه شانس بودن آماده به رول از برای نوامبر. 3 و به همه پتانسیل های امنیتی و محرومیت خطرات. رسانه ها باید فشار این نگرانی در جلو و مرکز در صورت وجود هر گونه امید کشیدن موفق انتخابات.

سرمقاله برخی از آنها صحبت کردن. نیویورک تایمز (3/21/20) و واشنگتن پست (3/18/20) تحریریه با استفاده از پلت فرم خود را به اصرار عبور از Wyden و Klobuchar لایحه. بار (3/12/20) به ستون فضا به دیل هو آیتالله سیستانی را مورد نیز در حالی که در این پست (3/16/20) را برای Wyden و Klobuchar. بار نویس دیوید Leonhardt (3/18/20) خواست دموکرات کنگره به شرکت در “bare-knuckle سیاست” برای اطمینان از این اتفاق می افتد: “حاضر به تصویب هر لایحه محرک مگر اینکه آن را شامل مقررات مربوط به اطمینان حاصل شود که این کشور می تواند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این سقوط است.”

اما نه همه رسانه ها به نظر می رسد به همان اندازه نگران است. برخی به سادگی نیست آن بحث و گفتگو: نمایشگاه جستجوی ABC, CBS و NBC متن تبدیل شده تا بدون در هوا بحث از تاثیر بحران در ماه نوامبر انتخابات است.

تبلیغات:

دیگران شده اند سریع به بازی کردن نگرانی. به تپه که در آن تیتر بیش از یک ستون توسط بلیک کافمن (3/22/20) اطمینان: “هیچ ترس کلی انتخابات به جلو حرکت خواهد کرد.” ستون خود را در حالی که هشدار داد که “وجود دارد مقدار زیادی برای نگرانی ما در مورد راه های [دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] می تواند سوء استفاده از قدرت اجرایی در ماه های آینده به منظور حمایت از انتخاب مجدد او به تلاش های” آمده است که با توجه به روشن قانون اساسی حمایت

آمریکایی ها باید اعتماد به نفس مطلق است که صرف نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن لفظی و رویه shenanigans (و بدون شک وجود خواهد داشت مقدار زیادی) نوامبر انتخابات اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

CNN: No, Donald Trump can't cancel the 2020 general election

تبلیغات:
سی ان ان Chris Cillizza (3/18/20) اشاره می کند که اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine متوقف اولیه رای گیری با وجود اینکه گفته شده توسط دولت در دادگاه عالی است که او نمی تواند. اما این نمی تواند اتفاق می افتد در امریکا ظاهرا.

یا ببینید CNN.com (3/18/20) که در آن کریس Cillizza استدلال زیر تیتر “هیچ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند لغو 2020 کلی انتخابات” که چنین ایده ای را باید در

در بن با همه دیگر تئوری های توطئه لگد زدن در اطراف در اینترنت در مورد راهپیمایی و اثرات از coronavirus. حقایق مهم است. و حقایق را روشن this ain’t اتفاق می افتد.

در حالی که این مهم به برطرف کردن اسطوره ها در اطراف توانایی رئیس جمهور به سادگی به انصراف از انتخابات آن را فقط به عنوان مهم به هشدار دادن از خطرات واقعی به 2020 انتخابات.

حتی اگر چنین قانونی منتقل شده است — هنوز بزرگ اگر چه در مورد مشروعیت انتخابات ؟ به نیویورک اد کیلگور اشاره کرد (3/16/20) از پست الکترونیکی-در برگه های رای را دیگر به تعداد یک روز یا حتی هفته-تاخیر در نهایی شدن کلی نتایج انتخابات — به خصوص در زمینه چنین روش های جدید رای گیری — می تواند رای گیری در معرض اتهام عدم مشروعیت:

تبلیغات:

وجود دارد هر دور شانس Donald J. Trump خواهد شکست به آتش خاموش توییتهایی هر 15 دقیقه ادعا و بدون یک ذره از شواهد که بی خدا سوسیالیستی حزب دموکرات بود سرقت انتخابات با میلیون ها نفر از غیر قانونی رای از قتل مکزیکی? این یک نگرانی واقعی.

اگر نتایج نزدیک هستند (و حتی اگر آنها نیست) چه برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن از امتناع از قبول نتیجه? ناظران نقشه برداری از راه تهمت و ایران می تواند در مسابقه انتخابات و حتی قبل از COVID-19 بحران زده (به عنوان مثال واشنگتن ماهانه 4-6/19); با عدم اطمینان ناشی از ناقص اجرا جدید رای گیری روش های مغلوب ساختن پیشی جستن را پیدا خواهد کرد خود را با فوق العاده مفید توجیهی برای به چالش کشیدن یک دست دادن و این کشور می تواند پیدا کردن خود را در یک بحران قانون اساسی — و یا حتی بدتر.

برای تمام این دلایل حصول اطمینان از قابل دسترس و امن انتخابات در ماه نوامبر هستند از اهمیت زیادی برخوردار است. هیچ احترام و خبرنگار یا دانشمند باید کمرنگ جلوه دادن تهدید به انتخابات. و همه رسانه ها باید پوشش این مهم داستان به طور مداوم و برجسته از حالا تا روز انتخابات — از فشار برای قوانین فدرال به روند اجرای در هر دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>