می تواند برگ برنده روزانه دروغ نشان می دهد ذخیره شود ؟ بله — آن را تبدیل به یک بردار برای حقیقت

ملت برجسته ترین رسانه منتقدان تقریبا به اتفاق آرا که شبکه های تلویزیونی باید توقف پخش زنده از کاخ سفید روزانه coronavirus جلسات که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل به یک تورنت خطرناک و دروغ و اطلاعات غلط و تمایلات.

من کاملا موافقم که پخش شبکه نباید به طور منظم برنامه نویسی برای نشان دادن جلسات زندگی می کنند دیگر. تماشای آنها را كلیك كنید باعث می شود بینندگان خود را احمقتر و کمتر امن است.

تبلیغات:

اما من فکر می کنم کابل شبکه های خبری را به خوبی انجام دهید برای نگه داشتن دوربین های نورد زندگی می کنند — به عنوان طولانی به عنوان آنها را به برخی از تغییرات عمده در ارائه. و منظورم عمده.

چرا آنها را نشان می دهد? زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده جمع آوری کارشناسان را به سمت خود و دارای یک جلسه مطبوعاتی در زندگی-تهدید بهداشت عمومی اورژانس دوست دارد که هیچ یک از ما تا کنون دیده اند قبل از اخبار. این خبری است که مستقیم و بی واسطه. افرادی که به اخبار لیاقت شنیدن آن زندگی می کنند.

این تظاهرات سیاسی و یا چرخش جلسات و یا حتی عادی جلسات مطبوعاتی. اینها فوری اضطراری ارتباطات است.

تبلیغات:

و اگر — به جای های معتبر به روز رسانی متفکر ارشاد ابراز همدلی و استدلال خوشبینی — تهمت و دروغ و گسترش اطلاعات غلط و toots خود شاخ در طول این اورژانس ارتباطات است که خبری. هر بار که او آن را ندارد.

زمان به تقسیم صفحه نمایش

بنابراین به جای پنهان کردن آنچه که اتفاق می افتد, اخبار سازمان باید پاسخ دهد با انجام روزنامه نگاری — در این مورد برخی از روزنامه نگاری جوجیتسو.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش اطلاعات غلط شبکه نیاز به بینندگان نشان می دهد در زمان واقعی اطلاعات صحیح. زمانی که او نهفته است و خود را در تضاد آنها نیاز به فراهم کردن زمینه لازم به عنوان او صحبت می کند. زمانی که او پاف خود آنها نیاز به یادآوری بینندگان خود شکست.

تبلیغات:

آنچه من صحبت کردن در مورد بیش از فقط واقعیت-چک کردن. آن را نیز می تواند به واقعیت-بررسی و gaslighting-مبارزه با.

بیایید واقعی: این آسان نخواهد بود. تا در حال حاضر در زمان واقعی ویدیو واقعیت-بررسی شده است یک پل خیلی دور برای شبکه های. این امر نیاز به یک دست در عرشه رویکرد به حفظ این واقعیت مبتنی بر قدرت شلیک لازم برای جبران مغلوب ساختن پیشی جستن firehose از دروغ. این امر نیاز به تقسیم صفحه نمایش در یک راه کاملا جدید.

تبلیغات:

اما اگر نه در حال حاضر ، و به صداقت وجود دارد بسیار اجتماعی-رسانه-سوخت در زمان واقعی حقیقت-squadding از جلسات در حال حاضر این شبکه های عظیم شروع به سر.

او خیلی قابل پیش بینی

مزیت دیگر این است که این جلسات تبدیل شده اند به طوری قابل پیش بینی با تهمت و بی وقفه تکرار همان دروغ و خود puffery. در واقع سی ان ان فوق العاده Daniel دیل به تازگی شکست آنها را به خود نسبتا سازگار قطعات تشکیل دهنده هر کدام می تواند پیش بینی و آماده شده برای:

  • نادرست گزارش پیشرفت
  • غلط های مشکوک و یا سوال برانگیز ادعای پزشکی
  • غلط جزمی که این همه پیش بینی نشده
  • رسانه ها-هجوم
  • مبهم اقتصادی cheerleading
  • یک همدلی کمبود
  • خود ارتقاء شکایت قربانی
  • مغلوب ساختن پیشی جستن در حال مغلوب ساختن پیشی جستن

علاوه بر زمان واقعی تقسیم صفحه نمایش حاشیه نویسی شبکه مجریان باید آماده بینندگان قبل از جلسه با یک پیش نمایش از اطلاعات غلط و دروغ به احتمال زیاد آمده است. و درست بعد از آنها باید به طور خلاصه آنچه گفته شد بود که دقیق و درست آنچه گفته شد که نمی شد.

تبلیغات:

تهمت دروغ چرا نه ؟

آیا شما یک کودک ؟ حتی اگر شما نیست, شما قطعا آشنا با مفهوم مثبت و پیامدهای منفی.

در حال حاضر زمانی که تهمت دروغ تنها پیامدهای مثبت هستند — پایگاه خود را می شود درست است که خیلی بیشتر از کار اخراج شد.

زمان واقعی تقسیم صفحه نمایش مزخرف خواستار این است که یک نتیجه منفی.

تبلیغات:

آن است که پاسخگویی واقعی.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی می گوید درست است که تقسیم صفحه نمایش می تواند به تقویت آن است.

هنگامی که او چیزی می گوید غلط تقسیم صفحه نمایش می تواند صحیح او.

زمانی که او نتواند برای پاسخ به یک سوال, تقسیم صفحه نمایش می توانید تماس بگیرید و او در آن است.

زمانی که او می گوید چیزی کاملا متناقض به چیزی که او گفت: قبل از تقسیم صفحه نمایش می توانید نقل قول او.

تبلیغات:

هنگامی که او پاسخ یک سوال را در یک راه است که نشان می دهد او هیچ ایده آنچه که او صحبت کردن در مورد تقسیم صفحه نمایش می تواند توضیح دهد که چه چیزی به نظر می رسد گم شده است.

چگونه است که بازی کردن در زندگی واقعی ؟

به عنوان مثال:

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال مبتنی بر “فقط یک احساس” — که کلروکين می تواند یک “تغییر بازی” در درمان ویروس تقسیم صفحه نمایش می تواند هشدار می دهند بینندگان را به دارو که اثر خود را کاملا نظری است که آن می تواند عواقب جدی پزشکی است و این یک نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن را افکار واهی و پوچ.

وقتی که تهمت می گوید که تصمیم خود را برای محدود کردن بازدید کننده از چین شد “هفته های اولیه” — و در حساب که نرخ پاسخ خود را یک “10” — تقسیم صفحه نمایش می تواند به یاد بینندگان که برنده شد و هشدار داد در مورد کوروناویروس بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در Jan. 18 در آخرین; که فراتر از مسدود کردن بازدید کننده از چین در ژانویه. 31 او هیچ چیز برای هفته اما تطهیر آن است که آزمایش اولیه را به طور چشمگیری کاهش می یابد گسترش ویروس.

تبلیغات:

هنگامی که برگ برنده مذاکرات در مورد “بازگشایی” ردیف هایی از این کشور توسط, عید پاک, تقسیم صفحه نمایش می تواند توجه داشته باشید که چگونه این مگس ها در صورت از آنچه کارشناسان پزشکی می گویند و چه فرمانداران در حال انجام است. تقسیم صفحه نمایش نیز می تواند بازشماری مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ غم انگیز پیش بینی های بد در میان آنها “ما آن را کاملا تحت کنترل” (Jan. 22) و “15 [موارد] در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم” (Feb. 26).

ما باید برای متوقف کردن او در حال ویرایش

عمومی باید فرصتی برای شنیدن تهمت مذاکرات زیرا همانطور که من نوشت: Feb. 27 “بزرگ رسانه ای است که پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن وحشتناک incoherence در زمان اضطراری است.”

بیشتر از نه جریان اصلی گزارش حتی بیشتر نامنسجم و متناقض تهمت توجیهی شامل گیلاس چیدن نقل است که او را صدا منسجم و به هیچ وجه نشان دهنده ماهیت واقعی این دیوانگی است.

به برخی از درجه ما در حال گرفتن بدترین های هر دو جهان در حال حاضر. وقتی که تهمت می گوید چیزی ظالمانه رسانه ها unthinkingly پخش آن زندگی می کنند — و سپس آن را نادیده می گیرد.

تبلیغات:

به عنوان تام جونز, رسانه های نویسنده Poynter.org استدلال می کند:

[I]f ما نمی air مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات کامل از آن آسان است به استدلال می کنند که رسانه ها است که در واقع حفاظت از او را نشان نمی خود را غیر مسئولانه طرف. که در آن نقطه فقط قطعات خوب را دریافت کنید و از طریق که شاید می دهد نشانه ای است که او را از دست زدن به این خوبی حتی اگر او نیست. نیست که خطرناک نه تنها برای کوتاه مدت اما در دراز مدت سلامت کشور ؟

در اینجا چیزی است که دیوید بردمن محترم ریاست دانشگاه در دانشکده ارتباطات توییتی به تازگی:

در روز دوشنبه تهمت های مکرر مراجع به کوشندگی از آنفولانزا و تصادفات بود بی تردید ورود به هر کسی که به تماشای که او در تلاش بود به بی ارزش فردی زندگی انسان به عنوان بخشی از عقلانی خود را برای آرامش عمومی-بهداشت محدودیت.

اما که از دست داده بود در جریان اصلی رسانه ها که مانند این نیویورک تایمز داستان به نقل از او اما نتوانست به طور کامل به نقطه اتصال راه است که افرادی که به گوش همه چیز تقریبا به طور قطع انجام داد.

تقسیم صفحه نمایش می تواند وحشیانه

نکته خنده دار این است که شرکت های بزرگ رسانه ای است که تحت هیچ توهمی در مورد تهمت — و اگر شما همیشه نمی توانید آن را ببینید در اخبار شما مطمئن هستید که می توانید آن را در اخبار و تحلیل.

CNN و MSNBC خواهد بود در زمین امن با استفاده از زبان از گفتن نیویورک تایمز یا آسوشیتد پرس در تقسیم صفحه نمایش مناسب است ؟

خوب بار ستاره خبرنگاران پیتر بیکر و مگی Haberman به تازگی به ذکر بعضی از صفات است که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم قرار می دهد بر روی صفحه نمایش در این جلسات: “عمیق نیاز برای شخصی ستایش گرایش به سرزنش دیگران و عدم بشر همدلی میل شدید برای بازنویسی تاریخ بی توجهی به تخصص تحریف حقایق بی صبری با موشکافی و یا انتقاد.”

شما می توانید این بخشی از داستان خود را و فقط با قرار دادن آن را درست در کنار چهره اش:

[E]ven به عنوان او به نظر می رسید به بحران جدی تر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: اظهارات که در تضاد با دولت خود کارشناسان بهداشت عمومی و انرژی متمرکز در سرزنش چین نزاع با خبرنگاران ادعا او می دانست که coronavirus خواهد بود یک بیماری همه گیر و حتی زمانی که او به حداقل رساندن آن تهدید تنها چند هفته پیش و تبریک خود را برای او چگونه توانسته است یک بحران او تنها به تازگی اذعان کرد.

یا این قسمت برای زمانی که پنس می آید:

مقامات آموخته اند که رئیس جمهور اشتیاق یک رژیم غذایی مداوم از چاپلوسی که آنها خدمت می کنند تا در طول روزانه تلویزیونی جلسات.

به طور مشابه, Jonathan Lemire جیل Colvin و Zeke میلر به تازگی نوشت برجسته تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس که پایان نامه بود که مغلوب ساختن پیشی جستن “است هرگز شناخته شده برای خود صبر و شکیبایی و یا توجه span.”

سی ان ان و یا MSNBC معدن می تواند آن را برای هر تعداد از با ارزش تقسیم صفحه نمایش مخاطبان هشدار.

برای مثال آنها نوشته است که “رئیس جمهور اغلب می شود در راه بهداشت حرفه ای در تلاش برای نمودار یک دوره از عمل است.”

و یا: “مغلوب ساختن پیشی جستن گم شده کانون توجه است و به مردم گفت که او می داند که این ملت است که به تماشای جلسات و نمی خواهند به رها کردن مرحله.”

همچنین سی ان ان می تواند به نوبه خود به خود گنج فوق دانیل دیل با استفاده از به عنوان یک راهنمای اخیر خود مقاله در مورد چگونه خانه نشین مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل جلسات “به یک نوع خاص spinoff آشنا مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد مملو از معمول اطلاعات غلط خود را ارتقاء و potshots.” آنها فقط می تواند پلاگین حیاتی خود را خوراک توییتر راست به تقسیم صفحه نمایش.

آن را می تواند به دست آوردن رتبه بندی

هر کدام از شبکه می کند و این می تواند برنده بیش از مخاطبان بزرگ. به عنوان Michael M. Grynbaum نوشت در نیویورک تایمز روز چهارشنبه جلسات هستند رتبه بندی آمار:

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را coronavirus به روز رسانی را به خود جذب مخاطبان به طور متوسط از 8.5 میلیون نفر در کابل, اخبار, تقریبا بینندگان از فصل آخر “کارشناسی است.”

و این تعداد همچنان رو به افزایش رانده شدید نگرانی در مورد ویروس و housebound وضعیت میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در حال تمرین های اجتماعی فاصله. روز دوشنبه حدود 12.2 میلیون نفر به تماشای آقای تهمت جلسه در سی ان ان فاکس نیوز و MSNBC به گفته نیلسن — “دوشنبه شب فوتبال” اعداد.

میلیون ها نفر بیشتر در حال تماشای ABC, CBS, NBC و جریان آنلاین سایت. (به دلیل راه Nielsen ratings اندازه گیری قابل اعتماد شماره در دسترس هستند فقط برای کابل news.) و مخاطب در حال گسترش است و حتی به عنوان آقای ترامپ بارها تحویل داده شده است که اطلاعات پزشکان و مقامات بهداشت عمومی را به نام بیمار مطلع گمراه کننده و یا کاملا اشتباه است.

فاکس نیوز, جای تعجب نیست, جذب اکثر بینندگان تا کنون. اما تصور کنید اگر برخی از دیگر شبکه می تواند متراکم کردن بینندگان که نه اعتقاد اما در ناباوری.

یا آن را نشان نمی دهد در all

ترجیح من است و برای یک غذای زنده از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات شامل یک مجدانه سرپرستی تقسیم صفحه نمایش است که نگه می دارد او پاسخگو برای فریب و کمبود.

اما در صورتی که قصد ندارم به اتفاق می افتد و سپس بله من با شما موافقم با همکاران من که باید گفت که این شبکه باید توقف پخش آنها زندگی می کنند. استدلال های خود را فوق العاده قوی.

دانشگاه نیویورک و استاد روزنامه نگاری اشاره کرد و رسانه های منتقد Jay Rosen شده است دفاع سال است که مطبوعات سپاه تعلیق روابط عادی با مغلوب ساختن پیشی جستن ، هفته گذشته او را تشویق newsroom رهبران به تغییر به اورژانس تنظیم زیرا در یک لحظه از زندگی و مرگ “تنها قوی ترین نیروی misinforming مردم آمریکا است که رئیس جمهور فعلی ایالات متحده است.”

روزن خواست سازمان های خبری به تعهد در میان چیزهای دیگر:

ما را پوشش نمی دهد زندگی می کنند هر سخنرانی تجمع و یا کنفرانس مطبوعاتی مربوط به رئیس جمهور است. خطر عبور از همراه بد اطلاعات بیش از حد بزرگ است. در عوض ما شرکت خواهد کرد با دقت به آنچه او می گوید. اگر ما می تواند به طور مستقل تأیید هر گونه اخبار مهم او اعلام کرد ما به ارمغان خواهد آورد که به شما پس از تایید مرحله.

واشنگتن پست رسانه ها نویسنده مارگارت سالیوان اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “است که با استفاده روزانه خود را در جلسات به عنوان یک جایگزین برای تجمعات انتخاباتی که مجبور شده اند به انقراض گسترش رمان coronavirus.”

بسیاری از رسانه ها بالا مدیران با نگاهی به گذشته متوجه شدم که پخش مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی در سال 2016 — در تمامیت خود را بدون بیننده هشدار — یک اشتباه وحشتناک.

سالیوان معتقد است که در این مرحله:

مغلوب ساختن پیشی جستن ثابت شده است, زمان پس از زمان است که او نمی مراقبت در مورد حقیقت که او قرار می دهد مالی و سیاسی خود بهره ای بالاتر از این که او هیچ درک درستی از نقش مطبوعات در یک دموکراسی است. و در حال حاضر به زندگی بر روی خط هستند.

رسانه های خبری در این خطرناک و بی سابقه ای لحظه ای در تاریخ جهان باید بالاترین اولویت در گرفتن اطلاعات درست به مردم است.

مصرف مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس های مطبوعاتی به عنوان یک غذای زنده کار می کند برابر است که هدف اصلی.

اطلس ملی خبرنگار جیمز Fallows به نام در کابل-اخبار مدیران “به تأمل در مسیر آنها رهبری را.” او توضیح داد:

از مغلوب ساختن پیشی جستن از نقطه نظر آن را حس می کند به نوبه خود این حوادث را كلیك كنید اعتبار او استفاده می شود به تعداد در تظاهرات انبوه. از رسانه ها از ديدگاه, از آن حس به پوشش برای اولین بار تعداد کمی از آنها زندگی می کنند. اما با توجه به افزایش باطل هوش در چه تهمت می گوید و عزم خود را برای قطع کردن و یا منحرف کردن پرسشنامه که سعی کنید برای پرسیدن در مورد این دروغ کابل شبکه باید توقف پخش این که زنده عینک و به جای آن گزارش پس از آن با کلیپ از چیزهایی که تهمت و دیگران گفت و این که آیا آنها واقعی بودند.

MSNBC را Rachel Maddow به چالش کشیده خود را در شبکه های شیوه های:

“اگر رئیس جمهور می کند و در نهایت گفت: هر چیزی شما می توانید آن را اجرا کنید به عنوان نوار” Maddow گفت: در برنامه است. “اما اگر او را نگه می دارد دروغ گفتن مثل این هر روز در مسائل این مهم همه ما باید توقف پخش آن است. راستش این قراره هزینه زندگی.”

و MSNBC در واقع برش دور به سمت پایان روز شنبه جلسه.

بوستون گلوب نویس Michael A. Cohen نوشت که او به طور کلی در نظر آفتاب بهترین ضد عفونی کننده.

اما این نه زمان عادی و این هیچ عادی جمهور. پس از بیش از سه سال در اتاق — و بیش از 16,000 نادرست یا گمراه کننده بیانیه — مغلوب ساختن پیشی جستن کلمه به سادگی نمی توان اعتماد کرد. در یک لحظه از ملی واقعی تحولات ناگهانی و عمده اجازه می دهد او را به استفاده از قلدر منبر در چنین شیوه ای غیر مسئولانه در معرض خطر است ما نمی توانیم به….

رسانه های خبری باید در نتیجه درمان مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه های عمومی مانند تبلیغات و اطلاعات غلط — به خاطر این که آنها چه هستند. واقعیت-چک کردن ضروری است اما کافی نیست. پخش کنفرانس های مطبوعاتی خود را زندگی می کنند بدون اصلاح فوری — که به دلیل حجم از مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است تقریبا غیر ممکن است به جلو و خارج از خطرات اجازه دادن اطلاعات نادرست قطره به مردم است.

اندی کرول نوشت: در Rolling Stone:

این زمان برای متوقف کردن حمل خود را coronavirus جلسات زندگی می کنند. پوشش آنها را ویرایش کردن اطلاعات بد و به مردم آمریکا تنها اطلاعات ضروری (مانند دکتر Fauci هشدار و به روز رسانی) است که آنها نیاز به مقابله با بحران. به ادامه هوایی آنها را در زمان واقعی تغییر نیافته است به طور فعال به اشتباه و گمراه کردن مردم آمریکا.

این جلسات نباید حتی اتفاق می افتد

اگر شما بر این باورند که جلسات نباید در تلویزیون, پس از آن من می خواهم استدلال می کنند که خود را بزرگترین گاو باید با این واقعیت که آنها در حال در تمام برگزار شد.

من فکر می کنم روزنامه نگاران باید تقاضا است که بهداشت عمومی مقامات برگزاری روزانه ویژگی های توجیهی برای پزشکی در جمع خبرنگاران گفت که کاخ سفید جلسات محدود شود به اطلاعیه فوری.

همانطور که نیویورک تایمز’ افسانه ای خبرنگار بهداشت Donald G. McNeil جونیور نوشت: به تازگی عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان “ایران در نظر است که سیاستمداران باید کنار بذارید و دانشمندان هر دو منجر به تلاش برای جلوگیری از ویروس ها و توضیح به آمریکایی ها چه باید انجام شود”:

میکروفون نباید حتی در کاخ سفید گفت: دانشمندان به طوری که جلسات از اهمیت تاریخی حل نمی به قهر سیاسی به اتهام مبادلات با فشار سپاه به عنوان اتفاق افتاده دوباره در روز جمعه.

در عوض رهبران باید توصیف بلندی بحران و راه حل های ممکن در راه است که برنده خواهد شد اعتماد آمریکایی ها.

بالاتر از همه کارشناسان گفت: جلسات باید تمرکز بر صرفه جویی در زندگی می کند و مطمئن است که متوسط دستمزد بگیران زنده ماندن در آینده سخت نیوز — نه در بازار سهام, صنعت گردشگری و یا رئیس جمهور سلامت. وجود دارد هیچ زمان از چپ به نقطه انگشتان دست و سرزنش.

سپس دوباره شاید یک عمل را دنبال دیگر. به عنوان Fallows نوشت: آتلانتیک:

[یک]s یک موضوع عملی اگر این جلسات بودند دیگر پوشش زنده تهمت خواهد از دست دادن علاقه به حضور در خودش. سپس این دانشمندان می تواند دوباره در مرحله — و در نهایت آنها را می توان تحت پوشش زندگی می کنند دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>